X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
« powrót do działu: Odszkodowania
Szukasz firmy, która pomoże Ci uzyskać wysokie odszkodowanie?
Kliknij tutaj!

Komentarze do wątku:

Szukam opinii o firmach pomagających uzyskać wyższe odszkodowanie
2009-02-23 14:26 poniedziałek ~poszkodowany
Bardzo proszę osoby, które miały doczynienia z firmami pomagającymi uzyskać wyższe odszkodowanie o podzielenie się swoimi opiniami. Chyba będę musiał skorzystać z ich usług (nie jestem zadowolony z pieniędzy, jakie zaoferowało mi towarzystwo ubezpieczeniowe i uważam, że należy mi się o wiele więcej za uszkodzenia ciała, włącznie z takimi, które będę musiał znosić do końca życia). Napiszcie, czy warto, jakie kroki podjeli w waszym przypadku, ile chcieli prowizji, czy byli profesjonalni. Szukałem w sieci info, ale w większości reklamują się same firmy... będę wdzięczny za wszelką pomoc

Salvum?

2013-09-26 14:52 czwartek ~marso
Czy miał ktoś kontakt z firmą Salvum? Chodzi o odkup odszkodowania. Proszę o opinię.
  • 2017-12-14 19:01 czwartek ~KonradWallenrod1415 | [+] odpowiedz
    Sprzedałem im szkodę w tym miesiącu i wszystko było OK. Przeczytałem stanowisko Urzędu Skarbowego i trzeba zapłacić podatek od sprzedaży prawa odszkodowawczego. Salvum mi wystawi PIT-a i tyle. Znajomy... czytaj dalej »
  • 2017-11-07 00:19 wtorek ~Zbychu1981 | [+] odpowiedz
    Salvum to Jedyna firma, która uczciwie podchodzi do kwestii podatków i o tym mówi. Płacą moim zdaniem nieźle(dali 100zł mniej niż najwyższa oferta) i wystawiają PIT, co uważam za konieczność, aby wspó... czytaj dalej »
  • 2017-11-20 14:17 poniedziałek ~Arol | [+] odpowiedz
    Odszkodowanie to nie dochód tylko wyrównanie strat. Zapraszam do lektury ustawy Panie "wiem na 100%"
  • 2017-11-21 09:33 wtorek ~MarcinDeBest | [+] odpowiedz
    Ciekawe tylko dlaczego Naczelny Sąd Administracyjny stwierdził coś innego. Niestety z tym się nie wygra i trzeba bulić. Trudno nie mieć wrażenia, że nasze kochane Państwo zmieniło zdanie o 180 stop... czytaj dalej »
  • 2017-10-02 22:21 poniedziałek ~BeniowskiKazik | [+] odpowiedz
    Solidna firma. Nie ściemniają jak inne o podatkach, tylko uczciwie wystawiają PIT-a. Dla mnie to ważniejsze niż cokolwiek innego.Niestety nasze kochane Państwo wszedzie chce kasy. Oczywiście do sądu m... czytaj dalej »
  • 2017-11-08 22:21 środa ~Mela | [+] odpowiedz
    Ja również PIT dostałam nie dawno ,również nie tak dawno byłam zeznawać na policji,o co tu chodzi,pit dostałam po 2 latach a w lutym tego roku wezwanie do zapłaty zaległego podatku...
  • 2017-11-10 18:53 piątek ~ZenonBG | [+] odpowiedz
    Niestety Salvum ma rację. Niestety nasze Państwo domaga się podatków. Byłem u doradcy podatkowego i potwierdził mi konieczność dokonania korekty PIT-u. Ministerstwo zmieniło interpretację i domaga się... czytaj dalej »
  • 2017-10-18 15:59 środa ~Oskar | [+] odpowiedz
    Czy aby na pewno uczciwie wystawiają PIT?? Ja musiałem już zeznawać na policji, a pit za 2014 rok dostałem dopiero WCZORAJ !!!
  • 2017-10-02 22:20 poniedziałek ~BeniowskiKazik | [+] odpowiedz
    Solidna firma. Nie ściemniają jak inne o podatkach, tylko uczciwie wystawiają PIT-a. Dla mnie to ważniejsze niż cokolwiek innego.Niestety nasze kochane Państwo wszedzie chce kasy. Oczywiście do sądu m... czytaj dalej »
  • 2017-09-29 16:39 piątek ~Sebastian | [+] odpowiedz
    Konkurencja co prawda zaproponowała mi 100 zł więcej ale nie mieli zbyt dobrych opinii w sieci więc ostatecznie zdecydowałem się sprzedać szkodę Salvum. Nie żałuję. Fajne, profesjonalne podejście do k... czytaj dalej »
  • 2017-09-29 11:15 piątek ~Adrian | [+] odpowiedz
    Ja tam polecam Salvum. Nie miałem problemów w zasadzie na żadnym etapie współpracy. Pieniądze na czas, kontakt ok, umowa standardowa, można dopytać o niejasne miejsca.
