X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
Forum opiekują się:

Magdalena Lis

Zuzanna Cajbel

Ekspert GRUPA ERGO HESTIA - Justyna Szymańska

Ekspert TU Europa
Alicja Hamkało

Ekspert Link4
Ekspert AXA Życie i AXA TUiR
Aleksandra Leszczyńska

Maciej Lichoński

Sonda
Czy kupisz NNW dla dziecka?
Tak, kupię NNW oferowane przez szkołę
Tak, kupię mu indywidualną polisę NNW
Tak, kupię NNW w ramach ubezpieczenia mieszkania
Nie
« powrót do działu: Ubezpieczenia komunikacyjne

Komentarze do wątku:

Reso Europa
2009-01-22 21:02 czwartek ~allweil
Kupiłem polisę OC Reso Europa w Stargardzie Szczecińskim a teraz nie ma gdzie zapłacić II raty. Mam nieopłaconą polisę, II ratę, agent niestety nie może mi przyjąć raty - bo nie ma pełnomocnictwa, a te łobuzy zebrały kase z rynku i czmychnęły. Prezysłali mi pismo że się łączą i coś tam. Bratu nie ma kto zlikwidować szkody po wypadku. A gdzie KNF ? Pewnie o tym nie wie, jak znam życie.
Odpowiedzi: 49
  • 2009-03-06 11:19 piątek ~Piotr | [+] odpowiedz
    zglos sie do rzecznika ubezpieczonych - tam ci powiedzą co i jak masz zrobic zeby było ok. Po to takie instytucje są!
  • 2009-03-07 21:01 sobota ~Krzysiek | [+] odpowiedz
    mam też to ubezpieczenie ale w Zamościu. Kończy się 10 marca pierwsza rata i nie wiem czy płacić czy nie. Ja miałem stłuczkę w sierpniu 2008r ale bez problemu mi wypłacili
  • 2009-03-20 21:24 piątek ~JJ ococho | [+] odpowiedz
    miałem kolizje 1lutego i jak do tej pory,mimo ponad 20-dziestu telefonów,pieniądze nie zostały mi wypłacone
  • 2009-05-10 22:27 niedziela ~G4U | [+] odpowiedz
    firma widmo - nie zwracaja nadpłaconych składek. A KNF, oni mają ubezpieczonych w nosie - pilnują swojej kasy , nie twojej. Rzecznik- śmieszna instytucja - też nic nie pomoże .
  • 2009-05-12 16:13 wtorek ~edzia | [+] odpowiedz
    ja tam może nie mam takich doświadczeń jak wy, ale coś wiem o tej firmie, prawda jest taka, że oni grają na zwłokę, dzwonisz do nich przypominasz, oni ci odpowiadają, że wniosek jest przygotowany, pro... czytaj dalej »
  • 2009-07-03 19:18 piątek ~Jacek | [+] odpowiedz
    Mam bardzo podobny problem co kolega allweil...Czekałem na kwitek z nr.konta...Przysłali jedynie pismo o zakończeniu działalności w Polsce.W krótce kończy się termin umowy a 2rata nie zapłacona.Dodatk... czytaj dalej »
  • 2009-09-01 17:01 wtorek ~sam | [+] odpowiedz
    uwaga na RESO teraz nazywa się BTA nie kupujcie tam polis mimo tego , że są tańsze. ta firma mówię tu o RESO jest w suwałkach nadal posidają pełnomocnictwo od tej poprzednij firmy , ale to barany i o... czytaj dalej »
  • 2009-09-25 21:39 piątek ~don kichot | [+] odpowiedz
    A ja mam bardzo dobre zdanie o tej firmie. Wypłacili mi zwrot za OC w miesiąc po złożeniu wniosku. Poza tym bardzo miła obsługa. Polecam
  • 2009-09-27 07:04 niedziela ~zenon | [+] odpowiedz
    Reso spoko firma.Ubezpieczam , miałem 2 stłuczki i za każdą słuczkę pieniądze dostałem w terminie.
  • 2009-10-29 18:43 czwartek ~Marek | [+] odpowiedz
