X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
drukuj skomentuj artykuł forum poleć artykuł znajomemu A A A

Ubezpieczenie na WSZELKI wypadek - już jest!

2011-04-01 09:00 piątek
Ubezpieczenie na WSZELKI wypadek
Kurz złamał Ci rękę? UFO Cię porwało? A może kabanosy w sklepie próbowały zabić Twojego małżonka? Już dziś takie katastrofy nie muszą spędzać Ci snu z powiek. Towarzystwa ubezpieczeniowe postanowiły wyjść naprzeciw rosnącym potrzebom klientów i skonstruowały polisy na miarę niebezpieczeństw XXI wieku.
 
Wiele osób skarżyło się, że posiadane przez nich ubezpieczenia NNW gwarantowały wypłatę tylko w przypadku zaistnienia wąskiej grupy zdarzeń. Ubezpieczeni potrzebowali czegoś więcej. Wielokrotnie Czytelnicy zwracali się do nas z pytaniami:
  • Czy dostanę odszkodowanie, jeśli złamałem rękę, gdy po „mocnej” imprezie wracałem do domu?
  • Czy z mojej polisy NNW dostanę odszkodowanie za urodzenie dziecka?
  • Mam nogę w gipsie, ale nie jestem ubezpieczona. Gdzie mogę się ubezpieczyć, by dostać odszkodowanie, mając nogę w gipsie?
Ubezpieczyciele wzięli sobie do serca problemy swoich klientów i postanowili dopasować polisy do życiowych wymagań.
 
Stan po spożyciu alkoholu, ze względu na znane właściwości lecznicze wielu procentowych trunków (pomagają przy stanach zapalnych gardła, rozstrojach żołądka, kamieniach nerkowych itd., itp.) nie będzie odtąd uwzględniany w wyłączeniach odpowiedzialności ubezpieczyciela. Jednym słowem – za szkody powstałe po „jednym głębszym” – dostaniemy odszkodowanie.
 

Zobacz także
« powrót do działu: Ubezpieczenia inne
« zapisz się na Newsletter
Wpisz szukane słowo
Losowy termin:
Lokal mieszkalny - mieszkanie w bloku lub kamienicy, ... więcej»
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składkę ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę.Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dają Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystycznš online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.