X
U¿ywamy plików cookies, by u³atwiæ korzystanie z naszego serwisu. Je¶li nie chcesz, aby pliki cookies by³y zapisywane na Twoim dysku,
zmieñ ustawienia swojej przegl±darki. Wiêcej na temat naszej polityki prywatno¶ci znajdziesz tutaj.
Poleæ znajomemu| Forum
« powrót do dzia³u: Ubezpieczenia na ¿ycie

Komentarze do w±tku:

Szukam polisy na ¿ycie.
2010-10-11 09:11 poniedzia³ek ~S.P.
Szukam najlepszej z mo¿liwych polis na ¿ycie. Chcia³bym j± p³aciæ do koñca ¿ycia w kwocie 100 z³ miesiêcznie. Mam 35lat i nie interesuje mnie inwestycyjna polisa, tylko i wy³±cznie ubezpieczenie ¿ycia. Proszê o szczegó³y ubezpieczeñ tego typu.
Sprawd¼ ofertê
Odpowiedzi: 54
  • 2022-01-18 15:20 wtorek ~Patricia dooley | [+] odpowiedz
    Jestem tutaj, aby podzieliæ siê z wami wszystkimi niesamowit± szans± na zmianê ¿ycia. Platforma handlowa Jose to zarejestrowana i oryginalna platforma inwestycyjna, która mo¿e zarobiæ nawet 7570 euro ... czytaj dalej »
  • 2020-05-21 11:18 czwartek ~Doradca ubezpieczeniowy MetLife | [+] odpowiedz
    Jestem doradc± ubezpieczeniowym w firmie Metlife. Mamy bardzo szeroki zakres ochrony i w celu dopasowania oferty na miarê oczekiwañ i mo¿liwo¶ci finansowych klienta zawsze przeprowadzamy profesjonaln... czytaj dalej »
  • 2020-05-18 10:50 poniedzia³ek ~anna | [+] odpowiedz
    Witaj na ka¿d± potrzebê po¿yczki z prywatnych pieniêdzy Jestem gotów ci pomóc mail: luizaaguiero0001@gmail.com WhatsApp: +33 755966288 kwota po¿yczki: .............? Okres sp³aty: ... czytaj dalej »
  • 2020-02-26 08:59 ¶roda ~Tomasz | [+] odpowiedz
    Mam 55 lat. Prowadzê jednoosobow± firmê - ¶wiadczê us³ugi bhp. Poszukuje ubezpieczenia na ¿ycie 100-200 ty¶. z³ Ubezpieczenie zawarte bezterminowo. Miejscowo¶æ : Kraków, Ma³opolskie Zakres ubezpi... czytaj dalej »
  • 2018-01-23 14:34 wtorek ~Izabela | [+] odpowiedz
    polisa powinna byæ dopasowana do sytuacji rodzinnej i zawodowej izabeladomanska@o2.pl najlepsze rozwi±zania
  • 2017-12-15 14:12 pi±tek ~kalmara | [+] odpowiedz
    Mam polisê w Concordia i jestem zadowolona, kiedy le¿a³am w szpitalu mia³am wyp³acone pieni±¿ki, podobnie ze z³amana nog±. Szybciutko i mi³o sprawa by³a za³atwiona.
