X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
« powrót do działu: Odszkodowania
Szukasz firmy, która pomoże Ci uzyskać wysokie odszkodowanie?
Kliknij tutaj!

Komentarze do wątku:

Która firma odzyskująca odszkodawnia ma największą skuteczność?
2009-03-05 10:19 czwartek ~Paweł (poszkodowany)
Czy jest jakiś ranking firm odzyskujących odszkodowania? Bo chciałbym wiedzieć, która jest najbardziej skuteczna w odyzkiwaniu odszkodowań z ubezpieczenia komunikacyjnego?

Take Care Polska mile zaskoczony

2015-12-21 10:34 poniedziałek ~Marcin Grzegolec
Polecił mi tą firmę kolega z jednostki,powiedział że znalazł Take Care Polska na internecie,wysłał kosztorys po 4 dniach odezwał się pracownik ww firmy i zaproponował dopłatę 5675 zł do tej kwoty co już dostał,zgodził się podpisał dokumenty i po 5 dniach pieniądze miał na koncie. Najpierw sceptycznie podchodziłem do tego(trochę trudno było mi uwierzyć że ktoś od tak dopłaca pieniądze)Wysłałem do nich kosztorys z Proamy,po dwóch dniach była odpowiedź-1059 zł,zgodziłem się z uwagi na fakt że dostałem już 2100(auto i tak naprawiłem za 850 zł)jechałem akurat do Krakowa przez Kielce umówiliśmy się w biurze podpisałem dokumenty i dostałem pieniądze do ręki Polecam bo warto,brak szarpaniny z tymi bandytami z TU i pieniądze odrazu Firma na 6 z plusem raz jeszcze Polecam
  • 2017-01-29 19:49 niedziela ~Nowy567 | [+] odpowiedz
    Potwierdzam negatywną opinię. Brak profesjonalizmu, nie wiedzą gdzie mają dokumenty. Po trzech tygodniach każą przesłać jeszcze raz. Oferta śmieszna cenowo. Nigdy więcej się do nich nie zgłoszę i nie ... czytaj dalej »
  • 2016-04-21 00:18 czwartek ~Komando | [+] odpowiedz
    Nie polecam. Miało się obejść bez wołania mnie do sądu. Inną szkodę sprzedałem firmie z Poznania, tam bez problemu i bez sądu.
« powrót do działu: Odszkodowania
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składkę ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę.Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dają Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystycznš online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.