X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
« powrót do działu: Komentarze do artykułów

Komentarze do artykułu:

PZU - UBEZPIECZENIE TURYSTYCZNE WOJAŻER
2006-12-06 12:22 środa

PZU to cwaniacy

2015-04-11 21:16 sobota ~MD
ODRADZAM. Wykupiłam u Pani Agent PZU ubezpieczenie dla naszej rodziny na wyjazd na narty do Włoch. Nieszczęśliwie złożyło się, że synek przewrócił się i rozciął luk brwiowy. Musieliśmy udać się z nim do ambulatorium, a przez następne 3 dni do wyjazdu byłam z nim w ośrodku i skipass leżał niewykorzystany. Po zgłoszeniu telefonicznie pani podała mi nr maila, pod który miałam wysłać dokumenty do odszkodowania. Po tygodniu dostaję oficjalne pismo od PZU z lista życzeń dodatkowych pism i pisemek ze względu na klauzule takie i takie. Do Włoch już nie wrócę do lekarza po dodatkowy opis wydarzenia... Skipass niestety nie do odzyskania, bo klauzula numer iks 'SPORT' nie została zaznaczona. Pytam się więc, czy narty to nie sport, czy agenci nas nie informują o tysiącach klauzul i pod klauzul, żebyś nie mógł odzyskać odszkodowania...
« powrót do działu: Komentarze do artykułów
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składką ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę. Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty daję Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.
finanse.rankomat.pl Porównaj produkty bankowe i sprawdź ranking kredytów gotówkowych oraz ranking kredytów hipotecznych. Najlepsze produkty bankowe w internecie.