  • 2017-09-27 11:35 środa ~Reben | [+] odpowiedz
    Odkup w Salvum w moim przypadku przebiegł sprawnie, umowa przejrzysta dostarczona przez kuriera, pieniądze w dwa tygodnie na koncie. Warto przesłać im dokumnetację do analizy, zwłaszcza że większość w... czytaj dalej »
  • 2017-09-25 08:47 poniedziałek ~Artur | [+] odpowiedz
    Miałem szkodę, rozwalony cały przód, ubezpieczalnia wyceniła na 1000zł niezależny rzeczoznawca całość wycenił na 7200zł. Czyli 6200zł do wyjęcia, Salvum zaproponowali mi 300zł za wykupienie tego odszk... czytaj dalej »
  • 2017-09-24 15:00 niedziela ~Sylwia | [+] odpowiedz
    Byłam klientką Salvum i mogę ich polecić. W ciągu kilku dni dostałam propozycję odkupu, a gotówkę miałam na koncie po 10 dniach. Mały minus za trudności z połączeniem z infolinią.
  • 2017-09-21 16:32 czwartek ~Stanisław | [+] odpowiedz
    Warto skorzystać z oferty Salvum, sam ich sprawdziłem i jestem w sumie zadowolony. Dopłata ok, jednak umawiając się z konsultantem na podpisanie umowy specjalnie brałem dzień wolnego, a on zadzwonil ż... czytaj dalej »
  • 2017-09-19 13:10 wtorek ~Emreone | [+] odpowiedz
    Salvum nie podaje ukrytych kosztów opadatkowania kwoty jaką wam proponują, nie dość, że mają mniejsze propozycje niż konkurencja jak np. automobilis które serdecznie polecam (zero problemów) to dodatk... czytaj dalej »
  • 2017-09-18 09:56 poniedziałek ~Marek Gołembski | [+] odpowiedz
    Współpracę z Salvum oceniam pozytywnie choć konsultant spóźnił się na umówione spotkanie, czekałem na niego godzinę. Potem jendak nie było problemów, po podpisaniu umowy od razu dostałem gotowke do re... czytaj dalej »
  • 2017-09-13 09:29 środa ~Kamil | [+] odpowiedz
    Zostało mi przyznane 11,100 zł całkowitej za passata b6 2008 rok na pełnej opcji. To zdecydowanie za mało. Dopłata do odszkodowania jaką zaproponowali w Salvum była naprawdę w porządku. Dość szybko pr... czytaj dalej »
  • 2017-09-06 10:10 środa ~Rysiu | [+] odpowiedz
    Jestem własnie w trakcie odkupu szkody w Salvum, czekam na przelew gotówki. Do tej pory wszystko przebiegało bez zarzutu, w stałym kontakcie z konsultantem zajmującym się moim zgłoszeniem. Liczę że te... czytaj dalej »
  • 2017-09-05 13:37 wtorek ~Maciek | [+] odpowiedz
    W PZU wycenili mi szkode na jakies smieszne 2tys zl. Zglosilem sie do dwoch firm, w tym Salvum. Piersza ich propozycja to było dodatkowo 500zl 😂 Zapytalem czy to żart, to pani dodała jesz... czytaj dalej »
  • 2017-09-04 19:24 poniedziałek ~KarolM | [+] odpowiedz
    Potwierdzam solidność firmy Salvum. Dostałem 870zł za szkodę za którą ubezpieczyciel wypłacił mi trochę ponad 1200zł. Dzwoniłem do różnych firm. Salvum zaproponowało najwięcej i dodatkowo jako jedyni... czytaj dalej »
  • 2017-09-04 10:41 poniedziałek ~Waldek | [+] odpowiedz
    O Salvum słyszałem różne opinie ale postanowiłem sam to sprawdzić.Jak dla mnie firma w porządku, obsługa profesjonalna i kompetentna. Kasa która mi zaproponowali też ok, także ja polecam ich usługi.
