X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
« powrót do działu: Ubezpieczenia NNW

Komentarze do wątku:

Obowiązkowe UBEZPIECZENIE Dziecka w szkole podstawowej!!!
2008-10-21 12:40 wtorek ~Mały
Witam Panią!!! Pytanie kieruję do Pani Zofi Dmochowskiej. Moje dziecko uczęstrza do pierwszej klasy szkoły podstawowej w szkole niepublicznej, Pani Dyrektor kilkukrotnie upomniała mnie, abym dokonał wpłaty 32zł na obowiązkowe ubezpieczenie mojego dziecka w szkole. Pani St. wizytator z Kuratorium Oświaty i Wychowania na moje pismo odpowiedziała :"Zgodnie z zapisem Statutu Niepublicznej Szkoły Podstawowej & 9 pkt 4 „Zadania opiekuńcze są realizowane również poprzez obowiązkowe ubezpieczenie dziecka w Szkole Podstawowej od następstw nieszczęśliwych wypadków”, ma Pan obowiązek ubezpieczenia dziecka w szkole". Dlaczego mam dokonać właty, skoro nie ma takiego wymogu, dlaczego w odpowiedzi z Kuratorium usłyszałem, że mam taki obowiązek? Czy są jakieś zapisy ustawowe, które tą kwestię ustalają? Gdzie mam ewentualnie szukać pomocy, gdy Pani Dyrektor powie, że moje dziecko nie może jeździć np. na szkolne wycieczki lub na basen, ponieważ nie dokonałem wpłaty na w/w ubezpieczenie? Proszę o w miarę możliwośći szybką odpowiedź! Pozdrawiam!!!

Wykupienie ubezpieczenia z pomocą dla organizacji

2017-08-20 23:30 niedziela ~Ryszard
Chciałbym wykupić ubezpieczenie prywatnie i słyszałem o takiej firmie w której po wykupieniu ubezpieczenia płacąc tyle samo mamy możliwość wspierania danej fundacji. Wie ktoś jak ta firma się nazywa, bo z tego co słyszałem to jest tylko jedna taka, ale mogę się mylić. Z góry dziękuje za odpowiedź.
« powrót do działu: Ubezpieczenia NNW
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składką ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę. Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty daję Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.
finanse.rankomat.pl Porównaj produkty bankowe i sprawdź ranking kredytów gotówkowych oraz ranking kredytów hipotecznych. Najlepsze produkty bankowe w internecie.