X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
« powrót do działu: Odszkodowania
Szukasz firmy, która pomoże Ci uzyskać wysokie odszkodowanie?
Kliknij tutaj!

Komentarze do wątku:

Szukam opinii o firmach pomagających uzyskać wyższe odszkodowanie
2009-02-23 14:26 poniedziałek ~poszkodowany
Bardzo proszę osoby, które miały doczynienia z firmami pomagającymi uzyskać wyższe odszkodowanie o podzielenie się swoimi opiniami. Chyba będę musiał skorzystać z ich usług (nie jestem zadowolony z pieniędzy, jakie zaoferowało mi towarzystwo ubezpieczeniowe i uważam, że należy mi się o wiele więcej za uszkodzenia ciała, włącznie z takimi, które będę musiał znosić do końca życia). Napiszcie, czy warto, jakie kroki podjeli w waszym przypadku, ile chcieli prowizji, czy byli profesjonalni. Szukałem w sieci info, ale w większości reklamują się same firmy... będę wdzięczny za wszelką pomoc

Pracuję w tego typu firmie

2011-07-28 22:09 czwartek ~pracuję w kancelarii odszkodowawczej.
Pracuje w tego typu firmie. Jest zbyt mała, więc nie podam nazwy, bo od razu będę wyhaczony kim jestem. Szczerze odradzam korzystanie z tego typu firm, chyba, że się chce się działać na zasadzie: popisz, wyślij dokumentację medyczną, zapomnij, a za pół roku może będą pieniądze. Prawie wszystko co robi taka firma, można zrobić albo samemu (naprawdę w wielu sprawach moja robota sprowadziła się przesyłania do TU papierów od Klienta), albo przez doświadczonego w tych sprawach adwokata, w którego pewnie trzeba będzie najpierw włożyć, ale który zapewni większe odszkodowanie (bo koszt zastępstwa zasądzi sąd). Firma tyle robi, że referenci wstępnie ocenią prawnie szanse ( są tuż po prawie, lub na aplikacji), wyliczą według prostych wskazówek odszkodowanie (tak naprawdę to na oko, pamiętając, jakie są poglądy sędziów w miejscowym sądzie, o czym powiedzą radcy), napiszą parę prostych pism, w tym może pozew. Sprawy poważne zrobi radca, do którego można przecież pójść bezpośrednio, nie oddając 20% odszkodowania. Nie mówiąc o tym, że referentom zdarza się sprawę paskudnie schrzanić - mnie się raz zdarzyło, po moim poprzedniku ze stanowiska poprawiałem więcej niż raz, ale za to on działał szybciej. Przewaga firm jest taka, że znają parę praktycznych sztuczek np. jak ustalić Ubezpieczyciela i numer polisy OC, gdzie sprawdzić procentowy uszczerbek na zdrowiu - naprawdę nic czego nie zrobi za nas wujek Google, jak mu okazać nieco cierpliwości.
« powrót do działu: Odszkodowania
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczenie.com.pl Największy portal ubezpieczeniowy w Polsce. Kompendium wiedzy o ubezpieczeniach. Ubezpieczenie zdrowotne, społeczne, OC i AC, mieszkania, domu, na życie, NNW, inwestycyjne, dla firm, ofe.
www.dlaagenta.pl Pierwszy w Polsce System Formularzy LEAD dla agentów Ubezpieczeniowych wszystkich towarzystw. System LEAD to prosty sposób współpracy agentów ubezpieczeniowych i klientów, którzy chcą nabyć polisę.
www.rankingofe.com.pl Notowania i Wyniki Otwartych Funduszy Emerytalnych. Porównanie OFE online. Fundusze: generali, axa, ing, polsat, nordea, allianz, aig, aegon, pzu, warta, aviva, pekao, pocztylion, bankowy.
www.agent-ubezpieczeniowy.com.pl Największy katalog agentów ubezpieczeniowych w Polsce. Agent ubezpieczeniowy Warszawa, Wrocław, Kraków, Gdańsk, Szczecin, PZU, Aviva, Warta...
www.smsprzypomnienie.pl Zamów bezpłatne przypomnienie SMS informujące o końcu ważności badania technicznego i polisy OC. Przypomnimy Ci o dopełnieniu koniecznych formalności.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składkę ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę.Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.polisynazycie.com.pl Polisy na życie chronią Ciebie i Twoją rodzinę przede wszystkim od ryzyka nagłej, niespodziewanej śmierci. Ubezpieczenie na życie zagwarantuje spokój finansowy Twojej rodzinie.
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dają Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystycznš online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.
www.ubezpieczenierolnicze.pl Ubezpieczenia dla rolników: KRUS, obowiązkowe, dobrowolne, z dopłatą skarbu państwa. Zamów ubezpieczenie.