X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
« powrót do działu: Ubezpieczenia społeczne - ZUS

Komentarze do wątku:

renta po ojcu pracującym za granicą
2012-08-28 10:36 wtorek ~gosia
Hej mam bardzo ważne pytanie dotyczące renty rodzinnej. Korzystam z niej już od dwóch lat, ale dowiedziałam się ,że jeżeli mój tata pracował 10 lat w niemczech, to mogę ubiegać się również o rentę z niemiec.(tata pracował na umowę, sezonowo,4-6 miesięcy w roku) Bardzo proszę o jakiesz szczegóły i zasady.
Odpowiedzi: 2
  • 2016-01-14 18:40 czwartek ~Mateusz | [+] odpowiedz
    Witam. Mam pytanie co do zamiarów i nie wiem czy jak pobieram rentę w Polsce to mogę wyjechać za granicę (NIEMCY) założyć tzw.Gewerbe (firmę na osobę)? Proszę o wyrozumiałość i zależy mi na czasie. ... czytaj dalej »
  • 2012-08-28 15:04 wtorek ~Przemysław Gogojewicz Radca Prawny | [+] odpowiedz
    TAK. Unia Europejska nie ustanowiła dotychczas jednego ponadpaństwowego systemu zapewniającego renty rodzinne. Każde państwo członkowskie samodzielnie decyduje o tym, komu i po spełnieniu jakich waru... czytaj dalej »
« powrót do działu: Ubezpieczenia społeczne - ZUS
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składkę ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę.Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dają Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystycznš online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.