X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
« powrót do działu: Opinie o towarzystwach ubezpieczeń

Opinie o towarzystwie:

GENERALI TU S.A.

UBEZPIECZENIE TURYSTYCZNE SWIAT

2016-04-07 16:33 czwartek ~OSZUKANY GENERALI
PRZESTRZEGAM WSZYSTKICH PRZED UBEZPIECZENIEM TURYSTYCZNYM TZW"ŚWIAT",KONKRETNIE WYJECHAŁEM DO USA TURYSTYCZNIE A PRZED TYM ZAWARŁEM POLISĘ ZA OKOLO 700ZŁ,I W/G OWU I ROZMOWY Z AGENTEM GENERALI MIAŁEM MIEC PEŁNE ZABEZPIECZENIE DO 100.00$ NA WYPADEK GDYBY MI SIĘ COŚ PRZYTRAFIŁO OCZYWISCIE WSZELKĄ POMOCĄ MEDYCZNĄ ITP,ITDSZCZEGÓŁY SĄ W OWU PROSZĘ POCZYTAĆ.NADMIENIAM,ŻE Z TEJ FIRMY KORZYSTAŁEM W POPRZEDNICH LATACH I ŻYŁEM W NIEŚWIADOMOŚCI CO BY MNIE CZEKAŁO W RAZIE JAKIEGO WYPADKU.PO DWOCH TYGODNIACH POBYTU POCZUŁĘM SIĘ ŻLE I ZADZWONIŁEM DO KONSULTANTA CO MAM DALEJ ROBIĆ ITEN KILKA RAZY PYTAŁ O NR POLISY I KAZAŁ CZEKAĆ NA TELEFON Z DZIAŁU MEDYCZNEGO I PO GODZINIE DZWONI GOŚCIU I PIERWSZE PYTANIE CZY CHOROWAŁEM W POLSCE BO TO MOŻE BYC CHOROBA PRZEWLEKŁA I NIE PODLEGA UBEZPIECZENIU JAKIE MAM I JUŻ WYDAŁ OPINIĘ O MOIM STANIE ZDROWIA PRZEZ TELEFON A JA NAPRAWDĘ NIGDY NIE MIAŁEM PROBLEMÓW ZE ZDROWIEM TYMBARDZIEJ ŻE W POLSCE ZROBIŁEM SOBIE WSZYSTKIE BADANIA PRZED WYJAZDEM TO TAK DLA INFORMACJI.PO OSTREJ WYMIANIE ZDAN GOSCCIU PYTA SIĘ MNIE CZY WIEM GDZIE SĄ SZPITALE CZY TEŻ INNE PLACÓWKI MEDYCZNE BO ON NIE WIE TO PODAŁEM MU DOKŁADNY NAMIAR N NAJBLIŻSZY EMERGENCY TO PAN KAZAŁ MI CZEKAĆ I PO GODZINIE ODDZWONIŁ,ŻE ZAŁATWIŁ MI SZPITAL/DOSŁOWNIE JEGO SŁOWA DOPROWADZIŁY MNIE DO ATAKU ŚMIECHU BO WOGÓLE NIE ZNA TUTEJSZYCH REALII TO NIE POLSKA/A NASTĘPNIE OŚWIADCZYŁ MI,ŻE MAM ZAPŁACIĆ A ONI EWNTUALNIE ZREFUNDUJĄ KOSZTY UWAGA UWAGA ZREFUNDUJĄ TZN ZE UBEZPIECZONY MUSI POSIADAĆ KASĘ NA EWENTUALNE ZACHOROWANIE I TU PODAM PRZYKŁAD EKG I ANALIZA KRWI DO 3000$ TAK,TAK A GDYBY TRZEBA BYŁO ZOSTAC W SZPITALU TO CO DALEJ????A JAK BYM NIE MIAŁ KASY TO CO UMIERAĆ BEZ POMOCY PO CO MI TAK ŚWIETNE UBEZPIECZENIE JAK NIE MOGĘ Z NIEGO KORZYSTAĆ!!!!TO JEST ZWYKŁE OSZUSTWO OSZUSTWO ZAPŁACIŁEM ZA POLISĘ KTÓRA MI GWARANTOWAŁA POMOC W NAGŁYCH WYPADKACH -OCENCIE SAMI POCZYTAJCIE NA ICH STRONIE CO GWARANTUJĄ W RAMACH POLISY A JAK JEST W RZECZYWISTOSCI.A JESZCZE JEDNO ROZMAWIAŁEM W SZPITALU W PRACOWNIKIEM RECEPCJII I STWIERDZIŁ,ŻE KONSULTANT GENERALI DZWONIŁ ALE POWIEDZIAŁ KTO SIĘ ZGŁOSI PO POMOC I ŻE ONI NIE BĘDĄ PŁACIĆ TYLKO PACJENT A MNIE POWIEDZIAŁ KOSULTANT KŁAMIĄC,ŻE SZPITAL NIE WYRAZIŁ ZGODY ABY GENERALI PŁACIŁO PERFIDNE KŁAMSTWO,MAM TO NA PISMIE.DLATEGO PRZESTRZEGAM WSZYSTKICH PRZED GENERALI NIE WIEM JAK JEST W INNYCH FIRMACH.TO TYLE SAMI WYCIĄGNIJCIE WNIOSKI
  • 2016-08-03 13:41 środa ~Sally | [+] odpowiedz
    Mnie chyba również, bo też planowałam zakup tego ubezpieczenia na wyjazd do Stanów. Tylko niestety kończą mi się pomysły gdzie tu się można ubezpieczyć jadąc do Stanów i nie zostać oszukanym. Jakieś p... czytaj dalej »
  • 2016-04-14 02:50 czwartek ~ja | [+] odpowiedz
    Dzięki za opinię. Uratowałeś mnie od pułapki!
« powrót do działu: Opinie o towarzystwach ubezpieczeń
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składkę ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę.Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dają Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystycznš online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.