X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
« powrót do działu: Opinie o towarzystwach ubezpieczeń

Opinie o towarzystwie:

Aviva Towarzystwo Ubezpieczeń Ogólnych SA

Zielona karta

2013-02-14 15:11 czwartek ~Tomasz G.
bardzo kiepska obsługa zglaszałem zapotrzebowanie na zieloną kartę w piątek 08-02-2013 kobieta przyjeła zgłoszenie, prosilem i mówiłem że jest ona mi niezbędna bo mam kontrakt za granicą. A list został wysłany dopiero w poniedziałek 11-02-2013 (listem poleconym). po uzyskaniu nr.nadania zaczołem śledzić list na poczcie... ale co się okazalo list został nadany dopiero 13-02-2013. mam pytanko dlacego tak kłamiecie i jaki macie w tym interes to jest nie pojętne żeby list polecony z Warszawy do Olsztyna szedł tydzień albo i dłużej czy ktoś mi to może wytłumaczyć.... jeśli bym wiedział że to będzie tak załatwione to wsiadł bym w samochód i pojechał odebrać to osobiście... mam nadzieję że to trafi do jakiegoś dyrektora i zrobią z tym jakiś pożądek
  • 2013-03-04 12:14 poniedziałek ~jaraduga | [+] odpowiedz
    To napisz do dyrektora, a nie wylewaj żale na forum. Oddział Aviva w Olsztynie ul. Wyszyńskiego 1, 10-457 Olsztyn tel. (89) 537 02 00, faks: (89) 537 01 68
« powrót do działu: Opinie o towarzystwach ubezpieczeń
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składkę ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę.Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dają Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystycznš online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.