X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
« powrót do działu: Opinie o towarzystwach ubezpieczeń

Opinie o towarzystwie:

GENERALI TU S.A.

Ubezpieczenie podróży zagranicznych + narty 100% negatyw

2016-04-25 16:52 poniedziałek ~Darek
Córka miała wypadek na nartach w Austrii i pomimo sumy ubezpieczenia 200 tys zł Generali nie wyraziło zgody na przeprowadzenie operacji w Austrii, pomimo tego, że szpital w piśmie do Generali napisał, że odrzuca możliwość późnej operacji. Koszt operacji to 7-8 tys euro. Generali poinformowało mnie telefonicznie, że może po córkę przysłać karetkę i odwieźć ją do Polski, gdyż nie ma bezpośredniego zagrożenia życia. Aktualnie w odpowiedzi na moją reklamację Generali pisze, że "zakresem ubezpieczenia objęte są koszty leczenia poniesione przez ubezpieczonego, który w okresie podróży zagranicznej musiał niezwłocznie poddać się leczeniu w związku z nieszczęśliwym wypadkiem w zakresie niezbędnym do przywrócenia stanu zdrowia ubezpieczonego umożliwiającego jego powrót lub transport do kraju zamieszkania". Zatem Generali uznało, że skoro moja córka dostała ortezę na nogę oraz kule i zastrzyk przeciwbólowy to został przywrócony jej stan zdrowia. Do tego wystarczyłaby karta ekuz. Przestrzegam przed ubezpieczeniem podróży + narty w Generali !!! - to ubezpieczenie nic nie daje.
« powrót do działu: Opinie o towarzystwach ubezpieczeń
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składkę ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę.Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dają Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystycznš online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.