X
U¿ywamy plików cookies, by u³atwiæ korzystanie z naszego serwisu. Je¶li nie chcesz, aby pliki cookies by³y zapisywane na Twoim dysku,
zmieñ ustawienia swojej przegl±darki. Wiêcej na temat naszej polityki prywatno¶ci znajdziesz tutaj.
Poleæ znajomemu| Forum
Forum opiekuj± siê:
Ekspert AXA ¿ycie i AXA TUiR
Aleksandra Leszczyñska

Maciej Lichoñski
Ekspert VOTUM S.A.
Odszkodowania
Anna Wo¶
Regulamin
 
Sonda
Czy kupisz NNW dla dziecka?
Tak, kupiê NNW oferowane przez szko³ê
Tak, kupiê mu indywidualn± polisê NNW
Tak, kupiê NNW w ramach ubezpieczenia mieszkania
Nie
« powrót do dzia³u: Opinie o towarzystwach ubezpieczeñ

Opinie o towarzystwie:

LINK4
Ocena: 3.06 (879 g³osów)
Link4 Towarzystwo Ubezpieczeñ S.A. to doskonale znana firma, która kojarzona jest przede wszystkim z mo¿liwo¶ci± szybkiego i ³atwego zawarcia umowy ubezpieczenia pojazdu. Ubezpieczenie OC oferowane przez Link4 cieszy siê stosunkowo niskimi sk³adkami na tle innych towarzystw. Czy firma cieszy siê równie¿ pozytywnymi opiniami?
 
Rzecznik Finansowy na swojej stronie przedstawi³ raport, z którego wynika, ¿e liczba wniosków kierowanych do niego w zwi±zku z dzia³alno¶ci± Link4 TU S.A. w roku 2018 wynios³a 361, co daje 4,3% wszystkich sk³adanych na ubezpieczycieli skarg.
 
Jednym z czynników decyduj±cych o wyborze ubezpieczenia powinna byæ jako¶æ oferty. W³a¶nie dlatego warto porównaæ propozycje prezentowane przez Link4 Towarzystwo Ubezpieczeñ S.A. z ofert± innych firm ubezpieczeniowych. Da to pewien obraz i pomo¿e podj±æ decyzjê.
 
Drugim, równie wa¿nym czynnikiem powinny byæ opinie dotychczasowych klientów. Na ich podstawie mo¿na stwierdziæ, czy obietnice sk³adane przez firmê s± rzeczywi¶cie spe³niane. Dlatego te¿ zachêcamy do pozostawienia swojej opinii. Je¿eli mieli¶cie lub macie do czynienia z Link4 TU S.A. to napiszcie, jak uk³ada lub uk³ada³a siê Wam wspó³praca. 

Z DALEKA OD LINK4 !!!!

