X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
« powrót do listy placówek
Znajdź placówkę tego towarzystwa
Wpisz miasto:

PZU Życie Busko Zdrój/Oddział PZU (poprzednio Punkt Obsługi Klienta w Busku Zdroju)

ul. Leszka Czarnego 1/7
28-100 Busko Zdrój
Tel.: 41 308 20 51; Fax.: 41 308 23 23 (poprzednio 041 378 43 45; fax: 041 378 16 82)
Kontakt z najbliższym Agentem PZU
Najnowsze opinie o firmie ubezpieczeniowej: PZU Życie
 • Wypłata za operacje i pobyty w szpitalu.

  Ja mam wszystkie samochody w AXA Direct i powiem tak , jest to chyba najtańsze ubezpieczenie w tej chwili . Za moje samo...
 • Wypłata za operacje i pobyty w szpitalu.
  Ja mam wszystkie samochody w AXA Direct i powiem tak , jest to chyba najtańsze ubezpieczenie w tej chwili . Za moje samo...
 • Bardzo ważne
  Ja nie znam takiej osoby. To wielka ściema. Jak masz kasę to weź jakieś pudełko co miesiąc wrzucaj do niego po 150 zł. P...
 • Bardzo ważne
  Proszę mi odpowiedzieć na to pytanie, pełno tu agentów ubezpieczeniowych. Płacąc składkę 100-120 zł. miesięcznie za poli...
Sprawdź ofertę
Najczęściej kradzione
 • VOLKSWAGEN PASSAT
 • VOLKSWAGEN GOLF
 • AUDI A4
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składkę ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę.Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dają Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystycznš online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.