    >>>30 listopada 2008r kończyłA mi się pierwsza rata ubezp.zapłaciłem 2ratę która była ważna do końca maja2009r w trakcie trwania 2raty sprzedłem auto wraz z dokumentami i oczywiście z dowodem... czytaj dalej »
  • 2009-12-04 20:38 piątek ~ankha | [+] odpowiedz
    2 lata temu ja i moja żona mielismy wypadek. sprawca byl mieszkaniec ukrainy, mial polskie ubezpieczenie graniczne w reso europa, wypadek byl w polsce. chcemy dochodzic zadoscuczynienia, ale nie wiemy... czytaj dalej »
  • 2009-12-09 18:00 środa ~Marcinex | [+] odpowiedz
    Kupiłem samochów, ubezpieczenie było w RESO. Wypowiedziałem umowę, lecz okazuje się nieskutecznie... Poprzednie OC było płacone ratami. No i RESO siedziało cicho po to by po zakończeniu trwania ubezpi... czytaj dalej »
  • 2009-12-22 08:50 wtorek ~SZAJBA | [+] odpowiedz
    szkoda zlikwidowana tylko nie ma komu wyplacic kasy,jestem sprawca kolizji poszkodowany zaklada mi sprawe.co robic KTO PODPOWIE
  • 2010-03-05 20:27 piątek ~mse | [+] odpowiedz
    Też nie wedzialem jak oplacic rate,zrobilem przelew na ich nr konta ,zreszta wysylaja upomnienia do rat,mi wyplacili szczybbko dszkodowanie
  • 2010-09-06 13:44 poniedziałek ~Gosia | [+] odpowiedz
    Sprawca kolizji ubezpieczony w BTA - nie mam samochodu, nie mam pieniędzy a ubezpieczyciel BTA ma wszystko gdzieś. Jak to mozliwe, że takie ubezpieczenia są dopuszczane na nasz kraj. Ne dość, że w cie... czytaj dalej »
  • 2010-10-19 16:42 wtorek ~a | [+] odpowiedz
    Reso a BTA, to wogóle co innego... Firma jest tania i wypłaca odszkodowanie bardzo szybko... Konkurencja atakuje ja bo cenami ich przebija... nie mogą zniesć że tak tanio można kupić ubezpieczenie OC... czytaj dalej »
  • 2010-12-03 18:07 piątek ~mała | [+] odpowiedz
    pod koniec listopada miałam kolizję z samochodem ubezpieczonym w reso, ja jestem poszkodowaną. na sam początek przez 4 dni próbowałam się dodzwonić do nich, jak mi się udało to teraz nie mogę się dopr... czytaj dalej »
  • ...
    2010-12-13 14:12 poniedziałek ~Doska | [+] odpowiedz
    Mialam stluczke pewna ani wymusuila pierszenstwo na skrzyzowaniu 4 listopada po trzech dniach przyjechal rzeczoznawca w ciagu tygodnia wiedzialam juz ile dostane z ubezpieczalni. Nie minął miesiac a p... czytaj dalej »
  • 2010-12-22 06:24 środa ~BPUIT | [+] odpowiedz
    Mili Państwo Komentatorzy. Jestem od wielu lat tzw. multiagentem. Współpracuję z wieloma towarzystwami ubezpieczeniowymi w zakresie pośrednictwa ubezpieczeniowego. Spotykam na swojej codziennej, zawod... czytaj dalej »
  • 2011-01-20 14:32 czwartek ~s | [+] odpowiedz
    BTA jest bardzo dobrą firmą, bardzo szybko wypłaca odszkodowania... a jak macie problem to z tyłu polisy są przecież telefony kontaktowe...
  • 2011-02-18 11:40 piątek ~1233 | [+] odpowiedz
    Wcześniej chwaliłem BTA, teraz nie. Chcesz odnich dokument o żniżkach to jest droga przez mękkę... czekasz czasem nawet parę dni, w innych firmach dadzą Ci odrazu, lub prześlą faxem tego samego dnia... czytaj dalej »
  • 2011-03-07 18:12 poniedziałek ~malolat2222 | [+] odpowiedz
