X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
« powrót do listy placówek
Znajdź placówkę tego towarzystwa
Wpisz miasto:

PZU Życie Łęczyca/Oddział PZU (poprzednio Punkt Obsługi Klienta w Łęczycy)

ul. Kościelna 2 (poprzednio ul. Dominikańska 3 C)
99-100, Łęczyca
Tel.: 24 308 22 81; 24 308 22 82 (poprzednio 024 721 27 14; fax. 024 721 27 14)
Kontakt z najbliższym Agentem PZU
Najnowsze opinie o firmie ubezpieczeniowej: PZU Życie
 • Brak odpowiedzi od ubezpieczyciela

  Złożyłam stosowne dokumenty o odszkodowanie za uszczerbek na zdrowiu (skręcenie stawu skokowego). Minęło 30 dni i nie do...
 • Kontynuacja ubezpieczenia
  To nie firma ubezpieczająca! To DNO I SIEDEM METRÓW MUŁU. Moja mama opłacała przez wiele lat składki. Teraz jest chora i...
 • Bardzo ważne
  To zależy od tego na jaki okres się ubezpieczasz (ile lat?), w jakim wieku i na jaką śmierć? Jeżeli jest to śmierć bez ...
 • spostrzeżenie
  Witam! Jestem przedstawicielem firmy konkurencyjnej i patrząc się na wpisy, stwierdzam że wina leży i po stronie klientó...
Sprawdź ofertę
Najczęściej kradzione
 • VOLKSWAGEN PASSAT
 • VOLKSWAGEN GOLF
 • AUDI A4
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składkę ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę.Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dają Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystycznš online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.