X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
Forum opiekują się:
Ekspert AXA życie i AXA TUiR
Aleksandra Leszczyńska

Maciej Lichoński
Ekspert VOTUM S.A.
Odszkodowania
Anna Woś
Regulamin
 
Sonda
Czy kupisz NNW dla dziecka?
Tak, kupię NNW oferowane przez szkołę
Tak, kupię mu indywidualną polisę NNW
Tak, kupię NNW w ramach ubezpieczenia mieszkania
Nie
« powrót do działu: Opinie o towarzystwach ubezpieczeń

Opinie o towarzystwie:

Nationale-Nederlanden
Ocena: 2.93 (1110 głosów)
Firma Nationale Nederlanden to towarzystwo ubezpieczeniowe, które swoje korzenie ma w Holandii. Firma dotarła do Polski i bardzo szybko zyskała zaufanie wielu klientów. Specjalizuje się w programach dotyczących ochrony życia i zdrowia oraz programów, które łączą ochronę z oszczędnościami i inwestycjami. Czy taka propozycja spotkała się z pozytywną oceną klientów?
 
Rzecznik Finansowy na swojej stronie przedstawił raport, z którego wynika, że liczba wniosków kierowanych do niego w związku z działalnością Nationale Nederlanden w roku 2018 wyniosła 0, co jest bardzo pozytywnym wynikiem.
 
Wybór właściwej firmy ubezpieczeniowej to wybór partnera często na lata. Wielu klientów nie zmienia bowiem raz dokonanego wyboru. Mając na uwadze ten fakt, warto porównać ofertę Nationale Nederlanden z ofertą innych ubezpieczycieli. Dzięki temu można sprawdzić, czy rzeczywiście, jest ona konkurencyjna i wyjątkowa.
 
Bardzo dobrym wskaźnikiem, czy warto zaufać firmie ubezpieczeniowej, są również opinie klientów. Jak oceniają oni Nationale Nederlanden? Czy są to oceny pozytywne? Jeżeli macie doświadczenia związane tym towarzystwem ubezpieczeniowym, to podzielcie się swoją opinią. Może się okazać bardzo pomocna. 

