X
U¿ywamy plików cookies, by u³atwiæ korzystanie z naszego serwisu. Je¶li nie chcesz, aby pliki cookies by³y zapisywane na Twoim dysku,
zmieñ ustawienia swojej przegl±darki. Wiêcej na temat naszej polityki prywatno¶ci znajdziesz tutaj.
Poleæ znajomemu| Forum
Forum opiekuj± siê:
Ekspert AXA ¿ycie i AXA TUiR
Aleksandra Leszczyñska

Maciej Lichoñski
Ekspert VOTUM S.A.
Odszkodowania
Anna Wo¶
Regulamin
 
Sonda
Czy kupisz NNW dla dziecka?
Tak, kupiê NNW oferowane przez szko³ê
Tak, kupiê mu indywidualn± polisê NNW
Tak, kupiê NNW w ramach ubezpieczenia mieszkania
Nie
« powrót do dzia³u: Opinie o towarzystwach ubezpieczeñ

Opinie o towarzystwie:

LINK4
Ocena: 3.06 (874 g³osy)
Link4 Towarzystwo Ubezpieczeñ S.A. to doskonale znana firma, która kojarzona jest przede wszystkim z mo¿liwo¶ci± szybkiego i ³atwego zawarcia umowy ubezpieczenia pojazdu. Ubezpieczenie OC oferowane przez Link4 cieszy siê stosunkowo niskimi sk³adkami na tle innych towarzystw. Czy firma cieszy siê równie¿ pozytywnymi opiniami?
 
Rzecznik Finansowy na swojej stronie przedstawi³ raport, z którego wynika, ¿e liczba wniosków kierowanych do niego w zwi±zku z dzia³alno¶ci± Link4 TU S.A. w roku 2018 wynios³a 361, co daje 4,3% wszystkich sk³adanych na ubezpieczycieli skarg.
 
Jednym z czynników decyduj±cych o wyborze ubezpieczenia powinna byæ jako¶æ oferty. W³a¶nie dlatego warto porównaæ propozycje prezentowane przez Link4 Towarzystwo Ubezpieczeñ S.A. z ofert± innych firm ubezpieczeniowych. Da to pewien obraz i pomo¿e podj±æ decyzjê.
 
Drugim, równie wa¿nym czynnikiem powinny byæ opinie dotychczasowych klientów. Na ich podstawie mo¿na stwierdziæ, czy obietnice sk³adane przez firmê s± rzeczywi¶cie spe³niane. Dlatego te¿ zachêcamy do pozostawienia swojej opinii. Je¿eli mieli¶cie lub macie do czynienia z Link4 TU S.A. to napiszcie, jak uk³ada lub uk³ada³a siê Wam wspó³praca. 

