X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
« powrót do działu: Opinie o towarzystwach ubezpieczeń

Opinie o towarzystwie:

GENERALI TU S.A.

Porażka

2016-01-29 13:26 piątek ~Poszkodowany
Klient Generali uszkodził mój pojazd.Mam wielki problem w kontaktach z przedstawicielami tej firmy.Nie odpowiadają na moje meile.Kalkulacja szkody została znacznie zaniżona.Autoryzowany serwis, gdzie przekazałem pojazd wycenił szkodę na kwotę wyższą i przesłał ją do Generali.Od kilku dni nikt nie odpowiada na monity.Omijajcie tą firmę z daleka!!!!!
  • 2016-05-29 19:32 niedziela ~waldi | [+] odpowiedz
    U mnie taka sama sytuacja,pomimo wszystkich dokumentow potrzebnych do uregulowania szkody,odmowili wyplaty,sprawe oddalem do sadu,ludzie z daleka od tej firmy,to sa oszusci,kombinuja na wszystkie sp... czytaj dalej »
  • 2016-05-29 19:32 niedziela ~waldi | [+] odpowiedz
    U mnie taka sama sytuacja,pomimo wszystkich dokumentow potrzebnych do uregulowania szkody,odmowili wyplaty,sprawe oddalem do sadu,ludzie z daleka od tej firmy,to sa oszusci,kombinuja na wszystkie sp... czytaj dalej »
  • 2016-02-17 14:34 środa ~szerka | [+] odpowiedz
    Moż wystarczy zadzwonić skoro tylko mailujesz ? takie sprawy załątwia sie zawsze telefonicznie, maile tylko do dokumentów. Na spokojnie zadzwoń i powiedz ze słabo wycenili. Przecież to tez ludzie zroz... czytaj dalej »
« powrót do działu: Opinie o towarzystwach ubezpieczeń
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składkę ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę.Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dają Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystycznš online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.