Złodzeje

2009-11-17 13:13 wtorek ~oszukany
nigdy
  • 2013-08-08 12:03 czwartek ~MiKi | [+] odpowiedz
    Ludzie czy wy jesteście nienormalni ... co za debil podpisuje umowę bez jej przeczytania ... Każde towarzystwo zarabia na każdej polisie ... jak ty jeden z drugim pracujesz to robisz to dla przyjemmoś... czytaj dalej »
  • 2013-12-15 15:32 niedziela ~elmerfudd | [+] odpowiedz
    Tak, tak: Nie czytałeś - Twoja wina! Idioto! Mamy Cię! To typowe podejście wyćwiczonych w bojach codziennego życia Polaków. Ale jakoś nikt z tych "mądrych", co to się nie dali "nabrać&q... czytaj dalej »
  • 2012-01-30 16:58 poniedziałek ~OKRADZIONA przez ING | [+] odpowiedz
    szerokim łukiem należy omijać to TOWARZYSTWO OSZUSTOW
  • 2012-02-26 22:23 niedziela ~Elmer Fudd | [+] odpowiedz
    Tak, tak: Nie czytałeś - Twoja wina! Idioto! Mamy Cię! To typowe podejście wyćwiczonych w bojach codziennego życia Polaków. Ale jakoś nikt z tych "mądrych", co to się nie dali "nabrać&q... czytaj dalej »
  • 2013-01-24 21:54 czwartek ~MAKARON780411@wp.pl | [+] odpowiedz
    MAJĄ POLISY NA WSZYSTKO I NIC NP OPERACJA I TAKIE TAM ALE TAKA JEDNA OPCJA MA PONAD 10 OPCJI NIE WYPŁACENIA CO WY NA TO KWOTA ZA OPERACIE NA POLISIE 3000 TYŚ ALE MOŻE AK€RAT TA OPERACJA JES ... czytaj dalej »
  • 2010-03-04 13:43 czwartek ~oszukany2 | [+] odpowiedz
    oszusty.To jest zwykłe ubezpieczenie w które wpłacamy pieniedze jak w studnie i dorabiamy innych ludzi a nie polisa na życie (które miala służyc do zbierania pieniążków na cel np dla dziecka które uk... czytaj dalej »
  • 2011-05-29 23:48 niedziela ~Basia | [+] odpowiedz
    Witam. Ja chciałabym zrezygnować z TUnŻ. Ktoś mi napisze jak to zrobić?? Czy można zrezygnować przez konto internetowe czy tylko w oddziale banku. Mam konto direct więc jak zrezygnuje w banku to chyba... czytaj dalej »
  • 2015-01-23 20:30 piątek ~Odpolisowani.org | [+] odpowiedz
    Witam Pani Barbaro, istnieje możliwość odzyskania środków z naliczonych przez ING Życie opłat likwidacyjnych. Proszę o kontakt. przemek@odpolisowani.org
  • 2010-03-24 21:50 środa ~xxx | [+] odpowiedz
    Faktycznie zauwazyłam że jesteś niedoinformowany.zanim zaczniesz oskarżać jakiekolwiek towarzystwo zadaj sobie pytanie jaka jest podstawowa funkcja TUnZ?zamiat wybierać standardową polisę na życie(któ... czytaj dalej »
  • 2012-04-05 18:39 czwartek ~Zaaadooowooolooony | [+] odpowiedz
    Żal żal żal ja widzę wasze płaczki tutaj. W czasach o których wy piszecie wszystkie firmy straciły, w wyniku krachu na giełdzie . Głupi Ci którzy wypłacili pieniądze bo na dzień dzisiejszy byli by na ... czytaj dalej »
  • 2012-02-29 09:57 środa ~Elmer Fudd | [+] odpowiedz
    Tak, tak: Nie czytałeś - Twoja wina! Idioto! Mamy Cię! To typowe podejście wyćwiczonych w bojach codziennego życia Polaków. Ale jakoś nikt z tych "mądrych", co to się nie dali "nabrać&q... czytaj dalej »
  • 2012-09-06 14:43 czwartek ~crusader | [+] odpowiedz
    Gratuluję postu. Jestem doradcą w Aegon i sam zastanawiam się, kiedy ludzie dojdą do wniosku, że zwykła, ludzka przyzwoitość (może etyka to za duże słowo)w każdej dziedzinie ułatwia życie. Jeśli będ... czytaj dalej »
  • 2011-02-02 22:44 środa ~ Agent zwykły ,pośredni, wyłączny. | [+] odpowiedz
    Zwracam sie do awersarza "pokrzywdzonego".Pewnie nie alokowałeś żadnych pieniędzy w TFI?.Ja zainwestowałem w TFI ING i po roku czasu, straciłem z alokowanego kapitału 30%. Dobrze że "wy... czytaj dalej »
  • 2011-04-30 23:05 sobota ~xyz | [+] odpowiedz
    tu dodam tylko jedno zastrzeżenie: osobiste inwestowanie w akcje również wiąże się z ryzykiem i to w cale nie wiele mniejszym! Tak na prawdę fundusze inwestycyjne i inne formy oszczędzania oparte na g... czytaj dalej »
  • 2010-12-17 14:18 piątek ~ Poszkodowany!!!przez ING! | [+] odpowiedz
    Niedoinformowany? Przychylam się do wypowiedzi tego Pana.Na wstępie napiszę ING Towarzystwo ubezpieczeń na życie NAJWIĘKSI OSZUŚCI JAKICH MOŻNA SOBIE WYOBRAZIĆ JEDNO WIELKIE ZŁODZIEJSTWO!!!Wykupiłem I... czytaj dalej »
  • 2012-04-18 14:45 środa ~świadomy | [+] odpowiedz
    Jak czytam niektóre komentarze to stwierdzam, że niektórzy ludzie są zupełnie nieodpowiedzialni. Jak można wpłacić swoje pieniądze gdziekolwiek i przez 2 lata się nimi nie interesować? Poza tym kolego... czytaj dalej »
  • 2014-02-16 18:56 niedziela ~dd | [+] odpowiedz
    Wyplaciłes pieniądze po dwóch latach dlatego dostałeś ile dostałeś. Po sześciu albo pięciu latach wypłacając nic nie tracisz, po za tym są różne fundusze i równają się z różnym ryzykiem. Twój przyjaci... czytaj dalej »
  • 2011-02-07 19:13 poniedziałek ~Anonim | [+] odpowiedz
    Przychylam sie do odpowiedzi Pana!!!! ING ,to oszusci.Przedstawiciele tej firmy dostaja premie ,za kazda głowe ,ktora ubezpiecza w tej firmie.Moj przedstawiciel opowiadal mi wszystko pieknie,ze po wy... czytaj dalej »
  • 2011-02-07 19:24 poniedziałek ~Anonim | [+] odpowiedz
    cytat;Umowa z ING jest niesprecyzowana,niezrozumiana i uwazam ,ze przedstawiciel tej firmy powinien przed podpisaniem umowy jasno i wyraznie wytlumaczyc klientowi,na co pojda jego pieniazki i jak to ... czytaj dalej »
  • 2010-03-04 13:49 czwartek ~oszukany2 | [+] odpowiedz
    a z przedstawicielem i bankiem zamierzam spotkać się w sądzie bo mam świadków na to jak bajerował mnie przedstawiciel.I Choc ta polisa polega na czymś takim jak oni sądsza i maja to w regulaminie swoi... czytaj dalej »
  • 2015-01-23 20:27 piątek ~odpoli | [+] odpowiedz
    Witam, jesteśmy w stanie Panu pomóc w dochodzeniu zwrotu Pana pieniędzy od ING Życie. Proszę o kontakt. przemek@odpolisowani.org
« powrót do działu: Opinie o towarzystwach ubezpieczeń
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składką ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę. Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty daję Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.
finanse.rankomat.pl Porównaj produkty bankowe i sprawdź ranking kredytów gotówkowych oraz ranking kredytów hipotecznych. Najlepsze produkty bankowe w internecie.