  • 2017-08-31 12:32 czwartek ~Witek | [+] odpowiedz
    Miałem do czynienia z Salvum i jestem zadowolony z dopłaty i obsługi. Działają dość sprawnie, widać jednak że mają dużo zgłoszeń bo gdy chciałem dodzwonić sie na infolinie i zapytac o przebieg sprawy ... czytaj dalej »
  • 2017-08-29 09:00 wtorek ~Martyna | [+] odpowiedz
    Mogę ich polecić, korzystałam z opcji odkupu dwa lata temu. Firma solidna i kompetentna. Z przelewem pieniędzy też nie było problemu. Nie zrażajcie się hejtem, bo pewnie w większości pochodzi od konku... czytaj dalej »
  • 2017-08-28 10:29 poniedziałek ~Wiktor Ostrowski | [+] odpowiedz
    Ja tam mam pozytywne wrażenia. Za darmo sprawdzili dokumenty a potem zaproponowali odkup za 1.250 zł. Trochę się wahałem, bo w sądzie pewnie mógłbym dostać więcej. Zdecydowałem się jednak na odkup i n... czytaj dalej »
  • 2017-08-25 18:27 piątek ~Marcin | [+] odpowiedz
    Mega lipa wyplacaja max 20 % odszkodowania
  • 2017-08-17 17:59 czwartek ~marika | [+] odpowiedz
    ci oszuści zawsze dają grosze a jak jest konkurencja to nagle jedno zero więcej....oszuści i tyle, uważać na takie firmy.
  • 2017-08-04 10:25 piątek ~michu | [+] odpowiedz
    Firma tak samo zaniża wycenę jak towarzystwa ubezpieczeniowe.Łapią się naiwni na jakies sumy po 200 lub 300 pln a salvum potrafi wyciągnąć z ubezpieczalni jeszcze wielokrotnośc tych kwot.Dajecie się s... czytaj dalej »
  • 2017-08-01 16:31 wtorek ~KrzysiekzKrakowa | [+] odpowiedz
    Dostałem od nich PIT-a za 2016 rok i wszystko jest OK. Podatek zapłaciłem. Firma zaoferowała mi najwięcej z tych z którymi się kontaktowałem. Żadna inna mnie nie chciała zapewnić, że przyślą PIT-a. Br... czytaj dalej »
  • 2017-07-27 09:12 czwartek ~Patrykoo | [+] odpowiedz
    Moja współpraca z Salvum też przebiegła bez problemów. Wszystko tak jak obiecywali - umowa i pieniądze w kilka dni.
  • 2017-07-26 09:20 środa ~Kacper Adamski | [+] odpowiedz
    Mogę polecić Salvum, odkup przebiegł sprawnie. Kontakt z pracownikiem firmy bez zarzutu. Przyjechał z umową i gotówką we wskazane miejsce, mimo że nie mieszkam w dużym mieście.
  • 2017-07-24 09:11 poniedziałek ~Piotrek | [+] odpowiedz
    Mogę polecić Salvum. Sprawna i szybka analiza przesłanych dokumentów, a wszystko aż do momentu podpisania umowy, bez zobowiązań.
  • 2017-07-20 11:20 czwartek ~Filip | [+] odpowiedz
    Korzystałem z Salvum i polecam, nie mam się czego przyczepić. Sprawny kontakt, oferta odkupu w porządku, pieniądze w terminie.
  • 2017-07-17 18:19 poniedziałek ~Laura | [+] odpowiedz
    Fajna sprawa z tym odkupem. Skorzystałam z Salvum, bo wielu klientów w sieci ich polecało. Potwierdzam, działają szybko i skutecznie. Nie trzeba nigdzie jeździć, ich przedstawiciel z umową i gotówką p... czytaj dalej »
  • 2017-07-14 13:12 piątek ~Mieszko | [+] odpowiedz
    Firma w porządku. Za darmo analizują dokumenty i dopiero potem można podjąć decyzję o odkupie. Sprzedałem im moją szkodę w zeszłym roku i zyskałem dodatkowe 1200 zł. Według mnie warto.
  • 2017-07-12 08:39 środa ~Szymek | [+] odpowiedz
    Mogę ich polecić. Przez telefon wyjaśnili podstawowe kwestie, potem po przeanalizowaniu kosztorysu od ubezpieczyciela zaproponowali dobrą cenę odkupu, spisaliśmy umowę a pieniądze szybko trafiły na mo... czytaj dalej »
  • 2017-07-10 19:42 poniedziałek ~Patryk | [+] odpowiedz
    Mogę polecić Salvum. Kontakt z konsultantami bardzo dobry, szybko zajęli się moją sprawą. Po podpisaniu umowy dostałem pieniądze.
