X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
« powrót do działu: Ubezpieczenia zdrowotne

Komentarze do wątku:

ubezpieczenie zdrowotne, szkola zaoczna, praca na umowe zlecenie bez skladek.
2013-05-13 11:36 poniedziałek ~KALINA
hej, mam ogromny problem!jestem uczennica zaocznego liceum, gdzie nie ma sie ubezpieczenia, teraz zatrudnilam sie na umowe zlecenie bez ubezpieczenia. mam 21 lat, moja mama nie moze mnie na siebie ubezpieczyc poniewaz jestem dorosla i ucze nie ZAOCZNIE, a nie dziennie czy wieczorowo. w urzedzie pracy nie moge sie zarejestrowac, no bo przeciez legalnie podjelam prace! na dodattek mam malego synka, ktorego ubezpieczenie jest zalezne od mojego. Byłam ostatnio w AVIVA podowiadywac sie. Miły Pan powiedzial, ze taka PODSTAWA, ktora obejmuje jedynie wizyy u lekarzy (chyba 5 specjalizacji) wynosi 70zł. JEdynie wizyty sa w tej cenie. Pakiet z badaniami oraz odszkodowaniem za pobyt w szpitalu(odszkodowanie, czyli pokrycie kosztow za szpital) + dziecko wynosi 185 zl miesiecznie!!!!! TO JEST JAKAS PARANOJA! JAK TO JEST MOZLIWE, ZE MLODA, UCZACA SIE I PRACUJACA KOBIETA NIEE MOZZE LICZYC NAWET NA UBEZPIECZENIE ZDROWOTNE W TYM KRAJU???? PROSZE WAS O POMOC, TO BARDZO WAZNE. CZY ZNACIE MOZE JAKIES INNE ROZWIAZANIE W TEJ SYTUACJI?
Odpowiedzi: 0
« powrót do działu: Ubezpieczenia zdrowotne
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składką ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę. Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty daję Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.
finanse.rankomat.pl Porównaj produkty bankowe i sprawdź ranking kredytów gotówkowych oraz ranking kredytów hipotecznych. Najlepsze produkty bankowe w internecie.