X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
« powrót do działu: Odszkodowania
Szukasz firmy, która pomoże Ci uzyskać wysokie odszkodowanie?
Kliknij tutaj!

Komentarze do wątku:

Szukam opinii o firmach pomagających uzyskać wyższe odszkodowanie
2009-02-23 14:26 poniedziałek ~poszkodowany
Bardzo proszę osoby, które miały doczynienia z firmami pomagającymi uzyskać wyższe odszkodowanie o podzielenie się swoimi opiniami. Chyba będę musiał skorzystać z ich usług (nie jestem zadowolony z pieniędzy, jakie zaoferowało mi towarzystwo ubezpieczeniowe i uważam, że należy mi się o wiele więcej za uszkodzenia ciała, włącznie z takimi, które będę musiał znosić do końca życia). Napiszcie, czy warto, jakie kroki podjeli w waszym przypadku, ile chcieli prowizji, czy byli profesjonalni. Szukałem w sieci info, ale w większości reklamują się same firmy... będę wdzięczny za wszelką pomoc

Salvum?

2013-09-26 14:52 czwartek ~marso
Czy miał ktoś kontakt z firmą Salvum? Chodzi o odkup odszkodowania. Proszę o opinię.
  • 2017-08-04 10:25 piątek ~michu | [+] odpowiedz
    Firma tak samo zaniża wycenę jak towarzystwa ubezpieczeniowe.Łapią się naiwni na jakies sumy po 200 lub 300 pln a salvum potrafi wyciągnąć z ubezpieczalni jeszcze wielokrotnośc tych kwot.Dajecie się s... czytaj dalej »
  • 2017-08-01 16:31 wtorek ~KrzysiekzKrakowa | [+] odpowiedz
    Dostałem od nich PIT-a za 2016 rok i wszystko jest OK. Podatek zapłaciłem. Firma zaoferowała mi najwięcej z tych z którymi się kontaktowałem. Żadna inna mnie nie chciała zapewnić, że przyślą PIT-a. Br... czytaj dalej »
  • 2017-07-27 09:12 czwartek ~Patrykoo | [+] odpowiedz
    Moja współpraca z Salvum też przebiegła bez problemów. Wszystko tak jak obiecywali - umowa i pieniądze w kilka dni.
  • 2017-07-26 09:20 środa ~Kacper Adamski | [+] odpowiedz
    Mogę polecić Salvum, odkup przebiegł sprawnie. Kontakt z pracownikiem firmy bez zarzutu. Przyjechał z umową i gotówką we wskazane miejsce, mimo że nie mieszkam w dużym mieście.
  • 2017-07-24 09:11 poniedziałek ~Piotrek | [+] odpowiedz
    Mogę polecić Salvum. Sprawna i szybka analiza przesłanych dokumentów, a wszystko aż do momentu podpisania umowy, bez zobowiązań.
  • 2017-07-20 11:20 czwartek ~Filip | [+] odpowiedz
    Korzystałem z Salvum i polecam, nie mam się czego przyczepić. Sprawny kontakt, oferta odkupu w porządku, pieniądze w terminie.
  • 2017-07-17 18:19 poniedziałek ~Laura | [+] odpowiedz
    Fajna sprawa z tym odkupem. Skorzystałam z Salvum, bo wielu klientów w sieci ich polecało. Potwierdzam, działają szybko i skutecznie. Nie trzeba nigdzie jeździć, ich przedstawiciel z umową i gotówką p... czytaj dalej »
  • 2017-07-14 13:12 piątek ~Mieszko | [+] odpowiedz
    Firma w porządku. Za darmo analizują dokumenty i dopiero potem można podjąć decyzję o odkupie. Sprzedałem im moją szkodę w zeszłym roku i zyskałem dodatkowe 1200 zł. Według mnie warto.
  • 2017-07-12 08:39 środa ~Szymek | [+] odpowiedz
    Mogę ich polecić. Przez telefon wyjaśnili podstawowe kwestie, potem po przeanalizowaniu kosztorysu od ubezpieczyciela zaproponowali dobrą cenę odkupu, spisaliśmy umowę a pieniądze szybko trafiły na mo... czytaj dalej »
  • 2017-07-10 19:42 poniedziałek ~Patryk | [+] odpowiedz
    Mogę polecić Salvum. Kontakt z konsultantami bardzo dobry, szybko zajęli się moją sprawą. Po podpisaniu umowy dostałem pieniądze.