  • 2017-07-07 15:35 piątek ~Karol | [+] odpowiedz
    Korzystałem z ich usług. Działają sprawnie i skutecznie. Dzięki nim udało mi się odzyskać od ubezpieczyciela sprawcy drugie tyle, w porównaniu do tego co mi wypłacił początkowo.
  • 2017-06-30 14:31 piątek ~Andrew377 | [+] odpowiedz
    Tej firmy nie kojarzę. Widziałem ciekawą ofertę odkupu odszkodowań po wypadku - https://www.debitum.com.pl/ Również mają ciekawą ofertę i świetne podejście do klienta.
  • 2017-06-28 12:08 środa ~Anna | [+] odpowiedz
    Ja tam jestem zadowolona z obsługi i zaproponowanej przez Salvum dopłaty. Polecam skonsultować się z pracownikami firmy, popytać i zasięgnąć informacji u źródła.
  • 2017-06-28 12:08 środa ~Anna | [+] odpowiedz
    Ja tam jestem zadowolona z obsługi i zaproponowanej przez Salvum dopłaty. Polecam skonsultować się z pracownikami firmy, popytać i zasięgnąć informacji u źródła.
  • 2017-05-24 16:47 środa ~Tomasz74 | [+] odpowiedz
    Śmieszą mnie opinie, że wszystko co dobre piszą na pewno pracownicy, a co złe klienci (a nie np. konkurencja). To, że nie dostaliście PITA od konkurencyjnych firm to nie znaczy, że oni automatycznie o... czytaj dalej »
  • 2017-11-20 14:19 poniedziałek ~Arol | [+] odpowiedz
    Odszkodowanie to nie dochód tylko wyrównanie strat. Zapraszam do lektury ustawy. Pozatym komentarze klientów a nie pracowników pokazują, że pełno osób już dało sie nabrać.
  • 2017-11-21 09:28 wtorek ~MarcinDeBest | [+] odpowiedz
    Ciekawe tylko dlaczego Naczelny Sąd Administracyjny stwierdził coś innego. Niestety z tym się nie wygra i trzeba bulić. Trudno nie mieć wrażenia, że nasze kochane Państwo zmieniło zdanie o 180 stop... czytaj dalej »
  • 2017-05-19 23:08 piątek ~Rafał A. | [+] odpowiedz
    U mnie wszystko przebieglo bez problemow, dla mnie firma OK. Pieniadze otrzymalem w zasadzie od ręki w kilka dni po wyslaniu dokumentów.
  • 2017-05-17 09:59 środa ~Kris | [+] odpowiedz
    Uwaga też dostałem wezwanie na policję prowadzą dochodzenie w sprawie salvum
  • 2017-05-12 17:01 piątek ~adam | [+] odpowiedz
    Mam wezwanie na policję ! Proszę o kontakt inne oszukane osoby, o co chodzi? Pilnie adam1273@wp.pl ps. widać że pracownicy wrzucają pochlebne opinie.
  • 2017-05-12 16:05 piątek ~lilka212 | [+] odpowiedz
    Zgłosiłam moją sprawę do Salvum, bo nie miałam wątpliwości, że moje odszkodowanie zostało sporo zaniżone. Jestem zadowolona z obsługi, szybko oddzwonili, wyjaśnili zasady no i zaproponowali dobrą cenę... czytaj dalej »
  • 2017-05-09 11:37 wtorek ~Artur | [+] odpowiedz
    uwaga nie polecam dostałem PIT do płacenia
  • 2017-07-27 09:27 czwartek ~Łukasz | [+] odpowiedz
    Też dostałam PIT-a, ale to chyba oczywiste, że trzeba odprowadzić podatek od tego typu usługi.
  • 2017-05-08 14:27 poniedziałek ~jaro86 | [+] odpowiedz
    Salvum działa sprawnie a co najważniejsze skutecznie.Wypłacili mi kasę od ręki a sami zajęli się resztą formalności z ubezpieczycielem. Polecam!
  • 2017-05-05 15:38 piątek ~Maria | [+] odpowiedz
    uwaga oszuści, ludzie z całej polski dostali pity do płacenia, gdzie sami mają taki obowiązek aby zapłacić to za klientów. Teraz dostałam jeszcze wezwanie na policje...pod telefonem nikt się nie chce ... czytaj dalej »
  • 2017-05-05 03:07 piątek ~Tomcio | [+] odpowiedz
    Juz dwa tyg czekam na jakakolwiek odpowiedz od nich i nic nie odbierają tel i ignorują człowieka,prosze w żadnym wypadku z nimi nie współpracować. Konkurencja dała odp w ciągu 2 dni. A oni nic!!! Uwag... czytaj dalej »
  • 2017-04-25 18:46 wtorek ~Marek | [+] odpowiedz
    Dzisiaj dostalem wezwanie na policje jako swiadek. Policja prowadzi sprawe o oszukanie kilkuset osob przez firme salvum.