  • 2017-12-11 10:16 poniedzia³ek ~Sylwester Ka¼mierski | [+] odpowiedz
    Witam! Oferujê pomoc w uzyskiwaniu jak najwy¿szych odszkodowañ z tytu³u wypadku komunikacyjnego, b³êdu medycznego, nies³usznego pozbawienia wolno¶ci, po¶lizgniêcia i upadku, ¶mierci osoby bliskiej, wy... czytaj dalej »
  • OWU
    2017-12-05 12:57 wtorek ~okinsurance | [+] odpowiedz
    Na tak d³ugo, najwa¿niejsze to sprawdziæ OWU. Co z tego, ¿e ubezpieczyciel za ma³± sk³adkê obieca wysok± wyp³atê skoro w OWU jest du¿o wy³±czeñ. Jak wiadomo im d³u¿szy okres tym wiêksze prawdopodobieñ... czytaj dalej »
  • 2017-11-28 14:03 wtorek ~Tomek | [+] odpowiedz
    Ubezpieczenia na ¯ycie i nie tylko, fachowa obs³uga, korzystna oferta, www.lukasz-wlodarczyk-ubezpieczenia.pl
  • 2017-10-23 11:29 poniedzia³ek ~Katarzyna Butkiewicz | [+] odpowiedz
    Je¿eli komu¶ zale¿y przede wszystkim na funkcji ochronnej, czyli wyp³acie w razie ¶mierci, to kluczowe jest porównanie wysoko¶ci p³aconej sk³adki do wyp³acanego ¶wiadczenia. W ten sposób mo¿na oceniæ ... czytaj dalej »
  • 2017-07-26 15:12 ¶roda ~Hankapanka | [+] odpowiedz
    Najlepiej szukaæ przez wyszukiwarkê, masz jasno i klarownie za co jakie koszta, np www.rankomat.pl
  • 2017-04-13 10:34 czwartek ~Dorotka | [+] odpowiedz
    Warto mieæ ubezpieczenie na ¿ycie, nigdy nie wiesz czy jutro co¶ sie nie stanie i zostanie siê z przys³owiow± rêk± w nocniku... A nie daj bo¿e jaki¶ wózek, potem nie wrócisz do pracy. Ja mam w Warcie ... czytaj dalej »
  • 2016-11-29 23:33 wtorek ~Pati | [+] odpowiedz
    Przed wyjazdem na stypendium do Florencji sprawdza³am Avivê i mieli bardzo wysokie stawki, za to w mbanku dosta³am ofertê z tymi samymi warunkami, ale du¿o tañsz±. Przyznajê, ¿e nie sprawdza³am ubezpi... czytaj dalej »
  • 2016-11-28 21:27 poniedzia³ek ~Lilka | [+] odpowiedz
    Te¿ polecam NN, w którym jestem od kilku lat ubezpieczona. Po zesz³orocznym wypadku na nartach nie mia³am ¿adnego problemu z wyp³at± odszkodowania - wszystko w zasadzie za³atwione by³o od rêki.
  • 2016-11-27 09:30 niedziela ~torbacz | [+] odpowiedz
    W±tek niby stary ale ludzie zagl±daj± tu widzê. Najlepsz± ofertê i kompetentnych doradców ma nationale nederlanden, a dla rodziców to w o©óle ¶wietna opcja stra¿nik przysz³o¶ci, gdzie masz j... czytaj dalej »
  • 2016-09-06 16:14 wtorek ~Monika | [+] odpowiedz
    Zapraszam do kontaktu - Doradca d.s Indywidualnych Ubezpieczeñ na ¯ycie - Monika £udzik - 69**. Zasadniczym celem ubezpieczeñ na ¿ycie jest zapewnienie poczucia bezpieczeñstwa finansowego na wypade... czytaj dalej »
  • 2016-08-09 11:10 wtorek ~kaminski | [+] odpowiedz
    Niedawno równie¿ szuka³em ubezpieczenia na ¿ycie. Szczerze powiedziawszy najlepiej i naj³atwiej znale¼æ co¶ na przegl±darkach internetowych, które oferuj± tego typu zestawienia
  • 2016-08-08 13:47 poniedzia³ek ~Marceli | [+] odpowiedz
    A nie lepiej zamiast pytac na forum wybraæ siê do agenta ubezpieczeniowego? Je¶li jestes z Gi¿ycka lub okolic mogê Ci poleciæ Pania Marzannê Trzebiatowsk±, to bardzo dobry agent ubezpieczeniowy znaj±c... czytaj dalej »
  • 2015-09-15 23:07 wtorek ~Porada | [+] odpowiedz