  • 2017-07-07 15:35 piątek ~Karol | [+] odpowiedz
    Korzystałem z ich usług. Działają sprawnie i skutecznie. Dzięki nim udało mi się odzyskać od ubezpieczyciela sprawcy drugie tyle, w porównaniu do tego co mi wypłacił początkowo.
  • 2017-06-30 14:31 piątek ~Andrew377 | [+] odpowiedz
    Tej firmy nie kojarzę. Widziałem ciekawą ofertę odkupu odszkodowań po wypadku - https://www.debitum.com.pl/ Również mają ciekawą ofertę i świetne podejście do klienta.
  • 2017-06-28 12:08 środa ~Anna | [+] odpowiedz
    Ja tam jestem zadowolona z obsługi i zaproponowanej przez Salvum dopłaty. Polecam skonsultować się z pracownikami firmy, popytać i zasięgnąć informacji u źródła.
  • 2017-06-28 12:08 środa ~Anna | [+] odpowiedz
    Ja tam jestem zadowolona z obsługi i zaproponowanej przez Salvum dopłaty. Polecam skonsultować się z pracownikami firmy, popytać i zasięgnąć informacji u źródła.
  • 2017-05-24 16:47 środa ~Tomasz74 | [+] odpowiedz
    Śmieszą mnie opinie, że wszystko co dobre piszą na pewno pracownicy, a co złe klienci (a nie np. konkurencja). To, że nie dostaliście PITA od konkurencyjnych firm to nie znaczy, że oni automatycznie o... czytaj dalej »
  • 2017-05-19 23:08 piątek ~Rafał A. | [+] odpowiedz
    U mnie wszystko przebieglo bez problemow, dla mnie firma OK. Pieniadze otrzymalem w zasadzie od ręki w kilka dni po wyslaniu dokumentów.
  • 2017-05-17 09:59 środa ~Kris | [+] odpowiedz
    Uwaga też dostałem wezwanie na policję prowadzą dochodzenie w sprawie salvum
  • 2017-05-12 17:01 piątek ~adam | [+] odpowiedz
    Mam wezwanie na policję ! Proszę o kontakt inne oszukane osoby, o co chodzi? Pilnie adam1273@wp.pl ps. widać że pracownicy wrzucają pochlebne opinie.
  • 2017-05-12 16:05 piątek ~lilka212 | [+] odpowiedz
    Zgłosiłam moją sprawę do Salvum, bo nie miałam wątpliwości, że moje odszkodowanie zostało sporo zaniżone. Jestem zadowolona z obsługi, szybko oddzwonili, wyjaśnili zasady no i zaproponowali dobrą cenę... czytaj dalej »
  • 2017-05-09 11:37 wtorek ~Artur | [+] odpowiedz
    uwaga nie polecam dostałem PIT do płacenia
  • 2017-07-27 09:27 czwartek ~Łukasz | [+] odpowiedz
    Też dostałam PIT-a, ale to chyba oczywiste, że trzeba odprowadzić podatek od tego typu usługi.
  • 2017-05-08 14:27 poniedziałek ~jaro86 | [+] odpowiedz
    Salvum działa sprawnie a co najważniejsze skutecznie.Wypłacili mi kasę od ręki a sami zajęli się resztą formalności z ubezpieczycielem. Polecam!
  • 2017-05-05 15:38 piątek ~Maria | [+] odpowiedz
    uwaga oszuści, ludzie z całej polski dostali pity do płacenia, gdzie sami mają taki obowiązek aby zapłacić to za klientów. Teraz dostałam jeszcze wezwanie na policje...pod telefonem nikt się nie chce ... czytaj dalej »
  • 2017-05-05 03:07 piątek ~Tomcio | [+] odpowiedz
    Juz dwa tyg czekam na jakakolwiek odpowiedz od nich i nic nie odbierają tel i ignorują człowieka,prosze w żadnym wypadku z nimi nie współpracować. Konkurencja dała odp w ciągu 2 dni. A oni nic!!! Uwag... czytaj dalej »
  • 2017-04-25 18:46 wtorek ~Marek | [+] odpowiedz
    Dzisiaj dostalem wezwanie na policje jako swiadek. Policja prowadzi sprawe o oszukanie kilkuset osob przez firme salvum.
  • 2017-07-28 11:15 piątek ~Oskar | [+] odpowiedz
    A czemu nikt nie napisze czego tak naprawdę dotyczyło wezwanie na policję, tylko same domysły… W jaki sposób niby oszukali?
