X
Uywamy plikw cookies, by uatwi korzystanie z naszego serwisu. Jeli nie chcesz, aby pliki cookies byy zapisywane na Twoim dysku,
zmie ustawienia swojej przegldarki. Wicej na temat naszej polityki prywatnoci znajdziesz tutaj.
Pole znajomemu| Forum
« powrt do dziau: Ubezpieczenia komunikacyjne

Komentarze do wtku:

Reso Europa
2009-01-22 21:02 czwartek ~allweil
Kupiem polis OC Reso Europa w Stargardzie Szczeciskim a teraz nie ma gdzie zapaci II raty. Mam nieopacon polis, II rat, agent niestety nie moe mi przyj raty - bo nie ma penomocnictwa, a te obuzy zebray kase z rynku i czmychny. Prezysali mi pismo e si cz i co tam. Bratu nie ma kto zlikwidowa szkody po wypadku. A gdzie KNF ? Pewnie o tym nie wie, jak znam ycie.
Odpowiedzi: 49
  • 2014-02-15 14:32 sobota ~Pawe M | [+] odpowiedz
    Witam, zakupiem samochd z ubezpieczeniem OC w BTA we 09.2013 ( ubezp. do 07.2014). Jestem kierowc z 28 letni praktyk, max. zniki OC i AC .Dugo trwaa tzw. rekalkulacja skadki- nie wiem na ja... czytaj dalej »
  • 2013-11-04 12:34 poniedziaek ~a | [+] odpowiedz
    policzyli mi bez zadnych zniek 1250z za starego passata a w HDI 550z mam 20 lat prawo jazdy i wszystkie kategorie banda zodzieji juz wysaem wypowiedzenie
  • 2013-08-27 16:41 wtorek ~meggi | [+] odpowiedz
    Czowiek ubezpieczony w RESO wjecha we mnie uszkadzajc nowiuteki samochd. Bya policja na miejscu zdarzenia. Facet przyj mandat - ( gdy podczas deszczu za szybko wjecha w zakrt i nie wykrci... czytaj dalej »
  • 2012-11-23 13:59 pitek ~marek | [+] odpowiedz
    nie wiem jak to wyglda w dziale sprzeday ale miaem szkod spowodowan przez klienta BTA/Reso i powiem szczerze e szybko sprawnie - rzeczoznawca by nastpnego dnia a wypacili mi normalne pienidz... czytaj dalej »
  • 2012-07-01 15:46 niedziela ~Dawid | [+] odpowiedz
    Ja tam nie mog narzeka, miaem wypadek, uderzyem w samochd, aczkolwiek on wymusi, spisaem owiadczenie, zgosiem si do nich telefonicznie, za p godziny miaem telefon ju od rzeczoznawcy, kt... czytaj dalej »
  • 2012-01-13 13:31 pitek ~byy klient | [+] odpowiedz
    Firma reso do niczego si nie nadaje,dbaj tylko o swoje kieszenie,nie o klientw.Sprzedaem samochd p roku temu z wanym OC w tej firmie jeszcze przez min.miesic a teraz dostaem wezwanie do zap... czytaj dalej »
  • 2011-12-07 08:49 roda ~arek8333 | [+] odpowiedz
    ja przeduaem polis po zakupie auta i paciem tej firmie na konto, przysali mi wszystkie dane a potem nie chcieli mi przysa polisy...powiedzieli e mam jedzi na dowd wpaty:D.trzy tygodnie s... czytaj dalej »
  • 2011-10-10 12:37 poniedziaek ~Zawiedziona | [+] odpowiedz
    Ta firma jest niekompetentna. Ju 5 tygodni czekam na przepisanie polisy. Samochd kupiony, a jedzi nie mog, bo im si nie chce dokumentw zrobi. Kady poracownik udziela innych informacji. Nawet ... czytaj dalej »
  • 2011-09-23 15:22 pitek ~mariusz | [+] odpowiedz