    Nie daj sie nabraæ nie ma takiego ubezpieczenia do koñca ¿ycia . Bo na koñcu ¿ycia jest smieræ i TU musi wyp³aciæ SU. A to ryzyko wynosi 100% I trzymaj sie z daleka od cudownych polis do koñca ¿ycia... czytaj dalej »
  • 2015-09-15 22:53 wtorek ~Gore | [+] odpowiedz
    Jedna z najwiekszych to kalkulator-ubezpieczeñ.com.pl Lub kalkulator.mdu-unilink.pl Na 100% co¶ wybierzesz Inaczej przygotuj sie na setki spotkañ z agentami
  • Re
    2015-09-15 21:38 wtorek ~Jeniuer | [+] odpowiedz
    Ale czy w wieku 35 lat nie jest jeszcze za wcze¶nie na lokatê? Czytaj±c opiniê ró¿nych fachowców oraz tego typu miejsc dochodzê do takiego wniosku, ¿e bardziej siê op³aca braæ takie polisy w pe³nym zn... czytaj dalej »
  • 2015-06-11 10:17 czwartek ~Micha³ | [+] odpowiedz
    Witam, jestem agentem ubezpieczeniowym, zapraszam wszystkich do kontaktu w celu ustalenia konkretnych potrzeb i doboru odpowiedniego wariantu ochrony. Zostawiam nr. tel. 792 827 581. Pozdrawiam. Micha... czytaj dalej »
  • 2015-05-20 16:06 ¶roda ~Andrzej | [+] odpowiedz
    Witam. Proszê o kontakt pod numer; 660-665-639 -jestem agentem ubezpieczeniowym wspó³pracuje z wieloma Towarzystwami ubezpieczeniowymi, dopasujemy odpowiedni produkt do Pana oczekiwañ nawet od 25z³./... czytaj dalej »
  • 2014-12-29 12:10 poniedzia³ek ~Edi111 | [+] odpowiedz
    polecam powy¿sz± firmê ubezpieczeniow± z Garwolina. Jestem tam ubezpieczona ja, moja rodzina, znajomi
  • 2014-12-11 14:58 czwartek ~ubez | [+] odpowiedz
    Witam. Je¶li my¶lisz ju¿ o swojej przysz³o¶ci i chcia³abys wykupiæ najlepsza polise uezpieczeniow± zapraszamy na nasz± stronê www.ubezpieczeniagarwolin.pl mamy oferte specjalnie dla Ciebie. Zapraszamy
  • 2014-12-04 09:47 czwartek ~Przedstawiciel24.eu | [+] odpowiedz
    Je¿eli szukasz ubezpieczenia dostosowanego do Twoich potrzeb, ta oferta jest skierowana dla Ciebie! Na rynku wiele firm oferuje szeroki wachlarz ubezpieczeñ, kredytów i innych produktów finansowych. J... czytaj dalej »
  • 2014-12-04 09:41 czwartek ~Przedstawiciel24.eu | [+] odpowiedz
    Na rynku wiele firm oferuje szeroki wachlarz ubezpieczeñ, kredytów i innych produktów finansowych. Jednak nie wszystkie rozwi±zania elastycznie dopasowuj± siê do klienta. Patrz±c na to, wypracowali¶my... czytaj dalej »
  • 2014-12-02 14:48 wtorek ~ann009 | [+] odpowiedz
    Na rynku wiele firm oferuje szeroki wachlarz ubezpieczeñ, kredytów i innych produktów finansowych. Jednak nie wszystkie rozwi±zania elastycznie dopasowuj± siê do klienta. Patrz±c na to, wypracowali¶my... czytaj dalej »
  • 2014-10-29 12:52 ¶roda ~Jan | [+] odpowiedz
    Ja bêd±c w podobnym wieku uda³am siê do GeminiPolska z Krakowa. Fachowo doradzili mi jakie ubezpieczenie wybraæ, wszystko dok³adnie wyt³umaczyli. Sk³adki s± przystêpne i p³acê je w ratach miesiêcznych... czytaj dalej »
  • 2014-10-28 10:49 wtorek ~Magdalena Frackowiak | [+] odpowiedz
    Wszelkie ubezpieczenia, na ¿ycie,dom, mieszkanie, firmê, NNW(Nieszczê¶liwe wypadki) w rozs±dnych cenach do 250 z³ rocznie. Pytania proszê kierowaæ pod adres magdalena.frackowiak@tuz.pl lub 665103387
  • 2014-09-02 21:06 wtorek ~Albin | [+] odpowiedz
    Zapytania na temat ubezpieczeñ proszê kierowaæ pod adres e-mail:albin37@o2.pl
  • 2014-08-22 11:49 pi±tek ~Agent Katarzyna | [+] odpowiedz