    kupilem autko w 2010.w maju i nie wymowilem ubezpieczenia w tej firmie ubezpieczeniowej caly czas jerzdzac tym autkiem na ubezpieczeniu poprzedniego wlasciciela bo chyba tak mozna z czego co slyszalem... czytaj dalej »
  • 2011-03-08 11:02 wtorek ~multiagent | [+] odpowiedz
    PROWADZENIE DZIAŁALNOŚCI UBEZPIECZENIOWEJ Wymienione podmioty nie posiadają zezwolenia KNF na prowadzenie działalności ubezpieczeniowej na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej, w szczególności na za... czytaj dalej »
  • 2011-03-08 21:01 wtorek ~q | [+] odpowiedz
    RESO już nie ma !!!! Nie ma ich od końca 2008 roku jak dobrze pamiętam... Jest firma RESO w Suwałkach (wcześniej byli przedstawicelami firmy Reso {stąd nazwa zapewne} na Polske) ale to są przedstawic... czytaj dalej »
  • 2011-03-27 10:18 niedziela ~roki | [+] odpowiedz
    Odradzam, mam dość czekania na zaświadczenie o zniżkach... Jakość obsługi kiepska potrafią tylko zebrać kasę i (tu już moja cenzura)
  • 2011-04-06 18:33 środa ~ziomek | [+] odpowiedz
    w poniedziałek zgłosiłem szkodę , a w środę już był ich agent na oględzinach samochodu ,za tydzień ma być wycena i kosztorys , zobaczymy jak długo będą słać kasę i ile tego dadzą łaskawie
  • 2011-04-18 07:49 poniedziałek ~znachor | [+] odpowiedz
    Ta firma to cyrk. Pracuje tamokolo 25 osob razem z prezesami. Jak na siedzibe firmy zeby pracowalo tylo tyle osob to zart jakis. NIkt sie z niczym nie wyrabia ale nikogo nowego nie zatrudniaja. Ktos d... czytaj dalej »
  • 2011-05-01 22:24 niedziela ~ubezpieczony | [+] odpowiedz
    wasze głupie problemy wynikają tylko i wyłacznie z waszej głupoty, z tego że nie wiecie jak poruszać się w świecie finansów i ubezpieczeń; wiedzę czerpiecie od podobnych sobie debili z for internetowy... czytaj dalej »
  • 2011-05-19 12:19 czwartek ~chicony | [+] odpowiedz
    Nigdy więcej Reso/BTA.... zaświadczenie o zniżkach to muszą prosić aby łaskawie przysłali... większość firm jeżeli jest oddział na miejscu wystawi mi odręki CI nie... Muszą cierpliwie czekać... a inn... czytaj dalej »
  • 2011-05-26 20:57 czwartek ~slalowolanin | [+] odpowiedz
    Tempi ludzie tam pracuja. Dzwonilem do nich kilka minut temu z zapytaniem o rekalkulacje ubezpieczenia bo 2tydzien nikt sie do mnie nie odzywa. tlumacze co i jak o ona do mnie po 3 minutach ze oni juz... czytaj dalej »
  • 2011-05-27 20:24 piątek ~znachor | [+] odpowiedz
    mialem u nich ubezpieczenie przez dwa lata. Jak chcaialem zaswiadczenie o zniszkach to pojawil sie problem. Osiadczyla mi pani ze oni z ta firma nie wspolpracuja juz i nie dostane takiego dokumentu. W... czytaj dalej »
  • 2011-06-07 15:04 wtorek ~Doświadczony agent. | [+] odpowiedz
    Ta firma jest na czarnej liście Komisji Nadzoru Ubezpieczeniowego. Link na stronę KNF-u: http://www.knf.gov.pl/o_nas/ostrzezenia_publiczne/index.html Nie posiada licencji na sprzedaż ubezpieczeń w... czytaj dalej »
  • 2011-06-12 13:40 niedziela ~max | [+] odpowiedz
    Jak nie wiesz to nie pisz albo dobrze sprawdź. Firma RESO jak najbardziej ma wszystkie niezbędne pozwolenia na sprzedaż ubezpieczeń. ADB RESO to nie jest to samo co RESO Europa Service. Nie pisz głupo... czytaj dalej »
