X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
« powrót do działu: Opinie o towarzystwach ubezpieczeń

Opinie o towarzystwie:

GENERALI TU S.A.

UWAGA na ubezpieczenie AC, i pełnomocnictwa podpisywane w salonach sam.

2016-08-30 14:38 wtorek ~Tomek
Witam. Niestety wasze opinie znalazłem już po fakcie. Dwa tygodnie temu uszkodziłem sobie szybę czołową w moim samochodzie. Zgłosiłem szkodę w Generali. jednocześnie zgłosiłem się do salonu samochodowego celem wymiany szyby w formie bezgotówkowej. W salonie wygenerowano mi formularze firmy Generali które wypełniłem, tam też podbił się rzeczoznawca z firmy Generali. Następnie wszelkie dokumenty złożyłem w salonie gdzie naprawa miała zostać wykonana. Niestety żeby cała procedura weszła w życie musiałem w salonie podpisać pełnomocnictwo do odbioru mojego świadczenia w postaci odszkodowania za naprawę samochodu w związku ze szkodą komunikacyjną na rzecz salonu samochodowego. jednak nie zwróciłem uwagi na punkty które mówią o tym, że w przypadku gdy TU nie wypłaci odszkodowania za zleconą przeze mnie naprawę ja ponoszę koszty. Jak się później okazało, kosztorys naprawy o którym nic nie wiedziałem został zaakceptowany przez Generali (3110.50zł). To podobno dało podstawę zamówienia części przez salon "S". Dzisiaj się okazało, że Generali podjęło decyzję o odmowie zaspokojenia zgłaszanych roszczeń. Wspomnę tylko, że we wspomnianym pełnomocnictwie był również zapis " w zakresie udzielonego pełnomocnictwa pełnomocnicy mają pełną swobodę w swoim działaniu. Pełnomocnicy mogą działać samodzielnie. Jednocześnie zrzekam się możliwości cofnięcia udzielonego pełnomocnictwa bez zgody umocowania. szanowni Państwo. czuję się co najmniej głupio, że dałem się tak zrobić w balona. jednocześnie czuję się oszukany przez salon "S". Mogę jedynie powiedzieć, że gdy odwołanie do Generali nie poskutkuje będę musiał udać się do mecenasa i radzić co dalej zrobić. Uważajcie co podpisujecie dopóki nie dostanie odpowiedzi z firm odszkodowawczych.
  • 2016-09-06 12:09 wtorek ~pracownik serwisu | [+] odpowiedz
    Czyli jak ubezpieczalnia odmawia wypłaty odszkodowania to rozumiem, że salon(raczej serwis) ma wymienić szybę za darmo? a odmowa jest dlaczego? i dlaczego salon ma brać odpowiedzialność za twoje błędy... czytaj dalej »
« powrót do działu: Opinie o towarzystwach ubezpieczeń
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składkę ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę.Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dają Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystycznš online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.