X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
« powrót do działu: Opinie o towarzystwach ubezpieczeń

Opinie o towarzystwie:

GENERALI TU S.A.

Trzeci filar

2016-02-28 18:58 niedziela ~Ewa Piątkowska
zostałam namówiona na trzeci filar w tym towarzystwie o każdej zmianie na rynku akcji miałam być powiadamiana. Było tak przez pierwszy rok teraz mają klienta w dupie. najważniejsze żeby płacił składki najlepiej co roku większe gdy w zeszłym roku nastąpił spadek straciłam 6 000 zł Nikt z Generali się tym nie zajął pamiętają tylko żeby co roku wysłać informację o zwiększeniu składki.
  • 2016-03-24 10:48 czwartek ~krzysieklek | [+] odpowiedz
    ale wynika to chyba z tego, że nie przeczytałaś umowy ? No bo nikt sobie nagle nie będzie podwyższał składki jeżeli nie może. Dałaś przyzwolenie swoim podpisem. Co w tym dziwnego, że podwyższyli ? To ... czytaj dalej »
  • 2016-03-31 20:38 czwartek ~passat2007 | [+] odpowiedz
    a Ty pewnie jesteś z generali bo dla mnie ta firma to też banda oszustów i krętaczy byle tylko wziąć kase za ubezpieczenie. mama szkode na 9 tys wg serisu ac mam wykupiony pakiet serwisowy, a oni wyli... czytaj dalej »
« powrót do działu: Opinie o towarzystwach ubezpieczeń
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składkę ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę.Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dają Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystycznš online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.