X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
 1. Wypełniasz formularz online
 2. Otrzymujesz gotowe oferty
 3. Wybierasz najlepszą ofertę
 4. Spotykasz się z agentem
 5. Podpisujesz dokumenty
PORÓWNAJ!
 
Sonda
Wyjeżdżasz na wakacje. Czy twój dom jest zabezpieczony?
Tak, posiadam kompleksowe ubezpieczenie mieszkania
Przed wyjazdem kupię jakieś ubezpieczenie nieruchomości
Nie mam polisy, sąsiedzi będą doglądać mieszkania
Nie mam polisy, liczę że nic złego się nie wydarzy pod moją nieobecność
drukuj skomentuj artykuł forum poleć artykuł znajomemu A A A

PZU: Ubezpieczenia dla klientów PTK Centertel

2011-03-15 08:30 wtorek
Z myślą o klientach PTK Centertel, PZU SA przygotował dedykowaną ofertę ubezpieczeń grupowych: „nowy bezpieczny telefon" oraz „bezpieczny laptop", obejmujących ochroną komórkowe aparaty telefoniczne oraz netbooki, tablety i laptopy oferowane w ramach usług telekomunikacyjnych w sieci Orange.

Od 11 marca klienci sieci Orange, podpisujący i przedłużający umowę o korzystanie z usług telekomunikacyjnych oferowanych przez sieć Orange, mogą skorzystać z wyjątkowej oferty promocyjnej, ubezpieczenia zabezpieczającego aparaty telefoniczne lub netbooki, tablety i laptopy od ryzyka utraty, zniszczenia lub uszkodzenia oraz w przypadku ubezpieczenia telefonu komórkowego dodatkowo od ryzyka nieuprawnionego użycia telefonu w przypadku jego kradzieży lub rabunku.

Oferta przygotowana została we współpracy PZU SA oraz PTK Centertel, specjalnie dla klientów sieci Orange i dostępna jest jedynie dla tej grupy klientów.

Ubezpieczenia „Nowy Bezpieczny Telefon" oraz „Bezpieczny Laptop" są pierwszymi, wspólnymi dla PZU SA i PTK Centertel, wprowadzonymi na rynek produktami ubezpieczeniowymi i stanowią zapowiedź owocnej współpracy w zakresie oferty ubezpieczeniowej dla abonentów sieci Orange.

Ubezpieczenie „NOWY BEZPIECZNY TELEFON" jest dostępne w trzech wariantach zakresu ochrony oraz zróżnicowane wysokością składki miesięcznej:
 1. WARIANT NR I STANDARD
  a) utrata telefonu wskutek kradzieży, w tym kradzieży z włamaniem, z wyłączeniem kradzieży kieszonkowej lub wskutek rabunku,
  b) zniszczenie lub uszkodzenie telefonu wskutek dewastacji, uszkodzenie mechaniczne nie objęte gwarancją telefonu, z wyłączeniem uszkodzenia wskutek zalania,
  c) poniesione przez Ubezpieczonego koszty połączeń lub innych usług telekomunikacyjnych powstałych wskutek nieuprawnionego użycia telefonu w przypadku jego kradzieży lub rabunku, zrealizowanych do czasu zastrzeżenia karty SIM nie później jednak niż w ciągu 12 godzin od dokonania kradzieży lub rabunku;
   
 2. WARIANT NR II KOMFORT: obejmuje ochronę taką, jak Wariant nr I Standard poszerzoną o uszkodzenie wskutek zalania,
   
 3. WARIANT NR III PREMIUM: obejmuje ochronę taką, jak Wariant nr II Komfort poszerzoną o utratę telefonu wskutek kradzieży kieszonkowej i rabunku,

Suma ubezpieczenia (stanowiąca górną granicę odpowiedzialności):

W przypadku utraty, zniszczenia lub uszkodzenia telefonu suma ubezpieczenia odpowiada CENIE TELEFONU OKREŚLONEJ ZGODNIE Z CENNIKIEM obowiązującym w Orange bez uwzględnienia ewentualnych rabatów lub upustów wynikających z promocji.

