X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
« powrót do działu: Opinie o towarzystwach ubezpieczeń

Opinie o towarzystwie:

AEGON Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie S.A.

Przywiazani do polisy już nie !

2012-11-10 00:24 sobota ~polak
klauzula umowna aegon,dotyczaca razaco wymaganej wysokosci opłat likwidacyjnych,jest juz wpisana do rejestru klauzul niedozwolonych(16.10.2012)pod nr 3834
 • 2013-10-17 08:26 czwartek ~Alicja | [+] odpowiedz
  wielki szum z tym LBW i przywiazanidopolisy, a jeszcze zadnej sprawy nie przeprowadzili skutecznie. Zadnej!! Zbierają papiery od ludzi, w umowie napisane jest, ze klient obowiązuje się nie powierzyc s... czytaj dalej »
 • 2013-01-26 16:50 sobota ~polak | [+] odpowiedz
  w googlach wpisac wygrana z ubezpieczycielem (opisane jest po kolei co robic
 • 2012-11-20 21:19 wtorek ~polak | [+] odpowiedz
  prosze sie kontaktowac z rzecznikiem ubespieczonych
 • 2012-11-12 18:15 poniedziałek ~Andrzej | [+] odpowiedz
  Czy więc już można odzyskac pieniądze zagrabione przez Aegon w wyniku naliczenia opłat likwidacyjnych ?
 • 2012-12-17 18:40 poniedziałek ~A. | [+] odpowiedz
  nie mozna, mnie wlasnie Aegon odpisal, ze poniesli 100% kosztow...
« powrót do działu: Opinie o towarzystwach ubezpieczeń
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składkę ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę.Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dają Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystycznš online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.