    kupiem auto ubezpieczone w tym dziwnym towarzystwie i tu zaczy sie problemy chciaem przepisac polise na swoje nazwisko,wysaem kopie wymaganych dokumtw do Suwak z dwoma swoimi numerami telefon... czytaj dalej »
  • 2011-09-13 13:18 wtorek ~Grze | [+] odpowiedz
    byem puknity przez kierowc ubezpieczonego w Reso, dostaem odszkodowanie bardzo szybko. Jedyny minus to ogromna ilo papierw szczegowo opisujcych wszelkie moliwe dane sprawcy i poszkodowanego... czytaj dalej »
  • 2011-09-02 14:11 pitek ~Muniek2 | [+] odpowiedz
    Co z archiwizacj danych nie jest tak, gdy jakis czas temu przyszo pismo o zapacenie za nowy rok ubezpieczenia Polisy OC... Tylko, e zawiadomienie o sprzeday wraz z kopi umowy kupna- sprzeday... czytaj dalej »
  • 2011-08-04 06:49 czwartek ~340fdm3 | [+] odpowiedz
    Znam pare przypadkw jak klienci tej firmy sprzedali samochody (wszystkie terminy dotrzymane) a towarzystwo nadal ich ciga a raczej windyjkacja... NIgdy si nie spotkaem aby byo tyle przypadkw... ... czytaj dalej »
  • 2011-07-16 10:09 sobota ~teko | [+] odpowiedz
    Strona internetowa Reso/Bta najgorsza jaka moe by... nie ma po pierwsze oddzielnego e-mial na wypowiedzenia, ani take telefonu (fax) na wypowiedzenia.... Dla mnie to ogromna lipa...
  • 2011-06-16 00:28 czwartek ~studnet | [+] odpowiedz
    A ile pracuje w oddziale np. PZU w Suwakach ?? z 5 osb :) Zadzwo do prezesa PZU napewno bdzie mia czas z Tob pogada :)
  • 2011-06-16 00:21 czwartek ~klient | [+] odpowiedz
    Kupujacy ma 30 dni od dary kupna na decyzje czy zostaje w firmie ubezpieczeniowej czy nie. Jeeli umowa nie zostaa wypowiedzian niestety trzeba dopaci ewentauln kwot z rekalkulacji skadki. Wiks... czytaj dalej »
  • 2011-06-13 16:19 poniedziaek ~student | [+] odpowiedz
    Mam ubezpieczony samochd w BTA i pi spokojnie. Prosz wej na stron KNF, PBUK, UFG i samemu poczyta. Ludzie czasami myl BTA z inn firma ADB Reso. http://www.ufg.pl/web/guest/czlonkowie-fund... czytaj dalej »
  • 2011-06-12 13:40 niedziela ~max | [+] odpowiedz
    Jak nie wiesz to nie pisz albo dobrze sprawd. Firma RESO jak najbardziej ma wszystkie niezbdne pozwolenia na sprzeda ubezpiecze. ADB RESO to nie jest to samo co RESO Europa Service. Nie pisz gupo... czytaj dalej »
  • 2011-06-07 15:04 wtorek ~Dowiadczony agent. | [+] odpowiedz
    Ta firma jest na czarnej licie Komisji Nadzoru Ubezpieczeniowego. Link na stron KNF-u: http://www.knf.gov.pl/o_nas/ostrzezenia_publiczne/index.html Nie posiada licencji na sprzeda ubezpiecze w... czytaj dalej »
  • 2011-05-27 20:24 pitek ~znachor | [+] odpowiedz
    mialem u nich ubezpieczenie przez dwa lata. Jak chcaialem zaswiadczenie o zniszkach to pojawil sie problem. Osiadczyla mi pani ze oni z ta firma nie wspolpracuja juz i nie dostane takiego dokumentu. W... czytaj dalej »
  • 2011-05-26 20:57 czwartek ~slalowolanin | [+] odpowiedz