  • 2017-08-01 16:25 wtorek ~Piotrek1986xxx | [+] odpowiedz
    Okazało się, że jakieś bzdury ktoś napisał na Salvum i jest prowadzone postępowanie nie bardzo wiadomo po co. Sam policjant się śmiał. Firma jak najbardziej OK. PIT-a od nich dostałem i opłaciłem wszy... czytaj dalej »
  • 2017-08-01 16:24 wtorek ~Piotrek1986xxx | [+] odpowiedz
    Okazało się, że jakieś bzdury ktoś napisał na Salvum i jest prowadzone postępowanie nie bardzo wiadomo po co. Sam policjant się śmiał. Firma jak najbardziej OK. PIT-a od nich dostałem i opłaciłem wszy... czytaj dalej »
  • 2017-05-04 16:33 czwartek ~klient | [+] odpowiedz
    ja też dostałam.nie wiem co tam będą chcieli ode mnie
  • 2017-05-12 17:02 piątek ~adam | [+] odpowiedz
    mam też. Proszę o info osoby które już były, dowiedziałem się że chodzi o podrobione faktury,
  • 2017-04-09 22:05 niedziela ~ZenonZkrakowa | [+] odpowiedz
    Firma uczciwa. Byłem ich klientem. Wszystko OK. Sprawnie i solidnie. Dostałem PIT-8C tak jak Pan Bóg przykazał. Podatek już rozliczyłem. Mogę ich tylko polecić.
  • 2017-04-02 11:54 niedziela ~Sylwia | [+] odpowiedz
    O Salvum słyszałam od koleżanki. Pomogli jej wywalczyć ponad tysiąc zł. Odkup odszkodowania to fajna sprawa. W zasadzie nic nie tracisz, a taka firma, która sie tym zajmuje wie co robi i wywalczenie k... czytaj dalej »
  • 2017-03-31 15:16 piątek ~marcos | [+] odpowiedz
    W moim odczuciu to profesjonaliści znający rynek. Zaproponowali mi najlepsza cenę – wiem, bo sprawdzałem u konkurencji. Wszystko rozliczone sprawnie i szybko. Ode mnie Salvum dostaje jak naj... czytaj dalej »
  • 2017-03-29 13:27 środa ~Anna | [+] odpowiedz
    Jestem zadowolona z Salvum. Zaproponowali naprawdę fajną cenę odkupu szkody. Kontakt z pracownikami firmy bardzo dobry, wyjaśnili zasady, powiedzieli jakie dokumenty muszę dostarczyć. Wystawiam pozyty... czytaj dalej »
  • 2017-03-28 16:30 wtorek ~Johnyy | [+] odpowiedz
    Skorzystałem z ich i jestem bardzo zadowolony. Zostałem o wszystkim przejrzyście poinformowany. Pieniądze dowieźli mi do domu. Nie mam żadnych uwag. Fajna firma i usługa, oby takich więcej. Może się ... czytaj dalej »
  • 2017-03-20 10:13 poniedziałek ~Waldi Janosik | [+] odpowiedz
    Firma OK, sprzedałem szkodę w 2016 roku za najlepszą oferowaną cenę. Dostałem PIT-8C. Wszystko szybko i sprawnie rozliczone. Przecież to oczywiste, że taki PIT-8C każda firma powinna wystawić. Jeżeli... czytaj dalej »
  • 2017-03-22 07:54 środa ~On | [+] odpowiedz
    Ta dali 1800 zł. I z tego 320 do skarbówki trza płacić ... Nie polecam! Firma krzak .
  • 2017-04-18 13:20 wtorek ~Marta | [+] odpowiedz
    Zgadzam się. Też sprzedałam im szkodę za 16100zl i teraz ponad 3 tyś do skarbówki muszę oddać:/ szkoda była dużo więcej warta netto a nie brutto!
  • 2017-04-20 22:25 czwartek ~malena35 | [+] odpowiedz
    Dopłata do odszkodowania traktowana jest już jako dochód i podatek niestety trzeba zapłacić. Szkoda tych pieniędzy oddawanych skarbówce, ale ostatecznie odsprzedaż odszkodowania i tak się opłaca.