  • 2011-06-13 16:19 poniedziałek ~student | [+] odpowiedz
    Mam ubezpieczony samochód w BTA i śpię spokojnie. Proszę wejść na stronę KNF, PBUK, UFG i samemu poczytać. Ludzie czasami mylą BTA z inną firma ADB Reso. http://www.ufg.pl/web/guest/czlonkowie-fund... czytaj dalej »
  • 2011-06-16 00:21 czwartek ~klient | [+] odpowiedz
    Kupujacy ma 30 dni od dary kupna na decyzje czy zostaje w firmie ubezpieczeniowej czy nie. Jeżeli umowa nie została wypowiedzian niestety trzeba dopłacić ewentaulną kwotę z rekalkulacji składki. Więks... czytaj dalej »
  • 2011-06-16 00:28 czwartek ~studnet | [+] odpowiedz
    A ile pracuje w oddziale np. PZU w Suwałkach ?? z 5 osób :) Zadzwoń do prezesa PZU napewno będzie miał czas z Tobą pogadać :)
  • 2011-07-16 10:09 sobota ~teko | [+] odpowiedz
    Strona internetowa Reso/Bta najgorsza jaka może być... nie ma po pierwsze oddzielnego e-mial na wypowiedzenia, ani także telefonu (fax) na wypowiedzenia.... Dla mnie to ogromna lipa...
  • 2011-08-04 06:49 czwartek ~340fdm3 | [+] odpowiedz
    Znam pare przypadków jak klienci tej firmy sprzedali samochody (wszystkie terminy dotrzymane) a towarzystwo nadal ich ściga a raczej windyjkacja... NIgdy się nie spotkałem aby było tyle przypadków... ... czytaj dalej »
  • 2011-09-02 14:11 piątek ~Muniek2 | [+] odpowiedz
    Coś z archiwizacją danych nie jest tak, gdyż jakis czas temu przyszło pismo o zapłacenie za nowy rok ubezpieczenia Polisy OC... Tylko, że zawiadomienie o sprzedaży wraz z kopią umowy kupna- sprzedaży... czytaj dalej »
  • 2011-09-13 13:18 wtorek ~Grześ | [+] odpowiedz
    byłem puknięty przez kierowcę ubezpieczonego w Reso, dostałem odszkodowanie bardzo szybko. Jedyny minus to ogromna ilość papierów szczegółowo opisujących wszelkie możliwe dane sprawcy i poszkodowanego... czytaj dalej »
  • 2011-09-23 15:22 piątek ~mariusz | [+] odpowiedz
    kupiłem auto ubezpieczone w tym dziwnym towarzystwie i tu zaczęły sie problemy chciałem przepisac polise na swoje nazwisko,wysłałem kopie wymaganych dokumętów do Suwałk z dwoma swoimi numerami telefon... czytaj dalej »
  • 2011-10-10 12:37 poniedziałek ~Zawiedziona | [+] odpowiedz
    Ta firma jest niekompetentna. Już 5 tygodni czekam na przepisanie polisy. Samochód kupiony, a jeżdzić nie mogę, bo im się nie chce dokumentów zrobić. Każdy poracownik udziela innych informacji. Nawet ... czytaj dalej »
  • 2011-12-07 08:49 środa ~arek8333 | [+] odpowiedz
    ja przedłużałem polisę po zakupie auta i płaciłem tej firmie na konto, przysłali mi wszystkie dane a potem nie chcieli mi przysłać polisy...powiedzieli że mam jeździć na dowód wpłaty:D.trzy tygodnie s... czytaj dalej »
  • 2012-01-13 13:31 piątek ~były klient | [+] odpowiedz
    Firma reso do niczego się nie nadaje,dbają tylko o swoje kieszenie,nie o klientów.Sprzedałem samochód pół roku temu z ważnym OC w tej firmie jeszcze przez min.miesiąc a teraz dostałem wezwanie do zapł... czytaj dalej »
  • 2012-07-01 15:46 niedziela ~Dawid | [+] odpowiedz