    Tempi ludzie tam pracuja. Dzwonilem do nich kilka minut temu z zapytaniem o rekalkulacje ubezpieczenia bo 2tydzien nikt sie do mnie nie odzywa. tlumacze co i jak o ona do mnie po 3 minutach ze oni juz... czytaj dalej »
  • 2011-05-19 12:19 czwartek ~chicony | [+] odpowiedz
    Nigdy wicej Reso/BTA.... zawiadczenie o znikach to musz prosi aby askawie przysali... wikszo firm jeeli jest oddzia na miejscu wystawi mi odrki CI nie... Musz cierpliwie czeka... a inn... czytaj dalej »
  • 2011-05-01 22:24 niedziela ~ubezpieczony | [+] odpowiedz
    wasze gupie problemy wynikaj tylko i wyacznie z waszej gupoty, z tego e nie wiecie jak porusza si w wiecie finansw i ubezpiecze; wiedz czerpiecie od podobnych sobie debili z for internetowy... czytaj dalej »
  • 2011-04-18 07:49 poniedziaek ~znachor | [+] odpowiedz
    Ta firma to cyrk. Pracuje tamokolo 25 osob razem z prezesami. Jak na siedzibe firmy zeby pracowalo tylo tyle osob to zart jakis. NIkt sie z niczym nie wyrabia ale nikogo nowego nie zatrudniaja. Ktos d... czytaj dalej »
  • 2011-04-06 18:33 roda ~ziomek | [+] odpowiedz
    w poniedziaek zgosiem szkod , a w rod ju by ich agent na ogldzinach samochodu ,za tydzie ma by wycena i kosztorys , zobaczymy jak dugo bd sa kas i ile tego dadz askawie
  • 2011-03-27 10:18 niedziela ~roki | [+] odpowiedz
    Odradzam, mam do czekania na zawiadczenie o znikach... Jako obsugi kiepska potrafi tylko zebra kas i (tu ju moja cenzura)
  • 2011-03-08 21:01 wtorek ~q | [+] odpowiedz
    RESO ju nie ma !!!! Nie ma ich od koca 2008 roku jak dobrze pamitam... Jest firma RESO w Suwakach (wczeniej byli przedstawicelami firmy Reso {std nazwa zapewne} na Polske) ale to s przedstawic... czytaj dalej »
  • 2011-03-08 11:02 wtorek ~multiagent | [+] odpowiedz
    PROWADZENIE DZIAALNOCI UBEZPIECZENIOWEJ Wymienione podmioty nie posiadaj zezwolenia KNF na prowadzenie dziaalnoci ubezpieczeniowej na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej, w szczeglnoci na za... czytaj dalej »
  • 2011-03-07 18:12 poniedziaek ~malolat2222 | [+] odpowiedz
    kupilem autko w 2010.w maju i nie wymowilem ubezpieczenia w tej firmie ubezpieczeniowej caly czas jerzdzac tym autkiem na ubezpieczeniu poprzedniego wlasciciela bo chyba tak mozna z czego co slyszalem... czytaj dalej »
  • 2011-02-18 11:40 pitek ~1233 | [+] odpowiedz
    Wczeniej chwaliem BTA, teraz nie. Chcesz odnich dokument o nikach to jest droga przez mkk... czekasz czasem nawet par dni, w innych firmach dadz Ci odrazu, lub przel faxem tego samego dnia... czytaj dalej »
  • 2011-01-20 14:32 czwartek ~s | [+] odpowiedz
    BTA jest bardzo dobr firm, bardzo szybko wypaca odszkodowania... a jak macie problem to z tyu polisy s przecie telefony kontaktowe...
  • 2010-12-22 06:24 roda ~BPUIT | [+] odpowiedz
    Mili Pastwo Komentatorzy. Jestem od wielu lat tzw. multiagentem. Wsppracuj z wieloma towarzystwami ubezpieczeniowymi w zakresie porednictwa ubezpieczeniowego. Spotykam na swojej codziennej, zawod... czytaj dalej »
  • ...