  • 2017-03-17 15:26 piątek ~Bigos41 | [+] odpowiedz
    Ja też dostałem PIT 8C od Salvum i jestem bardzo zadowolony, bo sam bym pewnie zapomniał o rozliczeniu dochodu. Śmieszy mnie ujadanie na solidną firmę, która wypełnia swoje zobowiązania zgodnie z prze... czytaj dalej »
  • 2017-06-21 14:24 środa ~Arkadiusz | [+] odpowiedz
    JANUSZEM TO JESTES, przeczytaj sobie ustawe. Odszkodowanie w Polskim prawie nie stanowi dochodu, jest to wyrównanie Twojej straty. Brawo dla "JANUSZY" którzy dają się nabrać "firmom&q... czytaj dalej »
  • 2017-06-21 14:24 środa ~Arkadiusz | [+] odpowiedz
    JANUSZEM TO JESTES, przeczytaj sobie ustawe. Odszkodowanie w Polskim prawie nie stanowi dochodu, jest to wyrównanie Twojej straty. Brawo dla "JANUSZY" którzy dają się nabrać "firmom&q... czytaj dalej »
  • 2017-04-26 14:30 środa ~zbyszek | [+] odpowiedz
    Moge polecic PCWO z Kielc. Firma solidna, a pracownicy konkretni. Przed zawarciem umowy zapoznalem sie z ofertami konkurencji i pcwo zaproponowalo najwiecej
  • 2017-03-14 16:55 wtorek ~Karol | [+] odpowiedz
    Nie polecam, po otrzymaniu pieniędzy dostałem od nich PIT ponieważ sami zgłosili do skarbówki to że im sprzedałem szkodę tym sposobem jestem do tyłu. Oszukali mnie ponieważ nigdzie w umowie oraz rozmo... czytaj dalej »
  • 2017-03-17 16:02 piątek ~MartaNova1992 | [+] odpowiedz
    Chciałeś oszukać Skarb Państwa i nie zapłacić podatku? Nie udało się i jesteś wściekły? Żałosne! Popieram uczciwe firmy, które płacą w Polsce podatki. Wszyscy powinni płacić. Tutaj widać, że jak ktoś ... czytaj dalej »
  • 2017-03-03 08:50 piątek ~emreone | [+] odpowiedz
    Nie polecam firmy Salvum, nie dość że proponują niższe kwoty niż konkurencyjne firmy np. Automobilis która akurat bardzo polecam, to jeszcze nie odprowadzają podatku z kwoty wypłacanej. Później przych... czytaj dalej »
  • 2017-03-10 23:19 piątek ~***csalvum | [+] odpowiedz
    Dostałem pit od salvum 8c za ktory musze zapłacic podatek od 3000zł oddam 600zł do skarbowki zaznaczam ze salvum mnie nie poinformowało o tym ze obciazą mnie podatkiem .Firma salvum powinna odprowa... czytaj dalej »
  • 2017-05-11 08:49 czwartek ~ala | [+] odpowiedz
    Nie "wystawiają ci pit" tylko wypełniają za ciebie, bo to twój obowiązek złożyć taki dokument i odprowadzić podatek od dochodu. Nie mają tego w umowie, bo to nie jest ich wymysł, tylko wynik... czytaj dalej »
  • 2017-03-08 20:10 środa ~mark | [+] odpowiedz
    od PZU 2000 szkoda dopłata 300 od salvum za wykup 6000 wyliczenie szkody do PZU , a w reklamie ze 1/5 biorą
  • 2017-03-01 10:00 środa ~BasiaG | [+] odpowiedz
    Salvum działa bardzo dobrze, nie mam żadnych zastrzeżeń. Wypłacili mi praktycznie drugie tyle co ubezpieczyciel. Wszystko na czas i zgodnie z umową. Serdecznie polecam. Solidna firma.
  • 2017-03-01 10:00 środa ~BasiaG | [+] odpowiedz
    Salvum działa bardzo dobrze, nie mam żadnych zastrzeżeń. Wypłacili mi praktycznie drugie tyle co ubezpieczyciel. Wszystko na czas i zgodnie z umową. Serdecznie polecam. Solidna firma.