  • 2017-07-28 11:15 piątek ~Oskar | [+] odpowiedz
    A czemu nikt nie napisze czego tak naprawdę dotyczyło wezwanie na policję, tylko same domysły… W jaki sposób niby oszukali?
  • 2017-08-01 16:25 wtorek ~Piotrek1986xxx | [+] odpowiedz
    Okazało się, że jakieś bzdury ktoś napisał na Salvum i jest prowadzone postępowanie nie bardzo wiadomo po co. Sam policjant się śmiał. Firma jak najbardziej OK. PIT-a od nich dostałem i opłaciłem wszy... czytaj dalej »
  • 2017-10-18 16:01 środa ~Oskar | [+] odpowiedz
    to szkoda że ja pit-a dostałem po 3 latach
  • 2017-08-01 16:24 wtorek ~Piotrek1986xxx | [+] odpowiedz
    Okazało się, że jakieś bzdury ktoś napisał na Salvum i jest prowadzone postępowanie nie bardzo wiadomo po co. Sam policjant się śmiał. Firma jak najbardziej OK. PIT-a od nich dostałem i opłaciłem wszy... czytaj dalej »
  • 2017-05-04 16:33 czwartek ~klient | [+] odpowiedz
    ja też dostałam.nie wiem co tam będą chcieli ode mnie
  • 2017-05-12 17:02 piątek ~adam | [+] odpowiedz
    mam też. Proszę o info osoby które już były, dowiedziałem się że chodzi o podrobione faktury,
  • 2017-04-09 22:05 niedziela ~ZenonZkrakowa | [+] odpowiedz
    Firma uczciwa. Byłem ich klientem. Wszystko OK. Sprawnie i solidnie. Dostałem PIT-8C tak jak Pan Bóg przykazał. Podatek już rozliczyłem. Mogę ich tylko polecić.
  • 2017-04-02 11:54 niedziela ~Sylwia | [+] odpowiedz
    O Salvum słyszałam od koleżanki. Pomogli jej wywalczyć ponad tysiąc zł. Odkup odszkodowania to fajna sprawa. W zasadzie nic nie tracisz, a taka firma, która sie tym zajmuje wie co robi i wywalczenie k... czytaj dalej »
  • 2017-03-31 15:16 piątek ~marcos | [+] odpowiedz
    W moim odczuciu to profesjonaliści znający rynek. Zaproponowali mi najlepsza cenę – wiem, bo sprawdzałem u konkurencji. Wszystko rozliczone sprawnie i szybko. Ode mnie Salvum dostaje jak naj... czytaj dalej »
  • 2017-03-29 13:27 środa ~Anna | [+] odpowiedz
    Jestem zadowolona z Salvum. Zaproponowali naprawdę fajną cenę odkupu szkody. Kontakt z pracownikami firmy bardzo dobry, wyjaśnili zasady, powiedzieli jakie dokumenty muszę dostarczyć. Wystawiam pozyty... czytaj dalej »
  • 2017-03-28 16:30 wtorek ~Johnyy | [+] odpowiedz
    Skorzystałem z ich i jestem bardzo zadowolony. Zostałem o wszystkim przejrzyście poinformowany. Pieniądze dowieźli mi do domu. Nie mam żadnych uwag. Fajna firma i usługa, oby takich więcej. Może się ... czytaj dalej »
  • 2017-03-20 10:13 poniedziałek ~Waldi Janosik | [+] odpowiedz
    Firma OK, sprzedałem szkodę w 2016 roku za najlepszą oferowaną cenę. Dostałem PIT-8C. Wszystko szybko i sprawnie rozliczone. Przecież to oczywiste, że taki PIT-8C każda firma powinna wystawić. Jeżeli... czytaj dalej »
  • 2017-03-22 07:54 środa ~On | [+] odpowiedz
    Ta dali 1800 zł. I z tego 320 do skarbówki trza płacić ... Nie polecam! Firma krzak .
  • 2017-04-18 13:20 wtorek ~Marta | [+] odpowiedz
    Zgadzam się. Też sprzedałam im szkodę za 16100zl i teraz ponad 3 tyś do skarbówki muszę oddać:/ szkoda była dużo więcej warta netto a nie brutto!
