X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
« powrót do działu: Odszkodowania
Szukasz firmy, która pomoże Ci uzyskać wysokie odszkodowanie?
Kliknij tutaj!

Komentarze do wątku:

Która firma odzyskująca odszkodawnia ma największą skuteczność?
2009-03-05 10:19 czwartek ~Paweł (poszkodowany)
Czy jest jakiś ranking firm odzyskujących odszkodowania? Bo chciałbym wiedzieć, która jest najbardziej skuteczna w odyzkiwaniu odszkodowań z ubezpieczenia komunikacyjnego?

VOX VERITAS główny oddział Śląsk

2017-03-01 21:41 środa ~zbyszek
Zdecydowanie polecam Kancelarię VOX VERITAS ze Śląska. Jestem ze Śląska i korzystałem z ich pomocy w Katowicach. Wywalczyli mi duże zadośćuczynienie w 17 dni od podpisania umowy. Wspólnie zdecydowaliśmy się na negocjacje ugody i dostałem 94.000.00 zł odszkodowania i zadośćuczynienia. Był to wypadek śmiertelny. Mają Serce do tej pracy !
  • 2018-07-09 14:57 poniedziałek ~anonim | [+] odpowiedz
    Masakra odesłali dokumenty po 52 dniach zawarcia umowy bo dla nich 20% to za mało gdzie sam Daniel Kocur ustalał telefonicznie tzw. dyrektor kancelarii VOX VERITAS. Bez żadnego pisma wypowiedzenia umo... czytaj dalej »
  • 2017-03-02 19:56 czwartek ~Karol | [+] odpowiedz
    17 dni od podpisania umowy wywalczyli odszkodowanie. Śmiech na sali. Zanim sciagnie się dokumentację karną to mija trochę czasu.jak zgłosi się szkodę, to ubezpieczyciel ma obowiązek rozpoznać wniosek ... czytaj dalej »
  • 2017-03-03 07:41 piątek ~vox veritas | [+] odpowiedz
    Szanowny Panie Karolu, Klient ma rację. Jak Pan widzi u nas na stronie to o czym mowa potwierdzenie ma w dokumentach ( skany do wglądu:zgłoszenie,decyzja-przelew). Mamy opracowany pionierski system... czytaj dalej »
« powrót do działu: Odszkodowania
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składkę ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę.Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dają Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystycznš online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.