W ubezpieczeniu nieuprawnionego użycia telefonu wynosi 4 000 ZŁ. W każdym okresie równym 12 kolejnym miesięcznym okresom ubezpieczenia liczonym od rozpoczęcia ochrony ubezpieczeniowej w stosunku do danego ubezpieczonego, ochrona objęte są WYŁĄCZNIE 2 ZDARZENIA UBEZPIECZENIOWE.

Ubezpieczenie „BEZPIECZNY LAPTOP" jest dostępne w jednym wariancie zakresu ochrony. Przedmiotem  ubezpieczenia jest ryzyko utraty, zniszczenia lub uszkodzenia laptopa zakupionego w cieci dystrybucji komórkowej Orange przez Klienta, który posiada ważna umowę o świadczenie usług telekomunikacyjnych.

Suma ubezpieczenia (stanowiąca górną granicę odpowiedzialności):

Suma ubezpieczenia odpowiada cenie laptopa określonej zgodnie z cennikiem obowiązującym w Orange bez uwzględnienia ewentualnych rabatów lub upustów wynikających z promocji i nie może wynosić więcej niż 3 000 ZŁ. W każdym okresie równym 12 kolejnym miesięcznym okresom ubezpieczenia liczonym od rozpoczęcia ochrony ubezpieczeniowej w stosunku do danego ubezpieczonego, ochrona objęte są WYŁĄCZNIE 2 ZDARZENIA UBEZPIECZENIOWE.

Informacja prasowa PZU z dnia 14.03.2011 r.
Zobacz także
« powrót do działu: Ubezpieczenia inne
« zapisz się na Newsletter
 • 2011-03-17 15:02 czwartek ~axe | [+] odpowiedz
  Nie widzę tutaj dokładnych cen ubezpieczenia. Czy zawarte ceny na stronie operatora dotyczą tego właśnie ubezpieczenia? http://www.orange.pl/portal/map/map/article?id=6452625
 • 2014-04-11 20:00 piątek ~zle | [+] odpowiedz
  Posiadam ubezpieczenie wariant 3 , po zgłoszeniu szkody zero odezwu, ani nr szkody ani żadnego innego kontaktu, po 2 tyg zadzwoniłam jeszcze raz aby się czegokolwiek dowiedzieć to z arogancją zostałam... czytaj dalej »
Wpisz szukane słowo
Losowy termin:
Nadubezpieczenie - sytuacja, w której zgłoszona suma ... więcej»
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczenie.com.pl Największy portal ubezpieczeniowy w Polsce. Kompendium wiedzy o ubezpieczeniach. Ubezpieczenie zdrowotne, społeczne, OC i AC, mieszkania, domu, na życie, NNW, inwestycyjne, dla firm, ofe.
www.dlaagenta.pl Pierwszy w Polsce System Formularzy LEAD dla agentów Ubezpieczeniowych wszystkich towarzystw. System LEAD to prosty sposób współpracy agentów ubezpieczeniowych i klientów, którzy chcą nabyć polisę.
www.rankingofe.com.pl Notowania i Wyniki Otwartych Funduszy Emerytalnych. Porównanie OFE online. Fundusze: generali, axa, ing, polsat, nordea, allianz, aig, aegon, pzu, warta, aviva, pekao, pocztylion, bankowy.
www.agent-ubezpieczeniowy.com.pl Największy katalog agentów ubezpieczeniowych w Polsce. Agent ubezpieczeniowy Warszawa, Wrocław, Kraków, Gdańsk, Szczecin, PZU, Aviva, Warta...
www.smsprzypomnienie.pl Zamów bezpłatne przypomnienie SMS informujące o końcu ważności badania technicznego i polisy OC. Przypomnimy Ci o dopełnieniu koniecznych formalności.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składkę ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę.Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.polisynazycie.com.pl Polisy na życie chronią Ciebie i Twoją rodzinę przede wszystkim od ryzyka nagłej, niespodziewanej śmierci. Ubezpieczenie na życie zagwarantuje spokój finansowy Twojej rodzinie.
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dają Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystycznš online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.
www.ubezpieczenierolnicze.pl Ubezpieczenia dla rolników: KRUS, obowiązkowe, dobrowolne, z dopłatą skarbu państwa. Zamów ubezpieczenie.