    Ja tam nie mogę narzekać, miałem wypadek, uderzyłem w samochód, aczkolwiek on wymusił, spisałem oświadczenie, zgłosiłem się do nich telefonicznie, za pół godziny miałem telefon już od rzeczoznawcy, kt... czytaj dalej »
  • 2012-11-23 13:59 piątek ~marek | [+] odpowiedz
    nie wiem jak to wygląda w dziale sprzedaży ale miałem szkodę spowodowaną przez klienta BTA/Reso i powiem szczerze że szybko sprawnie - rzeczoznawca był następnego dnia a wypłacili mi normalne pieniądz... czytaj dalej »
  • 2013-08-27 16:41 wtorek ~meggi | [+] odpowiedz
    Człowiek ubezpieczony w RESO wjechał we mnie uszkadzając nowiuteńki samochód. Była policja na miejscu zdarzenia. Facet przyjął mandat - ( gdyż podczas deszczu za szybko wjechał w zakręt i nie wykręcił... czytaj dalej »
  • 2013-11-04 12:34 poniedziałek ~a | [+] odpowiedz
    policzyli mi bez zadnych zniżek 1250zł za starego passata a w HDI 550zł mam 20 lat prawo jazdy i wszystkie kategorie banda złodzieji juz wysłałem wypowiedzenie
  • 2014-02-15 14:32 sobota ~Paweł M | [+] odpowiedz
    Witam, zakupiłem samochód z ubezpieczeniem OC w BTA we 09.2013 ( ubezp. do 07.2014). Jestem kierowcą z 28 letnią praktyką, max. zniżki OC i AC .Długo trwała tzw. rekalkulacja składki- nie wiem na ja... czytaj dalej »
« powrót do działu: Ubezpieczenia komunikacyjne
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczenie.com.pl Największy portal ubezpieczeniowy w Polsce. Kompendium wiedzy o ubezpieczeniach. Ubezpieczenie zdrowotne, społeczne, OC i AC, mieszkania, domu, na życie, NNW, inwestycyjne, dla firm, ofe.
www.dlaagenta.pl Pierwszy w Polsce System Formularzy LEAD dla agentów Ubezpieczeniowych wszystkich towarzystw. System LEAD to prosty sposób współpracy agentów ubezpieczeniowych i klientów, którzy chcą nabyć polisę.
www.rankingofe.com.pl Notowania i Wyniki Otwartych Funduszy Emerytalnych. Porównanie OFE online. Fundusze: generali, axa, ing, polsat, nordea, allianz, aig, aegon, pzu, warta, aviva, pekao, pocztylion, bankowy.
www.agent-ubezpieczeniowy.com.pl Największy katalog agentów ubezpieczeniowych w Polsce. Agent ubezpieczeniowy Warszawa, Wrocław, Kraków, Gdańsk, Szczecin, PZU, Aviva, Warta...
www.smsprzypomnienie.pl Zamów bezpłatne przypomnienie SMS informujące o końcu ważności badania technicznego i polisy OC. Przypomnimy Ci o dopełnieniu koniecznych formalności.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składkę ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę.Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.polisynazycie.com.pl Polisy na życie chronią Ciebie i Twoją rodzinę przede wszystkim od ryzyka nagłej, niespodziewanej śmierci. Ubezpieczenie na życie zagwarantuje spokój finansowy Twojej rodzinie.
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dają Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystycznš online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.
www.ubezpieczenierolnicze.pl Ubezpieczenia dla rolników: KRUS, obowiązkowe, dobrowolne, z dopłatą skarbu państwa. Zamów ubezpieczenie.