  • 2017-02-09 17:46 czwartek ~Mieszko86 | [+] odpowiedz
    Marku, chyba Ty sam jesteś nie do końca w porządku. Ja zadeklarowałem uzyskany przychód w PIT(jak każdy inny) i nie mam problemu. Wpłatę masz pewnie zrobić do Urzędu Skarbowego, a nie do firmy Salv... czytaj dalej »
  • 2017-02-09 19:10 czwartek ~Marek | [+] odpowiedz
    W takim razie bardzo proszę skontaktować się z konkurencją co o tym myślą. Jest to przerzucanie odpowiedzialności finansowej na klienta. Inne firmy dają cenny netto a Salvum? I nawet o tym nie wspomną... czytaj dalej »
  • 2017-01-29 19:57 niedziela ~BonoLudzik | [+] odpowiedz
    Serdecznie polecam. Super kontakt i bardzo profesjonalne podejście. Telefon dostałem następnego dnia po wysłaniu zapytania. Po dwóch kolejnych miałem ofertę.Umowę i Kasę dostarczyli do domu. Wysłałem... czytaj dalej »
  • 2016-11-18 19:26 piątek ~Maniek84 | [+] odpowiedz
    Ja tam jestem zadowolony i polecam. Napewno jesli zajdzie potrzeba skorzystam. Kasa od reki i dobry kontakt.
  • 2016-11-18 19:26 piątek ~Maniek84 | [+] odpowiedz
    Ja tam jestem zadowolony i polecam. Napewno jesli zajdzie potrzeba skorzystam. Kasa od reki i dobry kontakt.
  • 2016-07-29 07:36 piątek ~asd | [+] odpowiedz
    firma smieciowa ... nie placą pracownikom. nie polecam. poza tym konkurencja placi 2 razy wiecej ...
  • 2016-10-27 13:24 czwartek ~Kora | [+] odpowiedz
    jaka jest nazwa konkurencji, chcę aby przeliczyli mi, bo chyba słabo wycenili kwotę
  • 2016-10-27 13:23 czwartek ~Kora | [+] odpowiedz
    jaka jest nazwa konkurencji, chcę aby przeliczyli mi, bo chyba słabo wycenili kwotę
  • 2017-02-09 17:53 czwartek ~KarolWielki | [+] odpowiedz
    Konkurencja nazywa się ASD. Śmieszą mnie takie wypowiedzi, to forum ma pomagać wybrać najlepszą firmę, a nie obrzucać błotem - zapewne lepszego od siebie konkurenta z którym nie można wygrać na rynku... czytaj dalej »
  • 2017-02-09 17:52 czwartek ~KarolWielki | [+] odpowiedz
    Konkurencja nazywa się ASD. Śmieszą mnie takie wypowiedzi, to forum ma pomagać wybrać najlepszą firmę, a nie obrzucać błotem - zapewne lepszego od siebie konkurenta z którym nie można wygrać na rynku... czytaj dalej »
  • 2016-04-21 19:25 czwartek ~mati | [+] odpowiedz
    Wszystko załatwione w trzech telefonach i jednym email. Jak nabardziej polecam:)wprzyszlosi skorzystam jak będzie okazja
  • 2016-04-09 09:50 sobota ~Karolina | [+] odpowiedz
    Miałam obawy dot. tej firmy.Okazało się jednak ,że zupełnie niepotrzebnie!Moja sprawa została profesjonalnie załatwiona na każdym jej etapie. Jestem bardzo zadowolona i z czystym sumieniem polecam tę ... czytaj dalej »
  • 2016-07-01 17:40 piątek ~Miłosz | [+] odpowiedz
    Polecasz? Spróbuje wypowiedzieć umowę...Strasznie i pogruszki...Ich konkurencja daje 2 razy tyle, a oni żerują na tym że jadą szybko załatwić sprawę i myślą że jest już ich.