    2010-12-13 14:12 poniedziaek ~Doska | [+] odpowiedz
    Mialam stluczke pewna ani wymusuila pierszenstwo na skrzyzowaniu 4 listopada po trzech dniach przyjechal rzeczoznawca w ciagu tygodnia wiedzialam juz ile dostane z ubezpieczalni. Nie min miesiac a p... czytaj dalej »
  • 2010-12-03 18:07 pitek ~maa | [+] odpowiedz
    pod koniec listopada miaam kolizj z samochodem ubezpieczonym w reso, ja jestem poszkodowan. na sam pocztek przez 4 dni prbowaam si dodzwoni do nich, jak mi si udao to teraz nie mog si dopr... czytaj dalej »
  • 2010-10-19 16:42 wtorek ~a | [+] odpowiedz
    Reso a BTA, to wogle co innego... Firma jest tania i wypaca odszkodowanie bardzo szybko... Konkurencja atakuje ja bo cenami ich przebija... nie mog znies e tak tanio mona kupi ubezpieczenie OC... czytaj dalej »
  • 2010-09-06 13:44 poniedziaek ~Gosia | [+] odpowiedz
    Sprawca kolizji ubezpieczony w BTA - nie mam samochodu, nie mam pienidzy a ubezpieczyciel BTA ma wszystko gdzie. Jak to mozliwe, e takie ubezpieczenia s dopuszczane na nasz kraj. Ne do, e w cie... czytaj dalej »
  • 2010-03-05 20:27 pitek ~mse | [+] odpowiedz
    Te nie wedzialem jak oplacic rate,zrobilem przelew na ich nr konta ,zreszta wysylaja upomnienia do rat,mi wyplacili szczybbko dszkodowanie
  • 2009-12-22 08:50 wtorek ~SZAJBA | [+] odpowiedz
    szkoda zlikwidowana tylko nie ma komu wyplacic kasy,jestem sprawca kolizji poszkodowany zaklada mi sprawe.co robic KTO PODPOWIE
  • 2009-12-09 18:00 roda ~Marcinex | [+] odpowiedz
    Kupiem samochw, ubezpieczenie byo w RESO. Wypowiedziaem umow, lecz okazuje si nieskutecznie... Poprzednie OC byo pacone ratami. No i RESO siedziao cicho po to by po zakoczeniu trwania ubezpi... czytaj dalej »
  • 2009-12-04 20:38 pitek ~ankha | [+] odpowiedz
    2 lata temu ja i moja ona mielismy wypadek. sprawca byl mieszkaniec ukrainy, mial polskie ubezpieczenie graniczne w reso europa, wypadek byl w polsce. chcemy dochodzic zadoscuczynienia, ale nie wiemy... czytaj dalej »
  • 2009-10-29 18:43 czwartek ~Marek | [+] odpowiedz
    >>>30 listopada 2008r koczyA mi si pierwsza rata ubezp.zapaciem 2rat ktra bya wana do koca maja2009r w trakcie trwania 2raty sprzedem auto wraz z dokumentami i oczywicie z dowodem... czytaj dalej »
  • 2009-09-27 07:04 niedziela ~zenon | [+] odpowiedz
    Reso spoko firma.Ubezpieczam , miaem 2 stuczki i za kad suczk pienidze dostaem w terminie.
  • 2009-09-25 21:39 pitek ~don kichot | [+] odpowiedz
    A ja mam bardzo dobre zdanie o tej firmie. Wypacili mi zwrot za OC w miesic po zoeniu wniosku. Poza tym bardzo mia obsuga. Polecam
  • 2009-09-01 17:01 wtorek ~sam | [+] odpowiedz
    uwaga na RESO teraz nazywa si BTA nie kupujcie tam polis mimo tego , e s tasze. ta firma mwi tu o RESO jest w suwakach nadal posidaj penomocnictwo od tej poprzednij firmy , ale to barany i o... czytaj dalej »
  • 2009-07-03 19:18 pitek ~Jacek | [+] odpowiedz
    Mam bardzo podobny problem co kolega allweil...Czekaem na kwitek z nr.konta...Przysali jedynie pismo o zakoczeniu dziaalnoci w Polsce.W krtce koczy si termin umowy a 2rata nie zapacona.Dodatk... czytaj dalej »
  • 2009-05-12 16:13 wtorek ~edzia | [+] odpowiedz
    ja tam moe nie mam takich dowiadcze jak wy, ale co wiem o tej firmie, prawda jest taka, e oni graj na zwok, dzwonisz do nich przypominasz, oni ci odpowiadaj, e wniosek jest przygotowany, pro... czytaj dalej »
  • 2009-05-10 22:27 niedziela ~G4U | [+] odpowiedz
    firma widmo - nie zwracaja nadpaconych skadek. A KNF, oni maj ubezpieczonych w nosie - pilnuj swojej kasy , nie twojej. Rzecznik- mieszna instytucja - te nic nie pomoe .
