X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
Forum opiekują się:
Ekspert AXA życie i AXA TUiR
Aleksandra Leszczyńska

Maciej Lichoński
Ekspert VOTUM S.A.
Odszkodowania
Anna Woś
Regulamin
 
Sonda
Czy kupisz NNW dla dziecka?
Tak, kupię NNW oferowane przez szkołę
Tak, kupię mu indywidualną polisę NNW
Tak, kupię NNW w ramach ubezpieczenia mieszkania
Nie
« powrót do działu: Opinie o towarzystwach ubezpieczeń

Opinie o towarzystwie:

Prevoir
Ocena: 2.84 (505 głosów)
Firma ubezpieczeniowa Prevoir-Vie Groupe Prevoir S.A. powstała w roku 1910 we Francji. Jej specjalizacją są indywidualne ubezpieczenia na życie dla klientów prywatnych. Oferta firmy została rozszerzona o oszczędzanie, zabezpieczanie kredytu i gromadzenie środków na emeryturę.
 
Firma Prevoir-Vie Groupe Prevoir S.A. powstała jako firma rodzinna i do dziś 70% udziałów należy do potomków założycieli. To powoduje, że jej działania są w pełni uniezależnione od jakiejkolwiek grupy finansowej. Taka sytuacja pozwala na samodzielne zarządzanie wszystkimi aktywami, co Prevoir-Vie Groupe Prevoir S.A.  robi w perspektywie długoterminowej.
 
Przed podjęciem ostatecznej decyzji związanej z powierzeniem swoich losów Prevoir-Vie Groupe Prevoir S.A. , warto porównać jej ofertę z innymi towarzystwami ubezpieczeniowymi. Warto również sprawdzić, jak jest ona oceniana przez jej dotychczasowych klientów. Jeżeli mieliście doświadczenia z Prevoir-Vie Groupe Prevoir S.A. to podzielcie się swoją opinią.

PREVITAL2

2014-01-24 14:45 piątek ~AAAAA
STANOWCZO ODRADZAM!!!!!!WYKUPIŁAM POLISĘ Z OPIEKĄ MEDYCZNA,WPROWADZILI MNIE W BŁĄD INFORMUJĄC O DOSTĘPNYCH PLACÓWKACH(MIAŁY BYĆ WSZYSTKIE WE WROCŁAWIU,OKAZAŁO SIĘ ŻE MAM TYLKO 3!!!),PRACOWNICY NIEKOMPETENTNI!!!NIE WYUCZENI!!!!!CO CHWILĘ CO INNEGO MÓWIĄ!!!!!NIE MAJĄ POJĘCIA O PRODUKTACH KTÓRE SPRZEDAJĄ,CHODZI TYLKO I WYŁĄCZNIE O WZIĘCIE KASY,A KLIENTÓW MAJĄ GŁĘBOKO W D....!!!!!
  • 2014-01-24 15:00 piątek ~L | [+] odpowiedz
    Pan Będkowski tez powinien się doszkolić,bo nie bardzo zasługuje na miano MENADŻERA!!!!!
  • 2016-03-15 18:39 wtorek ~Adrian | [+] odpowiedz
    Ja aktualnie nie mam problemów z polisa Prevital. Więc nie wiem z kąd ta gorycz i osądzanie ludzi. Ja osobiście dzwoniłem do Pana Będkowskiego o wykaz placówek dostępnych na moim terenie i dostałem m... czytaj dalej »
« powrót do działu: Opinie o towarzystwach ubezpieczeń
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składką ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę. Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty daję Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.
finanse.rankomat.pl Porównaj produkty bankowe i sprawdź ranking kredytów gotówkowych oraz ranking kredytów hipotecznych. Najlepsze produkty bankowe w internecie.