  • 2016-04-02 10:58 sobota ~niezadowolona | [+] odpowiedz
    dla mnie dziwnie działajaca firma po podaniu numeru tel szybko oddzwaniaja chca zeby przesłac dokumenty gdzie sa zawarte wszystkie dane wysylajacego mial byc tylko kosztorys i dokument wyplaty odszko... czytaj dalej »
  • 2017-07-24 09:32 poniedziałek ~Marzena | [+] odpowiedz
    Sprzedałam im swoją szkodę dwa lata temu i wysłałam im też wcześniej dokumenty do analizy i nic złego się nie stało. Na jakiejś podstawie muszą przecież sprawdzić czy odszkodowanie zostało zaniżone cz... czytaj dalej »
  • 2016-02-05 09:43 piątek ~MateuszCuma | [+] odpowiedz
    Salvum to najprostszy sposób na uzyskanie dodatkowych pieniędzy z odszkodowania. O nic nie musisz sie martwić. Nie bierzesz na siebie żadnego ryzyka, kosztów, stresów. Po prostu wysyłasz im dokumenty,... czytaj dalej »
  • 2015-10-04 14:34 niedziela ~Take Care | [+] odpowiedz
    Jeżeli w okresie ostatnich 3 lat otrzymali Państwo odszkodowanie z tytułu ubezpieczenia komunikacyjnego z OC sprawcy ale ubezpieczyciel zaniżył odszkodowanie, mamy dla Ciebie ofertę. Odkupimy od Ci... czytaj dalej »
  • 2015-06-10 15:30 środa ~max | [+] odpowiedz
    ci dosc szybko zalatwili sprawe take-care.com.pl
  • 2015-02-23 12:03 poniedziałek ~Poszkodowany Milicz | [+] odpowiedz
    Możecie opowiadać co chcecie, jestem ich klientem, jeżeli będzie chciał ktoś zapytać niech napisze do mnie pokaże dokumenty. Pan Karol z Salvum bardzo profesjonalnie podchodzi do sprawy,w cztery godzi... czytaj dalej »
  • 2015-02-23 12:03 poniedziałek ~Poszkodowany Milicz | [+] odpowiedz
    Możecie opowiadać co chcecie, jestem ich klientem, jeżeli będzie chciał ktoś zapytać niech napisze do mnie pokaże dokumenty. Pan Karol z Salvum bardzo profesjonalnie podchodzi do sprawy,w cztery godzi... czytaj dalej »
  • 2014-10-14 16:12 wtorek ~ArcyS | [+] odpowiedz
    Nie jestem od Konkurencjii i nie bawią mnie podchody ... Moja opinia jest prosta ;] Banda Amatorów Juz przy wstępnym zgłoszeniu nie potrafią dość do tego kim jestem i jakie sa moje dane kontaktowe pom... czytaj dalej »
  • 2014-08-19 09:29 wtorek ~pawel | [+] odpowiedz
    To jakaś lipa, 2 miesiące temu wysłałem do nich dokumentację i cisza. Pani Kasia odzywała się tylko jak potrzebne były dokumenty.
  • 2014-05-12 11:17 poniedziałek ~Michał | [+] odpowiedz
    Ja chciałem przekazać Salvum sprawę odszkodowania za wypadek w pracy z ZUS. Przesłałem zgodnie z ustaleniami telefonicznymi wszystkie dokumenty na email. W emailu napisałem, że w grę być może w przysz... czytaj dalej »
  • 2014-06-02 20:09 poniedziałek ~kwiaderek | [+] odpowiedz
    Salvum nie zajmuje się sprawami z ZUS (co wynika z ich strony internetowej). Mam odmienne zdanie od Michała. Szukanie "dziury w całym" to taka polska specjalność. Dopłatę do odszkodowania z ... czytaj dalej »
  • 2014-07-22 09:48 wtorek ~Ewa | [+] odpowiedz
    A nie nagabywał Cię szanowny Pan sprzedawca usług firmy Salvum, żebyś mu "odpalił" 200zł bo on bidulek nic z tego nie ma? :)Mało profesjonalni mam wrażenie. Miałam przez chwilę do czynienia,... czytaj dalej »
  • 2015-10-06 01:31 wtorek ~d | [+] odpowiedz
    Jedno Wielkie Dno!!!!Kłamca z Sulejowa
  • 2013-11-21 15:27 czwartek ~Krystian | [+] odpowiedz
    Polecam. Bardzo szybko otrzymałem dodatkowe pieniądze za odkup odszkodowania. Nie było żadnych problemów, a dodatkowe pieniądze wiadomo przydadzą się. Polecam tą firmę.
  • 2013-10-29 21:01 wtorek ~Adam | [+] odpowiedz
    Nie sprzedawaj za tanie pieniądze tylko sam napisz pozew - wzór pozwu o samochód napisany przez adwokata albo radcę prawnego masz na www.lexshop.com.pl albo na www.pisma-prawnicze.pl
  • 2014-03-22 16:20 sobota ~Darek | [+] odpowiedz
    Lexshop.com.pl rules:)
  • 2013-10-09 22:00 środa ~Witold Kantorski | [+] odpowiedz
    Bardzo pozytywnie mnie zaskoczyli. Szybko wycenili moją szkodę i dopłacili do wypłaconego przez TU odszkodowania. Dalej martwią się sami o odzyskanie pieniędzy. W mojej ocenie firma godna polecenia,... czytaj dalej »
« powrót do działu: Odszkodowania
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składkę ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę.Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dają Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystycznš online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.