    Witam serdecznie mogla bym zrobiæ propozycje polisy dla pañstwa kontakt katarzynanasiadka@axa-polska.com.pl
  • 2013-10-28 18:16 poniedzia³ek ~Dukatka | [+] odpowiedz
    Generali i ubezpieczenia na ¿ycie u nich ciesz± siê do¶æ sporym zainteresowaniem. Mam wra¿enie ¿e maj± konkurencyjne warunki patrz±c na inncyh ubezpieczycieli. Czy kto¶ z Was przechodzi³ do generali z... czytaj dalej »
  • 2013-10-28 18:16 poniedzia³ek ~Dukatka | [+] odpowiedz
    Generali i ubezpieczenia na ¿ycie u nich ciesz± siê do¶æ sporym zainteresowaniem. Mam wra¿enie ¿e maj± konkurencyjne warunki patrz±c na inncyh ubezpieczycieli. Czy kto¶ z Was przechodzi³ do generali z... czytaj dalej »
  • 2013-10-15 09:07 wtorek ~Marek | [+] odpowiedz
    Witam chêtnie s³u¿ê pomoc±. Ubezpieczenie musi zaspokajaæ Pana potrzeby. Wspó³pracujê z firm± Pramerica która nie posiada gotowych rozwi±zañ, je¿eli ma Pan ochotê to mo¿emy siê spotkaæ i porozmawiaæ i... czytaj dalej »
  • 2013-08-19 18:24 poniedzia³ek ~Bo¿ena AXA POLSKA | [+] odpowiedz
    proszê o kontakt 660 545 055 Bo¿ena D±browska- AXA POlska
  • 2013-08-16 11:20 pi±tek ~m_ateusz | [+] odpowiedz
    Proponujê skorzystaæ Panu jak i wszystkim osobom szukaj±cym dobrej polisy skorzystaæ z portalu www.licence4life.pl . Nie ponosi Pan ¿adnych kosztów a dostaje propozycjê polisy z kliku firm ubezpieczen... czytaj dalej »
  • 2013-07-16 16:54 wtorek ~basia0628 | [+] odpowiedz
    mogê podaæ Pani namiary na agenta u ktorego sie ubezpieczy³am pare lat temu i jestem bardzo zdowolona z us³ug tej firmy. moj nr:669-390-411
  • 2013-02-28 18:52 czwartek ~Malwina | [+] odpowiedz
    W ING istnieje taka umowa dodatkowa ONA i ON na wypadek zachorowania na nowotwór. Zapewnienia ¶rodki na kolejnych etapach leczenia, szeroki zakres us³ug pakietu Assistance dla osoby chorej i jej rodzi... czytaj dalej »
  • 2013-02-27 20:57 ¶roda ~Leonia | [+] odpowiedz
    Nie wiem, jakie konkretnie ¶wiadczenia masz na my¶li, ale ogólnie jest bardzo obszerny szereg umów dodatkowych. Wiem, ¿e w ING masz mo¿liwo¶æ wykupienia pakietu medycznego przy którym oprócz wyp³aty ¶... czytaj dalej »
  • 2013-02-27 19:58 ¶roda ~ma³gorzatta | [+] odpowiedz
    A czy polisy na ¿ycie maj± jakie¶ umowy dodatkowe, obejmuj±ce jak±¶ opiekê medyczn± w szczególnych przypadkach, czy tylko wyp³atê ¶wiadczenia?
  • 2013-02-20 23:59 ¶roda ~alina%% | [+] odpowiedz
    Po przeczytaniu 5 ofert ubezpieczeniowych stwierdzi³am ¿e wypada³oby siê jeszcze spotkaæ z doradc± i omówiæ w±tpliwe kwestie. Wiêkszo¶æ umów obejmuje podstawowe ubezpieczenie ochronne, ale znajoma por... czytaj dalej »
  • 2013-01-07 19:50 poniedzia³ek ~Mariusz | [+] odpowiedz
    Proszê sprawdziæ poprawno¶æ podanego maila.
  • 2013-01-01 15:43 wtorek ~izka | [+] odpowiedz
    witam poszukuje ub takiego aby zawieralo wszystko czyli ub zycia od nieszczesliwych wypadkow pobyt w szpitalu powazne zachorowanie operacje smierc dziecka rodzica czy jest takie a jesli nie to prosze... czytaj dalej »
  • 2012-12-31 11:34 poniedzia³ek ~£upka | [+] odpowiedz
    40 z³ to nie maj±tek, przy regularnym op³acaniu sk³adek nawet siê tego nie odczuje. Ja sobie zawsze wpisujê zlecenie sta³e i mam z g³owy, nie muszê pamiêtaæ.
