X
U¿ywamy plików cookies, by u³atwiæ korzystanie z naszego serwisu. Je¶li nie chcesz, aby pliki cookies by³y zapisywane na Twoim dysku,
zmieñ ustawienia swojej przegl±darki. Wiêcej na temat naszej polityki prywatno¶ci znajdziesz tutaj.
Poleæ znajomemu| Forum
« powrót do dzia³u: Ubezpieczenia inwestycyjne

Komentarze do w±tku:

Open Finance i TU Europa z Wroc³awia [wymoderowano tre¶ci obra¼liwe]
2013-03-18 08:54 poniedzia³ek ~Jurek
Zosta³em wrobiony [wymoderowano dane osobowe] z Open Finance i podpisa³em jak siê pózniej okaza³o niekorzystn± 5-letni± umowê na inwestowanie w Multiprofit. Zosta³em perfidnie ok³amany bo zanim przystapi³em do Multi[p-rofit to od roku przynosi³ regularne straty a pan [wymoderowano dane osobowe] zapewnia³, ze to najlepszy z perspektywami fundusz. Po czasie dowiedzia³em siê w jakie bagno wrobi³ mnie [wymoderowano dane osobowe] z Open Finance ale by³o za pózno aby sie wycofac bo umowa by³a tak stworzona, ze tracisz wszystko a w 5 roku nawet ponad 30%. Inwestycj± zarz±dza Towarzystwo Ubezpieczeniowe Europa z Wroc³awia. TU Europa to [wymoderowano tre¶ci obra¼liwe] jak juz im Open Finance nagoni ofiarê to oni wypija z klienta ostatni± kroplê krwi. Ja straci³em w ci±gu 5 lat 26 tys ale nauczy³o mnie to, ze nalezy z dala omijaæ po¶redników i [wymoderowano tre¶ci obra¼liwe]. Open Finance to po¶rednik naganiajacy takim [wymoderowano tre¶ci obra¼liwe] jak TU Europa klientów a oni juz wiedz± jak maksymalnie [wymoderowano tre¶ci obra¼liwe] swojego klienta.

Tez oszukana

2013-07-23 22:35 wtorek ~Hax Hird
Tez zostalam oszukana przez Open Finance. Na sprzedazy produktow Europy i nie tylko. Szansa na wygranie z tymi oszustami to wystapienie do sadu z protestem zbiorowym. Poszukuje chetnych, ktorzy chca sie przylaczyc.
  • 2014-12-12 11:27 pi±tek ~FilipLex | [+] odpowiedz
    Witam, pozew zbiorowy niesie za sob± du¿e ryzyko. Na 100 osób, wystarczy ¿eby jedna osoba nie mia³a kompletu dokumentów, a ca³a sprawa siê odk³ada. Powoduje to, ¿e sprawa przeci±ga siê nawet do kilku ... czytaj dalej »
  • 2014-08-25 22:24 poniedzia³ek ~aha ok i pa | [+] odpowiedz
    nie rozumiem ludzi, ktorzy bez rozeznania sie dodatkowo w rynku pienieznym i czytania umow podpisuja wieloletnie inwestycje. To jak strzelenie sobie w stope. A pozniej placz, ze ktos ich okradl...
  • 2014-02-07 09:37 pi±tek ~okradziona | [+] odpowiedz
    My z mê¿em te¿ zostali¶my naci±gniêci przez Open Finance. Utopili¶my ju¿ 30 ty¶. w TU Europa i ci±gle musimy p³aciæ. Bêdziemy przy³±czaæ siê do pozwu zbiorowego, kto jest zainteresowany=przywi±zani do... czytaj dalej »
  • 2014-03-13 21:49 czwartek ~£ukasz | [+] odpowiedz
    prosze o kontakt, taki pozew mozna z³ozyc za darmo, bez zadnych oplat wstepnych!! pan.migdalski@gmail.com
  • 2014-01-14 11:57 wtorek ~JamCi | [+] odpowiedz
    Podobnie zosta³em zrobiony w balona i zainwestowa³em 9 ty¶. i co m-c 248. Chêtnie przy³±czê siê do pozwu zbiorowego, je¿eli to faktycznie jaka¶ maniana.
  • 2014-03-13 21:51 czwartek ~£ukasz | [+] odpowiedz
    Zatem prosze o kontakt, taki pozew mozna z³ozyc za darmo, bez zadnych oplat wstepnych!! pan.migdalski@gmail.com
  • 2014-01-28 11:20 wtorek ~kasia76 | [+] odpowiedz
    ja tez zosta³am namówiona na inwestycjê w Open Finance, straci³am ponad 3 % zainwestowanej kwoty. Doradca klienta- mój jest od dawna na zwolnieniu, ka¿dy inaczej mi doracza. Inwestycja przynosi ciag³... czytaj dalej »
  • 2014-03-13 21:50 czwartek ~£ukasz | [+] odpowiedz
    prosze o kontakt, taki pozew mozna z³ozyc za darmo, bez zadnych oplat wstepnych!! pan.migdalski@gmail.com
  • 2013-10-25 08:25 pi±tek ~Kamila | [+] odpowiedz
    kurcze, a ja wp³aci³am 9 tys 3 lata temu i co miesi±c wp³acam 248 z³. Mam siê z tego wycofaæ? jest jakas szansa ¿e rzeczywi¶cie po 15 latach cos dostanê? Jak siê wycofaæ? s± jakies konsekwencje?
  • 2014-03-13 21:47 czwartek ~£ukasz | [+] odpowiedz
    Odzyskamy Twoje pieni±dze, bez kosztów wstêpnych! ¯adne 1200z³ op³aty jak w innej, "renomowanej kancelarii". Napisz, otrzymasz wszelkie informacje. kancelariavanhagen@gmail.com www.oddaj... czytaj dalej »
« powrót do dzia³u: Ubezpieczenia inwestycyjne
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na ¿ycie, zdrowotne, nieruchomo¶ci, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiêbiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na ¿ycie. Zamów ubezpieczenie na ¿ycie, Korzy¶ci z ubezpieczenia na ¿ycie, Ceny ubezpieczeñ na ¿ycie, Czym jest ubezpieczenie na ¿ycie? Oblicz sk³adk± ubezpieczenia na ¿ycie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeñ Ochronnych - zabezpiecz Twoje ¿ycie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeñ Oszczêdno¶ciowych - oszczêdzaj na emeryturê. Na co zwróciæ uwagê wybieraj±c polisê na ¿ycie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomo¶ci u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wype³nij formularz, oblicz sk³adkê i kup polisê. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz sk³adkê ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dajê Ci komfort spokojnych i bezpiecznych woja¿y po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podró¿y online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisê turystyczn± online. Ubezpieczenia na wakacje - podró¿ne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisê turystyczn± online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.
finanse.rankomat.pl Porównaj produkty bankowe i sprawd¼ ranking kredytów gotówkowych oraz ranking kredytów hipotecznych. Najlepsze produkty bankowe w internecie.