2012-05-07 15:37 poniedzia³ek ~foniu
Uwa¿aj jak bêdziesz rezygnowa³ z ich ubezpieczenia !! To nie takie proste. Wygl±da to tak: pod koniec okresu ubezpieczenia zadzwoni±, jak co roku, z ofert± przed³u¿enia na nastêpny rok; Ty siê nie zgodzisz, bo nie musisz, a oni poinformuj± Ciê o konieczno¶ci pisemnego wypowiedzenia, które w okre¶lonym czasie musi do nich wp³yn±æ; i tu Ciê maj±! zostajesz odhaczony jako stracony klient, ale nie tak od razu; odnotuj± ¿e przyjdzie od Takiego i Takiego wypowiedzenie umowy i po prostu nie odbieraj± do konkretnej daty i w ten sposób ubezpieczenie zostaje automatycznie przed³u¿one (wiem - przepisy od lutego siê zmieni³y i decyduje ponoæ data nadania) nic prostszego, po prostu mówi±: "dostali¶my ale nie wypowiedzenie, tylko pust± kopertê" . W moim przypadku oprócz "pustej koperty" nowy mój przedstawiciel ubezpieczenia OC wys³a³ fax! I co? No nic!: "przysz³a pusta kartka, bo nie mieli¶my tonera w faxie". Po czym mija jaki¶ okres i dowiadujê siê od firmy windykacyjnej PRESCO (wspó³pracuj± z LINK4 - jedna mafia) ¿e odkupili mój rzekomy d³ug za niezap³acon± sk³adkê OC od LINK4. I zaczyna siê m³yn z wezwaniami do zap³aty, z s±dowym nakazem zap³aty z eS±du w Lublinie, odwo³ania, sprzeciwy, nie przespane noce, wertowanie netu z podobnymi sprawami (a jest tego tysi±ce!), stres, a koñczy siê rozpraw± w s±dzie w³a¶ciwym (niektórzy jeszcze maj± schody z komornikiem s±dowym i zajêciem wyp³aty - mnie to ominê³o bo w porê i dobrze z³o¿y³em sprzeciw do nakazu zap³aty - a to nie takie proste jak siê wydaja dla zwyk³ego zjadacza chleba). Jedyna rada, to jechaæ osobi¶cie do Warszawy i z³o¿yæ z potwierdzeniem. Wszystko co napisa³em znam z autopsji; w³a¶nie wróci³em z rozprawy s±dowej, która dla mnie zakoñczy³a siê wygran±, ale rok batalii o dobre moje imiê. Stres i nieprzespane noce - czy by³y warte 700pln? Dla mnie to fortuna, ale ile zdrowia mi ze¿arli LINK4 i PRESCO !?!?! PRESCO z siedzib± w Luxemburgu, ponoæ weszli na polsk± gie³dê, a w wiêkszo¶ci cywilizowanych krajów maj± zakaz dzia³alno¶ci. W Polsce 10 mln zysku rocznie, w³a¶nie z takiej dzia³alno¶ci - POCZYTAJCIE w necie i z dala od LINK4
  • 2012-05-09 13:41 ¶roda ~Ekspert Link4 | [+] odpowiedz
    Witaj FONIU. Link4 nie jest firm±, która dzia³a w taki sposób, jaki zosta³ opisany w Twoim wpisie. Chcieliby¶my wyja¶niæ tê sprawê, dlatego mam pro¶bê o kontakt z nami poprzez blog firmowy Link4, zak³... czytaj dalej »
  • 2012-05-09 16:26 ¶roda ~foniu | [+] odpowiedz
    Teraz zapraszacie mnie do wyja¶nienia sprawy ?! A jak dzwoni³em do was to wasza odpowied¼ brzmia³a: "nie jeste¶my stron± bo d³ug zosta³ sprzedany firmie PRESCO" ?!? Mam prawie 3 GODZINY nagr... czytaj dalej »
  • 2012-05-11 13:09 pi±tek ~Ekspert Link4 | [+] odpowiedz
    Witamy. FONIU nasze stanowisko zosta³o przedstawione w odpowiedzi na twój post. Nie znaj±c numeru Twojej polisy, nie mo¿emy odnie¶æ siê do faktów przez Ciebie przedstawionych. Dlatego jeszcze raz pro... czytaj dalej »
  • 2012-05-08 18:26 wtorek ~Doradca | [+] odpowiedz
    Powinno zrobiæ siê pozew zbiorowy przeciwko takim ubezpieczalni±
« powrót do dzia³u: Opinie o towarzystwach ubezpieczeñ
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na ¿ycie, zdrowotne, nieruchomo¶ci, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiêbiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na ¿ycie. Zamów ubezpieczenie na ¿ycie, Korzy¶ci z ubezpieczenia na ¿ycie, Ceny ubezpieczeñ na ¿ycie, Czym jest ubezpieczenie na ¿ycie? Oblicz sk³adk± ubezpieczenia na ¿ycie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeñ Ochronnych - zabezpiecz Twoje ¿ycie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeñ Oszczêdno¶ciowych - oszczêdzaj na emeryturê. Na co zwróciæ uwagê wybieraj±c polisê na ¿ycie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomo¶ci u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wype³nij formularz, oblicz sk³adkê i kup polisê. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz sk³adkê ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dajê Ci komfort spokojnych i bezpiecznych woja¿y po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podró¿y online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisê turystyczn± online. Ubezpieczenia na wakacje - podró¿ne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisê turystyczn± online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.
finanse.rankomat.pl Porównaj produkty bankowe i sprawd¼ ranking kredytów gotówkowych oraz ranking kredytów hipotecznych. Najlepsze produkty bankowe w internecie.