X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
« powrót do działu: Ubezpieczenia komunikacyjne

Komentarze do wątku:

ubezpieczenie przyczepy stojącej na działce
2011-05-17 00:03 wtorek ~Piotr
Mogę tanio nabyć z działki znajomych przyczepę kempingową. Chcąc dopuścić ją do ruchu muszę przerejestrować na siebie. Przyczepa jest własnością nie żyjącego już ojca mej bratowej, ale to najmniejszy problem. Problemem największym jest to, że od ponad 16 lat przyczepa stała nie wyrejestrowana na działce i nie opłacane było za nią OC. Obawiam się, że przy próbie rejestracji mogę narobić problemów sobie lub znajomym z tytułu nie opłacania przez ten okres ubezpieczenia. Pomóżcie, może ktoś miał już taki problem. Jak mogę to sprawdzić.

Prawo nie działa wstecz

2011-05-17 21:27 wtorek ~Piotr
Prawo nie działa wstecz, a przepis o obowiązkowym ubezpieczeniu obowiązuje od paru lat. Czy z tego tytułu nie ma jakiejś furtki. Dziękuję bardzo za poprzednią odpowiedź.Pozdrawiam Piotr
  • 2011-05-18 09:50 środa ~Magdalena Lis | [+] odpowiedz
    Niestety w tym momencie nie można już tego wszystkiego cofnąć. Faktem jest, że pojazd nie został wyrejestrowany i obowiązkowe ubezpieczenie OC nie było płacone.
« powrót do działu: Ubezpieczenia komunikacyjne
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składkę ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę.Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dają Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystycznš online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.