  • 2017-04-20 22:25 czwartek ~malena35 | [+] odpowiedz
    Dopłata do odszkodowania traktowana jest już jako dochód i podatek niestety trzeba zapłacić. Szkoda tych pieniędzy oddawanych skarbówce, ale ostatecznie odsprzedaż odszkodowania i tak się opłaca.
  • 2017-03-17 15:26 piątek ~Bigos41 | [+] odpowiedz
    Ja też dostałem PIT 8C od Salvum i jestem bardzo zadowolony, bo sam bym pewnie zapomniał o rozliczeniu dochodu. Śmieszy mnie ujadanie na solidną firmę, która wypełnia swoje zobowiązania zgodnie z prze... czytaj dalej »
  • 2017-06-21 14:24 środa ~Arkadiusz | [+] odpowiedz
    JANUSZEM TO JESTES, przeczytaj sobie ustawe. Odszkodowanie w Polskim prawie nie stanowi dochodu, jest to wyrównanie Twojej straty. Brawo dla "JANUSZY" którzy dają się nabrać "firmom&q... czytaj dalej »
  • 2017-06-21 14:24 środa ~Arkadiusz | [+] odpowiedz
    JANUSZEM TO JESTES, przeczytaj sobie ustawe. Odszkodowanie w Polskim prawie nie stanowi dochodu, jest to wyrównanie Twojej straty. Brawo dla "JANUSZY" którzy dają się nabrać "firmom&q... czytaj dalej »
  • 2017-04-26 14:30 środa ~zbyszek | [+] odpowiedz
    Moge polecic PCWO z Kielc. Firma solidna, a pracownicy konkretni. Przed zawarciem umowy zapoznalem sie z ofertami konkurencji i pcwo zaproponowalo najwiecej
  • 2017-03-14 16:55 wtorek ~Karol | [+] odpowiedz
    Nie polecam, po otrzymaniu pieniędzy dostałem od nich PIT ponieważ sami zgłosili do skarbówki to że im sprzedałem szkodę tym sposobem jestem do tyłu. Oszukali mnie ponieważ nigdzie w umowie oraz rozmo... czytaj dalej »
  • 2017-03-17 16:02 piątek ~MartaNova1992 | [+] odpowiedz
    Chciałeś oszukać Skarb Państwa i nie zapłacić podatku? Nie udało się i jesteś wściekły? Żałosne! Popieram uczciwe firmy, które płacą w Polsce podatki. Wszyscy powinni płacić. Tutaj widać, że jak ktoś ... czytaj dalej »
  • 2017-03-03 08:50 piątek ~emreone | [+] odpowiedz
    Nie polecam firmy Salvum, nie dość że proponują niższe kwoty niż konkurencyjne firmy np. Automobilis która akurat bardzo polecam, to jeszcze nie odprowadzają podatku z kwoty wypłacanej. Później przych... czytaj dalej »
  • 2017-03-10 23:19 piątek ~***csalvum | [+] odpowiedz
    Dostałem pit od salvum 8c za ktory musze zapłacic podatek od 3000zł oddam 600zł do skarbowki zaznaczam ze salvum mnie nie poinformowało o tym ze obciazą mnie podatkiem .Firma salvum powinna odprowa... czytaj dalej »
  • 2017-05-11 08:49 czwartek ~ala | [+] odpowiedz
    Nie "wystawiają ci pit" tylko wypełniają za ciebie, bo to twój obowiązek złożyć taki dokument i odprowadzić podatek od dochodu. Nie mają tego w umowie, bo to nie jest ich wymysł, tylko wynik... czytaj dalej »
  • 2017-03-08 20:10 środa ~mark | [+] odpowiedz
    od PZU 2000 szkoda dopłata 300 od salvum za wykup 6000 wyliczenie szkody do PZU , a w reklamie ze 1/5 biorą
  • 2017-03-01 10:00 środa ~BasiaG | [+] odpowiedz
    Salvum działa bardzo dobrze, nie mam żadnych zastrzeżeń. Wypłacili mi praktycznie drugie tyle co ubezpieczyciel. Wszystko na czas i zgodnie z umową. Serdecznie polecam. Solidna firma.
  • 2017-03-01 10:00 środa ~BasiaG | [+] odpowiedz
    Salvum działa bardzo dobrze, nie mam żadnych zastrzeżeń. Wypłacili mi praktycznie drugie tyle co ubezpieczyciel. Wszystko na czas i zgodnie z umową. Serdecznie polecam. Solidna firma.