  • 2009-03-20 21:24 pitek ~JJ ococho | [+] odpowiedz
    miaem kolizje 1lutego i jak do tej pory,mimo ponad 20-dziestu telefonw,pienidze nie zostay mi wypacone
  • 2009-03-07 21:01 sobota ~Krzysiek | [+] odpowiedz
    mam te to ubezpieczenie ale w Zamociu. Koczy si 10 marca pierwsza rata i nie wiem czy paci czy nie. Ja miaem stuczk w sierpniu 2008r ale bez problemu mi wypacili
  • 2009-03-06 11:19 pitek ~Piotr | [+] odpowiedz
    zglos sie do rzecznika ubezpieczonych - tam ci powiedz co i jak masz zrobic zeby byo ok. Po to takie instytucje s!
« powrt do dziau: Ubezpieczenia komunikacyjne
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na ycie, zdrowotne, nieruchomoci, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsibiorcw, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczenie.com.pl Najwikszy portal ubezpieczeniowy w Polsce. Kompendium wiedzy o ubezpieczeniach. Ubezpieczenie zdrowotne, spoeczne, OC i AC, mieszkania, domu, na ycie, NNW, inwestycyjne, dla firm, ofe.
www.dlaagenta.pl Pierwszy w Polsce System Formularzy LEAD dla agentw Ubezpieczeniowych wszystkich towarzystw. System LEAD to prosty sposb wsppracy agentw ubezpieczeniowych i klientw, ktrzy chc naby polis.
www.rankingofe.com.pl Notowania i Wyniki Otwartych Funduszy Emerytalnych. Porwnanie OFE online. Fundusze: generali, axa, ing, polsat, nordea, allianz, aig, aegon, pzu, warta, aviva, pekao, pocztylion, bankowy.
www.agent-ubezpieczeniowy.com.pl Najwikszy katalog agentw ubezpieczeniowych w Polsce. Agent ubezpieczeniowy Warszawa, Wrocaw, Krakw, Gdask, Szczecin, PZU, Aviva, Warta...
www.smsprzypomnienie.pl Zamw bezpatne przypomnienie SMS informujce o kocu wanoci badania technicznego i polisy OC. Przypomnimy Ci o dopenieniu koniecznych formalnoci.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na ycie. Zamw ubezpieczenie na ycie, Korzyci z ubezpieczenia na ycie, Ceny ubezpiecze na ycie, Czym jest ubezpieczenie na ycie? Oblicz skadk ubezpieczenia na ycie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpiecze Ochronnych - zabezpiecz Twoje ycie i zdrowie. Ranking Ubezpiecze Oszczdnociowych - oszczdzaj na emerytur.Na co zwrci uwag wybierajc polis na ycie?
www.polisynazycie.com.pl Polisy na ycie chroni Ciebie i Twoj rodzin przede wszystkim od ryzyka nagej, niespodziewanej mierci. Ubezpieczenie na ycie zagwarantuje spokj finansowy Twojej rodzinie.
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamw ubezpieczenie nieruchomoci u 5 agentw lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypenij formularz, oblicz skadk i kup polis. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz skadk ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porwnaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty daj Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojay po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porwnaj ubezpieczenia podry online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polis turystyczn online. Ubezpieczenia na wakacje - podrne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porwnaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polis turystyczn online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.
www.ubezpieczenierolnicze.pl Ubezpieczenia dla rolnikw: KRUS, obowizkowe, dobrowolne, z dopat skarbu pastwa. Zamw ubezpieczenie.