  • 2012-12-30 13:16 niedziela ~maksimka | [+] odpowiedz
    typowym ubezpieczeniem na ¿ycie jest OCHRONA+ w ING. Minimalna sk³adka wynosi 40z³ miesiêcznie. Mo¿liwe jest dokupienie dodatkowych umów m.in na wypadek operacji i pobytu w szpitalu oraz ¶mierci wskut... czytaj dalej »
  • 2012-01-24 17:44 wtorek ~Ewelina PZU | [+] odpowiedz
    Witam, PZU ¯YCIE SA tel.725-509-480
  • 2012-01-20 16:21 pi±tek ~Annadawid | [+] odpowiedz
    Je¶li Pan jeszcze nie zawar³ ubezpieczenia na ¿ycie to proszê o kontakt.
  • 2011-11-27 23:43 niedziela ~jolka37 | [+] odpowiedz
    Najpierw spytaj agenta o "tabelê op³at". Ma byæ na stronie internetowej, w broszurze w twardych ok³adkach lub w oddziale firmy. Ja nie spyta³am i straci³am 98% wp³aconych pieniêdzy.
  • 2011-11-07 10:17 poniedzia³ek ~Pawe³ Raurysz | [+] odpowiedz
    moje propozycje to polisa na ¿ycie 110z³ suma ubezpieczenia 250000z³ + to ze z tej sk³adki odk³adasz na emeryture najtañsze budowanie kapita³u na rynku. Zajmuje sie ubezpieczeniami na ¿ycie i inwesty... czytaj dalej »
  • 2010-12-10 09:33 pi±tek ~Joanna | [+] odpowiedz
    Polisa ubezpieczenia na ¿ycie dla Pana (osoby w wieku 35 lat) za 90z³ na Sumê Ubezpieczenia : 131 746z³! polecam. kontakt do mnie: 602276067 lub bohun.joanna@aviva.com.pl
  • 2010-11-24 16:50 ¶roda ~Mariusz | [+] odpowiedz
    Polisa na 35 lat (do 70 roku ¿ycia) Sk³adka miesiêczna: 100 z³ Suma Ubezpieczenia na ¿ycie: 85.000 z³ Sk³adka miesiêczna: 101,70 z³ Prosimy o kontakt w razie pytañ. Tel. 602-60-60-30, e-mail: lux... czytaj dalej »
  • 2010-10-21 11:08 czwartek ~justi;) | [+] odpowiedz
    Ubezpiecznia Generali: 1. Ubezpiecznia na ¿ycie (NNW indywidualne, na ¿ycie i do¿ycie i inne) 2. Indywidualne konto emerytalne 3. Ubezpieczenia firm PRESTO 4. ubezpieczenia grupowe 5. OC kom... czytaj dalej »
  • 2010-10-11 09:28 poniedzia³ek ~S.P. | [+] odpowiedz
    ... geneo_Ofiel@interia.pl
« powrót do dzia³u: Ubezpieczenia na ¿ycie
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na ¿ycie, zdrowotne, nieruchomo¶ci, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiêbiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na ¿ycie. Zamów ubezpieczenie na ¿ycie, Korzy¶ci z ubezpieczenia na ¿ycie, Ceny ubezpieczeñ na ¿ycie, Czym jest ubezpieczenie na ¿ycie? Oblicz sk³adk± ubezpieczenia na ¿ycie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeñ Ochronnych - zabezpiecz Twoje ¿ycie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeñ Oszczêdno¶ciowych - oszczêdzaj na emeryturê. Na co zwróciæ uwagê wybieraj±c polisê na ¿ycie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomo¶ci u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wype³nij formularz, oblicz sk³adkê i kup polisê. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz sk³adkê ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dajê Ci komfort spokojnych i bezpiecznych woja¿y po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podró¿y online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisê turystyczn± online. Ubezpieczenia na wakacje - podró¿ne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisê turystyczn± online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.
finanse.rankomat.pl Porównaj produkty bankowe i sprawd¼ ranking kredytów gotówkowych oraz ranking kredytów hipotecznych. Najlepsze produkty bankowe w internecie.