X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
« powrót do działu: Odszkodowania
Szukasz firmy, która pomoże Ci uzyskać wysokie odszkodowanie?
Kliknij tutaj!

Komentarze do wątku:

Która firma odzyskująca odszkodawnia ma największą skuteczność?
2009-03-05 10:19 czwartek ~Paweł (poszkodowany)
Czy jest jakiś ranking firm odzyskujących odszkodowania? Bo chciałbym wiedzieć, która jest najbardziej skuteczna w odyzkiwaniu odszkodowań z ubezpieczenia komunikacyjnego?

Przestrzegam wszystkich przed firmą DRB z Legnicy.

2017-07-21 12:27 piątek ~Karol D.
Przestrzegam wszystkich przed firmą DRB z Legnicy. Firma ta ma za nic swoich klientów, jeśli chodzi o małe sprawy (do kilku tyś zł). Radzę samemu złożyć dokumenty, przynajmniej nie będziecie musieli płacić prowizji. Przez 8 miesięcy nikt nie raczył się ze mną kontaktować. Sam dzwoniłem i dowiadywałem się czy coś zmieniło się w mojej sprawie (nie żebym był natrętny, dzwoniłem przez te 8 miesięcy może 3 razy). Nie kompetentność pań które tam pracują, aż razi. Ciężko się cokolwiek dowiedzieć. Kwota którą "uzyskała" firma DRB była tak niska, że najprawdopodobniej sam składając dokumenty otrzymałbym taką samą i ich prowizja została by w kieszeni. Radzę się dobrze zastanowić nim powierzycie im swoją sprawę. Nikt mi za moją opinię nie płacił, jest to moja prywatna opinia. Kontakt ze mną e-mail: karoldrw@vp.pl
  • 2017-08-04 13:52 piątek ~DanielG | [+] odpowiedz
    I niestety ugody tworzą w ten sposób, że nie da się już sprawy poprawić. Po EUCO czasami zdarza się poprawianie, gdyż ugody mają małą lukę. Jeśli zdarzy się jakiś wypadek proszę się kontaktowa... czytaj dalej »
  • 2017-07-24 12:30 poniedziałek ~Marta Dec-Supierz, Rzecznik Praw Klienta DRB | [+] odpowiedz
    Panie Karolu, na podany przez Pana adres e-mailowy wysłałam wiadomość e-mail z prośbą o informacje dotyczące Pana sprawy. Zależy nam na poznaniu Pana opinii i wyjaśnieniu wszelkich wątpliwości. Będę ... czytaj dalej »
« powrót do działu: Odszkodowania
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składkę ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę.Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dają Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystycznš online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.