  • 2017-02-09 17:46 czwartek ~Mieszko86 | [+] odpowiedz
    Marku, chyba Ty sam jesteś nie do końca w porządku. Ja zadeklarowałem uzyskany przychód w PIT(jak każdy inny) i nie mam problemu. Wpłatę masz pewnie zrobić do Urzędu Skarbowego, a nie do firmy Salv... czytaj dalej »
  • 2017-02-09 19:10 czwartek ~Marek | [+] odpowiedz
    W takim razie bardzo proszę skontaktować się z konkurencją co o tym myślą. Jest to przerzucanie odpowiedzialności finansowej na klienta. Inne firmy dają cenny netto a Salvum? I nawet o tym nie wspomną... czytaj dalej »
  • 2017-01-29 19:57 niedziela ~BonoLudzik | [+] odpowiedz
    Serdecznie polecam. Super kontakt i bardzo profesjonalne podejście. Telefon dostałem następnego dnia po wysłaniu zapytania. Po dwóch kolejnych miałem ofertę.Umowę i Kasę dostarczyli do domu. Wysłałem... czytaj dalej »
  • 2016-11-18 19:26 piątek ~Maniek84 | [+] odpowiedz
    Ja tam jestem zadowolony i polecam. Napewno jesli zajdzie potrzeba skorzystam. Kasa od reki i dobry kontakt.
  • 2016-11-18 19:26 piątek ~Maniek84 | [+] odpowiedz
    Ja tam jestem zadowolony i polecam. Napewno jesli zajdzie potrzeba skorzystam. Kasa od reki i dobry kontakt.
  • 2016-07-29 07:36 piątek ~asd | [+] odpowiedz
    firma smieciowa ... nie placą pracownikom. nie polecam. poza tym konkurencja placi 2 razy wiecej ...
  • 2016-10-27 13:24 czwartek ~Kora | [+] odpowiedz
    jaka jest nazwa konkurencji, chcę aby przeliczyli mi, bo chyba słabo wycenili kwotę
  • 2016-10-27 13:23 czwartek ~Kora | [+] odpowiedz
    jaka jest nazwa konkurencji, chcę aby przeliczyli mi, bo chyba słabo wycenili kwotę
  • 2017-02-09 17:53 czwartek ~KarolWielki | [+] odpowiedz
    Konkurencja nazywa się ASD. Śmieszą mnie takie wypowiedzi, to forum ma pomagać wybrać najlepszą firmę, a nie obrzucać błotem - zapewne lepszego od siebie konkurenta z którym nie można wygrać na rynku... czytaj dalej »
  • 2017-02-09 17:52 czwartek ~KarolWielki | [+] odpowiedz
    Konkurencja nazywa się ASD. Śmieszą mnie takie wypowiedzi, to forum ma pomagać wybrać najlepszą firmę, a nie obrzucać błotem - zapewne lepszego od siebie konkurenta z którym nie można wygrać na rynku... czytaj dalej »
  • 2016-04-21 19:25 czwartek ~mati | [+] odpowiedz
    Wszystko załatwione w trzech telefonach i jednym email. Jak nabardziej polecam:)wprzyszlosi skorzystam jak będzie okazja
  • 2016-04-09 09:50 sobota ~Karolina | [+] odpowiedz
    Miałam obawy dot. tej firmy.Okazało się jednak ,że zupełnie niepotrzebnie!Moja sprawa została profesjonalnie załatwiona na każdym jej etapie. Jestem bardzo zadowolona i z czystym sumieniem polecam tę ... czytaj dalej »
  • 2016-07-01 17:40 piątek ~Miłosz | [+] odpowiedz
    Polecasz? Spróbuje wypowiedzieć umowę...Strasznie i pogruszki...Ich konkurencja daje 2 razy tyle, a oni żerują na tym że jadą szybko załatwić sprawę i myślą że jest już ich.
