X
Uywamy plikw cookies, by uatwi korzystanie z naszego serwisu. Jeli nie chcesz, aby pliki cookies byy zapisywane na Twoim dysku,
zmie ustawienia swojej przegldarki. Wicej na temat naszej polityki prywatnoci znajdziesz tutaj.
Pole znajomemu| Forum
« powrt do dziau: Opinie o towarzystwach ubezpiecze

Opinie o towarzystwie:

GENERALI TU S.A.

UBEZPIECZENIE TURYSTYCZNE SWIAT

2016-04-07 16:33 czwartek ~OSZUKANY GENERALI
PRZESTRZEGAM WSZYSTKICH PRZED UBEZPIECZENIEM TURYSTYCZNYM TZW"WIAT",KONKRETNIE WYJECHAEM DO USA TURYSTYCZNIE A PRZED TYM ZAWAREM POLIS ZA OKOLO 700Z,I W/G OWU I ROZMOWY Z AGENTEM GENERALI MIAEM MIEC PENE ZABEZPIECZENIE DO 100.00$ NA WYPADEK GDYBY MI SI CO PRZYTRAFIO OCZYWISCIE WSZELK POMOC MEDYCZN ITP,ITDSZCZEGӣY S W OWU PROSZ POCZYTA.NADMIENIAM,E Z TEJ FIRMY KORZYSTAEM W POPRZEDNICH LATACH I YEM W NIEWIADOMOCI CO BY MNIE CZEKAO W RAZIE JAKIEGO WYPADKU.PO DWOCH TYGODNIACH POBYTU POCZUM SI LE I ZADZWONIEM DO KONSULTANTA CO MAM DALEJ ROBI ITEN KILKA RAZY PYTA O NR POLISY I KAZA CZEKA NA TELEFON Z DZIAU MEDYCZNEGO I PO GODZINIE DZWONI GOCIU I PIERWSZE PYTANIE CZY CHOROWAEM W POLSCE BO TO MOE BYC CHOROBA PRZEWLEKA I NIE PODLEGA UBEZPIECZENIU JAKIE MAM I JU WYDA OPINI O MOIM STANIE ZDROWIA PRZEZ TELEFON A JA NAPRAWD NIGDY NIE MIAEM PROBLEMW ZE ZDROWIEM TYMBARDZIEJ E W POLSCE ZROBIEM SOBIE WSZYSTKIE BADANIA PRZED WYJAZDEM TO TAK DLA INFORMACJI.PO OSTREJ WYMIANIE ZDAN GOSCCIU PYTA SI MNIE CZY WIEM GDZIE S SZPITALE CZY TE INNE PLACWKI MEDYCZNE BO ON NIE WIE TO PODAEM MU DOKADNY NAMIAR N NAJBLISZY EMERGENCY TO PAN KAZA MI CZEKA I PO GODZINIE ODDZWONI,E ZAATWI MI SZPITAL/DOSOWNIE JEGO SOWA DOPROWADZIY MNIE DO ATAKU MIECHU BO WOGLE NIE ZNA TUTEJSZYCH REALII TO NIE POLSKA/A NASTPNIE OWIADCZY MI,E MAM ZAPACI A ONI EWNTUALNIE ZREFUNDUJ KOSZTY UWAGA UWAGA ZREFUNDUJ TZN ZE UBEZPIECZONY MUSI POSIADA KAS NA EWENTUALNE ZACHOROWANIE I TU PODAM PRZYKAD EKG I ANALIZA KRWI DO 3000$ TAK,TAK A GDYBY TRZEBA BYO ZOSTAC W SZPITALU TO CO DALEJ????A JAK BYM NIE MIA KASY TO CO UMIERA BEZ POMOCY PO CO MI TAK WIETNE UBEZPIECZENIE JAK NIE MOG Z NIEGO KORZYSTA!!!!TO JEST ZWYKE OSZUSTWO OSZUSTWO ZAPACIEM ZA POLIS KTRA MI GWARANTOWAA POMOC W NAGYCH WYPADKACH -OCENCIE SAMI POCZYTAJCIE NA ICH STRONIE CO GWARANTUJ W RAMACH POLISY A JAK JEST W RZECZYWISTOSCI.A JESZCZE JEDNO ROZMAWIAEM W SZPITALU W PRACOWNIKIEM RECEPCJII I STWIERDZI,E KONSULTANT GENERALI DZWONI ALE POWIEDZIA KTO SI ZGOSI PO POMOC I E ONI NIE BD PACI TYLKO PACJENT A MNIE POWIEDZIA KOSULTANT KAMIC,E SZPITAL NIE WYRAZI ZGODY ABY GENERALI PACIO PERFIDNE KAMSTWO,MAM TO NA PISMIE.DLATEGO PRZESTRZEGAM WSZYSTKICH PRZED GENERALI NIE WIEM JAK JEST W INNYCH FIRMACH.TO TYLE SAMI WYCIGNIJCIE WNIOSKI
  • 2016-08-03 13:41 roda ~Sally | [+] odpowiedz
    Mnie chyba rwnie, bo te planowaam zakup tego ubezpieczenia na wyjazd do Stanw. Tylko niestety kocz mi si pomysy gdzie tu si mona ubezpieczy jadc do Stanw i nie zosta oszukanym. Jakie p... czytaj dalej »
  • 2016-04-14 02:50 czwartek ~ja | [+] odpowiedz
    Dziki za opini. Uratowae mnie od puapki!
« powrt do dziau: Opinie o towarzystwach ubezpiecze
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na ycie, zdrowotne, nieruchomoci, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsibiorcw, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na ycie. Zamw ubezpieczenie na ycie, Korzyci z ubezpieczenia na ycie, Ceny ubezpiecze na ycie, Czym jest ubezpieczenie na ycie? Oblicz skadk ubezpieczenia na ycie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpiecze Ochronnych - zabezpiecz Twoje ycie i zdrowie. Ranking Ubezpiecze Oszczdnociowych - oszczdzaj na emerytur.Na co zwrci uwag wybierajc polis na ycie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamw ubezpieczenie nieruchomoci u 5 agentw lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypenij formularz, oblicz skadk i kup polis. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz skadk ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porwnaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty daj Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojay po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porwnaj ubezpieczenia podry online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polis turystyczn online. Ubezpieczenia na wakacje - podrne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porwnaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polis turystyczn online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.