X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
« powrót do działu: Zapytaj eksperta

Komentarze do wątku:

bezrobotna zarejestrowana w UP w ciąży
2009-02-26 10:59 czwartek ~Monika
Witam! Jestem zarejestrowana w UP od końca 2007 roku, ale bez ubezpieczenia zdrowotnego.Ja i moja córka jesteśmy zgłoszone do ubezpieczenia u męża, przy rejestrowaniu się od razu powiedziano mi , że skoro mąż pracuje na umowę ma obowiązek zgłoszenia mnie i córki.Teraz słyszałam iż to się zmieniło i UP ma obowiązek mnie ubezpieczyć a u męża mogą domagać się zaświadczenia z UP, że nie jestem tam zarejestrowana bo skoro jestem to nie muszę już być u męża. Czy to prawda? Drugi mój wątek: Jestem w 2 miesiącu ciąży i nie zgłosiłam tego jeszcze w UP, czy mam taki obowiązek? i skoro nie podlegam ubezpieczeniu zdrowotnemu w Urzędzie to czy daje mi obecnie teraz coś to iż jestem tam zarejestrowana bo pracy to raczej mi nie znajdą skoro jestem w ciąży.Nie wiem co mam zrobić czy pobrać jakieś zaświadczenie od lekarza i przedstawić w Urzędzie bo niedługo będzie widać.Z drugiej strony jeżeli zaoferują mi pracę(przedstawią ofertę) to chyba będę musiała powiedzieć ociąży bo trzeba podać powód odmowy przyjęcia oferty.Proszę o radę.Monika.
Odpowiedzi: 0
« powrót do działu: Zapytaj eksperta
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składkę ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę.Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dają Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystycznš online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.