  • 2016-04-02 10:58 sobota ~niezadowolona | [+] odpowiedz
    dla mnie dziwnie działajaca firma po podaniu numeru tel szybko oddzwaniaja chca zeby przesłac dokumenty gdzie sa zawarte wszystkie dane wysylajacego mial byc tylko kosztorys i dokument wyplaty odszko... czytaj dalej »
  • 2017-07-24 09:32 poniedziałek ~Marzena | [+] odpowiedz
    Sprzedałam im swoją szkodę dwa lata temu i wysłałam im też wcześniej dokumenty do analizy i nic złego się nie stało. Na jakiejś podstawie muszą przecież sprawdzić czy odszkodowanie zostało zaniżone cz... czytaj dalej »
  • 2016-02-05 09:43 piątek ~MateuszCuma | [+] odpowiedz
    Salvum to najprostszy sposób na uzyskanie dodatkowych pieniędzy z odszkodowania. O nic nie musisz sie martwić. Nie bierzesz na siebie żadnego ryzyka, kosztów, stresów. Po prostu wysyłasz im dokumenty,... czytaj dalej »
  • 2015-10-04 14:34 niedziela ~Take Care | [+] odpowiedz
    Jeżeli w okresie ostatnich 3 lat otrzymali Państwo odszkodowanie z tytułu ubezpieczenia komunikacyjnego z OC sprawcy ale ubezpieczyciel zaniżył odszkodowanie, mamy dla Ciebie ofertę. Odkupimy od Ci... czytaj dalej »
  • 2015-06-10 15:30 środa ~max | [+] odpowiedz
    ci dosc szybko zalatwili sprawe take-care.com.pl
  • 2015-02-23 12:03 poniedziałek ~Poszkodowany Milicz | [+] odpowiedz
    Możecie opowiadać co chcecie, jestem ich klientem, jeżeli będzie chciał ktoś zapytać niech napisze do mnie pokaże dokumenty. Pan Karol z Salvum bardzo profesjonalnie podchodzi do sprawy,w cztery godzi... czytaj dalej »
  • 2015-02-23 12:03 poniedziałek ~Poszkodowany Milicz | [+] odpowiedz
    Możecie opowiadać co chcecie, jestem ich klientem, jeżeli będzie chciał ktoś zapytać niech napisze do mnie pokaże dokumenty. Pan Karol z Salvum bardzo profesjonalnie podchodzi do sprawy,w cztery godzi... czytaj dalej »
  • 2014-10-14 16:12 wtorek ~ArcyS | [+] odpowiedz
    Nie jestem od Konkurencjii i nie bawią mnie podchody ... Moja opinia jest prosta ;] Banda Amatorów Juz przy wstępnym zgłoszeniu nie potrafią dość do tego kim jestem i jakie sa moje dane kontaktowe pom... czytaj dalej »
  • 2014-08-19 09:29 wtorek ~pawel | [+] odpowiedz
    To jakaś lipa, 2 miesiące temu wysłałem do nich dokumentację i cisza. Pani Kasia odzywała się tylko jak potrzebne były dokumenty.
  • 2014-05-12 11:17 poniedziałek ~Michał | [+] odpowiedz
    Ja chciałem przekazać Salvum sprawę odszkodowania za wypadek w pracy z ZUS. Przesłałem zgodnie z ustaleniami telefonicznymi wszystkie dokumenty na email. W emailu napisałem, że w grę być może w przysz... czytaj dalej »
  • 2014-06-02 20:09 poniedziałek ~kwiaderek | [+] odpowiedz
    Salvum nie zajmuje się sprawami z ZUS (co wynika z ich strony internetowej). Mam odmienne zdanie od Michała. Szukanie "dziury w całym" to taka polska specjalność. Dopłatę do odszkodowania z ... czytaj dalej »
  • 2014-07-22 09:48 wtorek ~Ewa | [+] odpowiedz
    A nie nagabywał Cię szanowny Pan sprzedawca usług firmy Salvum, żebyś mu "odpalił" 200zł bo on bidulek nic z tego nie ma? :)Mało profesjonalni mam wrażenie. Miałam przez chwilę do czynienia,... czytaj dalej »
  • 2015-10-06 01:31 wtorek ~d | [+] odpowiedz
    Jedno Wielkie Dno!!!!Kłamca z Sulejowa
  • 2013-11-21 15:27 czwartek ~Krystian | [+] odpowiedz
    Polecam. Bardzo szybko otrzymałem dodatkowe pieniądze za odkup odszkodowania. Nie było żadnych problemów, a dodatkowe pieniądze wiadomo przydadzą się. Polecam tą firmę.
  • 2013-10-29 21:01 wtorek ~Adam | [+] odpowiedz
    Nie sprzedawaj za tanie pieniądze tylko sam napisz pozew - wzór pozwu o samochód napisany przez adwokata albo radcę prawnego masz na www.lexshop.com.pl albo na www.pisma-prawnicze.pl
  • 2014-03-22 16:20 sobota ~Darek | [+] odpowiedz
    Lexshop.com.pl rules:)
  • 2013-10-09 22:00 środa ~Witold Kantorski | [+] odpowiedz
    Bardzo pozytywnie mnie zaskoczyli. Szybko wycenili moją szkodę i dopłacili do wypłaconego przez TU odszkodowania. Dalej martwią się sami o odzyskanie pieniędzy. W mojej ocenie firma godna polecenia,... czytaj dalej »
« powrót do działu: Odszkodowania
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składkę ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę.Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dają Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystycznš online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.