X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
« powrót do działu: Ubezpieczenia na życie

Komentarze do wątku:

Urodzenie dziecka - karencja
2015-10-02 20:57 piątek ~Maniolka
Witam. Mam takie pytanie w sprawie ubezpieczenia grupowego HDI GERLING. Nie jestem alfą i omegą jeśli chodzi o sprawy ubezpieczenia dlatego mam nadzieje że ktoś mi pomoże. Otóż mam umowę o pracę na okres 2 lat od 1 marca 2015 roku. Wypełniłam wszystkie potrzebne papiery do ubezpieczenia, wybralam dany wariant grupowego ubezpieczenia i dodatkowego metlife Amplico. Papiery poszły do ubezpieczyciela. Teraz chodzi mi o to że kilka dni po otrzymaniu umowy okazało się że jestem w ciąży. Wtedy był to 6 -7 tydzień. teraz jestem na zwoknieniu lekarskim Mam odprowadzane składki co miesiąc z tych dwóch ubezpieczeń ale wyczytalam ze w jednym jest okres karencji (jesli chodzi o urodzenie dziecka) 9 miesiecy a w drugim 10. Chciałabym się dowiedzieć poprostu czy jest szansa że dostane jakies świadczenie za urodzenie dziecka. Termin mam na 17 listopad. Bardzo proszę o radę. Z góry dziękuję ! :)
Sprawdź ofertę
Odpowiedzi: 3
  • 2015-10-07 21:13 środa ~Elak | [+] odpowiedz
    W takich sytuacjach polecam strone Polisa.sos.pl
  • 2015-10-06 23:04 wtorek ~Maniolka | [+] odpowiedz
    Dziękuję za odpowiedź. Po kilku dniach dodzwoniłam się zakładu pracy do działu ubezpieczeń i okazało się że jako nowy pracownik zostałam ubezpieczona bez karencji. Na dołączonym papierku do ubezpiecze... czytaj dalej »
  • 2015-10-05 18:50 poniedziałek ~Arek | [+] odpowiedz
    W tego typu polisach jest karencja 9 lub 10 miesiecy aby klienci nie ubezpieczali sie dopiero wtedy gdy sa w ciąży. Proszę sprawdzić date zawarcia ubezpieczenia i jeśli od tej daty do daty urodzenia s... czytaj dalej »
« powrót do działu: Ubezpieczenia na życie
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składką ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę. Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty daję Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.
finanse.rankomat.pl Porównaj produkty bankowe i sprawdź ranking kredytów gotówkowych oraz ranking kredytów hipotecznych. Najlepsze produkty bankowe w internecie.