TYLKO NIE LINK4

2009-04-25 17:37 sobota ~sugus
Ja te¿ odradzam Link4!!!!W 2006 roku z³o¿y³em rezygnacjê(wypowiedzia³em im umowê polisy) i do dnia dzisiejszego nie daj± mi spokoju.Maj± taki *** w papierach,¿e sami nie wiedz± kto jest a kto nie jest ich klientem.Po mojej rezygnacji z ich us³ug rok mia³em spokój a w 2007 zaczê³o siê.Najpierw przys³ali mi jak±¶ 2 ratê do zap³acenia.Jak oddzwoni³em to telefonicznie byli tacy uprzejmi,wyja¶nili,¿e to pomy³ka,przepraszali itp.Za jakie¶ pó³ roku zadzwoni³a jaka¶ babka gro¿±c mi i strasz±c s±dem,¿e nie p³acê sk³adek od 2006r gdzie ja by³em ubezpieczony ju¿ w PZU.Wykona³em nastêpny telefon,powiedzia³em o co chodzi,kazali czekaæ-oddzwoni±.Fakt za kilka dni kto¶ zadzwoni³ i znowu przeprasza³,¿e to b³±d w systemie itp.Przez rok by³ spokój.W tamtym tygodniu dzwoni do mnie facet z Wroc³awia z firmy windykacyjnej,¿e LInk4 przes³a³ do nich moje papiery aby oni ¶ci±gnêli ze mnie d³ug,którego w rzeczywisto¶ci nie ma!PARANOJA!!Totalne bzdury!To jest w³a¶nie ca³y obraz towarzystwa Link4.Uciekajcie od nich z daleka.Szczerze wszystkim radzê.Ja znowu toczê z nimi kolejn± ju¿ bataliê i ¿a³ujê,¿e kiedykolwiek do nich przyst±pi³em.
  • 2013-02-16 21:52 sobota ~Piotr | [+] odpowiedz
    moja korespondecja z [wymoderowano tre¶ci obra¼liwe]: LINK4 TU S.A. Ul. Postêpu 15 02-676 Warszawa Szanowni Pañstwo W odpowiedzi na Pañstwa pismo z dn. 12.05.2011 nr. LINK0085724840 pragn... czytaj dalej »
  • 2013-02-18 22:33 poniedzia³ek ~71021900011 | [+] odpowiedz
    Witaj Piotrze ponownie. Dziêkujê za oczekiwanie na odpowied¼. Mam dla Ciebie pewne informacje dotycz±ce Twojej sprawy. Twoje wypowiedzenie umowy Odpowiedzialno¶ci Cywilnej wp³ynê³o do nas w dniu 8.03... czytaj dalej »
  • 2013-02-17 00:36 niedziela ~71021900011 | [+] odpowiedz
    Witaj Piotrze. Dziêkujê za Twój wpis z informacj± dotycz±c± naszego Towarzystwa Ubezpieczeñ. Chcia³bym wyja¶niæ t± sprawê. W po¶cie podajesz numer polisy, dlatego mam do Ciebie pro¶bê o chwilê oczeki... czytaj dalej »
  • 2010-12-12 10:09 niedziela ~ania | [+] odpowiedz
    Witam Serdecznie Piszê do Pana bo w³a¶nie jestem w takiej sytuacji jak Pan dotycz±cej Link4.3 lata temu kupi³am samochód poprzedni w³a¶ciciel ubezpieczy³ auto u nich ja zadzwoni³em do nich sk³adaj±... czytaj dalej »
  • 2010-12-30 00:02 czwartek ~Pablo | [+] odpowiedz
    Do mnie tez odezwali siê po 3 latach, a w zasadzie nie Link4 tylko jaka¶ firma windykacyjna i to nie dzwoni±c tylko podaj±c jakie¶ dziwne informacje sms'em ¿e prosz± o kontakt w sprawie zad³u¿enia, kt... czytaj dalej »
  • Rankomat.pl ocenia towarzystwo Link4 na:
    4.05
    OPINIE O Link4
  • 2010-12-30 12:23 czwartek ~Maxxx | [+] odpowiedz
    Kupi³e¶ auto dzieñ po wyga¶niêciu umowy? Ale chodzi Ci o standardow± umowê OC? Bo je¶li tak, to mam z³e wie¶ci - OC samo nie wygasa. Zgodnie z ustaw±, OC automatycznie siê przed³u¿a na kolejny rok. S... czytaj dalej »
  • 2011-01-13 21:23 czwartek ~agent | [+] odpowiedz
    Sama za³atwiam moim klientom wypowiedzenia, je¶li przenoszê ich do innej (tañszej w danym roku) firmy. Po pierwsze OC nie wygasa je¶li nie zap³acisz jakie¶ tam sk³adki. Ma³o tego przed³u¿a siê na nast... czytaj dalej »
  • 2011-10-14 07:59 pi±tek ~go¶æ | [+] odpowiedz
    wydaje mi siê,¿e link 4 powinno mieæ takie dokumenty! Je¶li rezygnujemy to z jakiej racji po paru latach przesy³aj± mi pismo z odsetkami. Dla mnie jest to zdzieranie kasy za nic. Trzy lata temu kupi³a... czytaj dalej »
  • 2011-01-31 15:35 poniedzia³ek ~mona | [+] odpowiedz
    Chyba kiepskim agentem - radzê zapoznaæ siê z Rozporz±dzeniem Ministra Finansów w sprawie OC kom. Je¿eli sk³adka za ubezpieczenie nie zostanie op³acona w CA£O¦CI do ostatniego dnia okresu odpowiedzia... czytaj dalej »
  • 2010-10-22 11:26 pi±tek ~UCIEKAJCIE OD SAMEJ JUZ NAZWY L4 | [+] odpowiedz
    JA MAM TO SAMO TEZ DOTYCZY TO 2006 ROKU WYSlALAM IM PISEMNE WYPOWIEDZIENIE TWIERDZA ZE NIE DOSTALI DO DZIS MIE NEKAJA TEZ ZALUJE ZE MIALAM Z NIMI UMOWE ZALIJE:( TEZ NASLALI NA MNIE FIRME WINDYKACY... czytaj dalej »
  • 2010-08-20 12:16 pi±tek ~Piotr | [+] odpowiedz
    Proszê Pana o kontakt na maila patak@interia.pl . Mia³em podobn± sytuacjê o zwrot nrzekomej niedoplaty do sk³±dki. Teraz sciga mnie ich pies gonczy (cyzt. windykator) i nie wiem do kogo uderzyc aby si... czytaj dalej »
« powrót do dzia³u: Opinie o towarzystwach ubezpieczeñ
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na ¿ycie, zdrowotne, nieruchomo¶ci, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiêbiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na ¿ycie. Zamów ubezpieczenie na ¿ycie, Korzy¶ci z ubezpieczenia na ¿ycie, Ceny ubezpieczeñ na ¿ycie, Czym jest ubezpieczenie na ¿ycie? Oblicz sk³adk± ubezpieczenia na ¿ycie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeñ Ochronnych - zabezpiecz Twoje ¿ycie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeñ Oszczêdno¶ciowych - oszczêdzaj na emeryturê. Na co zwróciæ uwagê wybieraj±c polisê na ¿ycie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomo¶ci u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wype³nij formularz, oblicz sk³adkê i kup polisê. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz sk³adkê ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dajê Ci komfort spokojnych i bezpiecznych woja¿y po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podró¿y online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisê turystyczn± online. Ubezpieczenia na wakacje - podró¿ne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisê turystyczn± online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.
finanse.rankomat.pl Porównaj produkty bankowe i sprawd¼ ranking kredytów gotówkowych oraz ranking kredytów hipotecznych. Najlepsze produkty bankowe w internecie.