X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
drukuj skomentuj artykuł forum poleć artykuł znajomemu A A A

Ubezpieczenie zdrowotne – ubezpieczenie rodzinne

Ubezpieczenie zdrowotne ubezpieczenie rodzinne
Niepewna sytuacja w polskiej służbie zdrowia powoduje, że coraz częściej ubezpieczamy nasze zdrowie także prywatnie. O korzyściach takiego rozwiązania nie trzeba nikogo przekonywać, wielokrotnie pisaliśmy o tym na naszym portalu. W niniejszej publikacji zajmiemy się kwestią ubezpieczenia rodzinnego. Jak się okaże w ramach ubezpieczenia zdrowotnego Można ubezpieczyć całą rodzinę  na bardzo korzystnych warunkach.    

Masz rodzinę - ubezpiecz się rodzinnie

Posiadając co najmniej 3-osobową rodzinę, warto ubezpieczyć się w wariancie rodzinnym. Z ubezpieczeniem rodzinnym mamy do czynienia, gdy na jednej polisie obejmujemy ochroną także współmałżonka oraz dzieci.

Zalet takiego rozwiązania jest wiele. Przede wszystkim rodzice mają pewność, że zdrowie ich pociech jest dobrze zabezpieczone. Większość pakietów rodzinnych zapewnia nielimitowane wizyty u pediatry (w tym również wizyty domowe), pokrywa część kosztów dodatkowych szczepień czy przewiduje nawet dodatkową opiekę dentystyczną (w niektórych pakietach możemy zapewnić swoim pociechom nawet ortodoncję).

Składka ubezpieczeniowa

Ubezpieczenie rodzinne jest również korzystne z finansowego punktu widzenia. Niektóre towarzystwa, np. INTER RISK wprowadzają jedną składkę dla całej rodziny bez względu na liczbę osób. Składka w przeliczeniu na jednego członka rodziny jest wówczas dużo mniejsza, niż gdyby ubezpieczyć każdego z osobna.

Inne towarzystwa nie dają rodzinom aż takich przywilejów. Zwykle ograniczają się do przyznania kilkunastoprocentowego obniżenia składki za ubezpieczenie. 

 
Zobacz także
« powrót do działu: Ubezpieczenia zdrowotne
« zapisz się na Newsletter
Wpisz szukane słowo
Losowy termin:
Cena odkupienia jednostki uczestnictwa - kwota, według której jednostki uczestnictwa ... więcej»
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczenie.com.pl Największy portal ubezpieczeniowy w Polsce. Kompendium wiedzy o ubezpieczeniach. Ubezpieczenie zdrowotne, społeczne, OC i AC, mieszkania, domu, na życie, NNW, inwestycyjne, dla firm, ofe.
www.dlaagenta.pl Pierwszy w Polsce System Formularzy LEAD dla agentów Ubezpieczeniowych wszystkich towarzystw. System LEAD to prosty sposób współpracy agentów ubezpieczeniowych i klientów, którzy chcą nabyć polisę.
www.rankingofe.com.pl Notowania i Wyniki Otwartych Funduszy Emerytalnych. Porównanie OFE online. Fundusze: generali, axa, ing, polsat, nordea, allianz, aig, aegon, pzu, warta, aviva, pekao, pocztylion, bankowy.
www.agent-ubezpieczeniowy.com.pl Największy katalog agentów ubezpieczeniowych w Polsce. Agent ubezpieczeniowy Warszawa, Wrocław, Kraków, Gdańsk, Szczecin, PZU, Aviva, Warta...
www.smsprzypomnienie.pl Zamów bezpłatne przypomnienie SMS informujące o końcu ważności badania technicznego i polisy OC. Przypomnimy Ci o dopełnieniu koniecznych formalności.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składkę ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę.Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.polisynazycie.com.pl Polisy na życie chronią Ciebie i Twoją rodzinę przede wszystkim od ryzyka nagłej, niespodziewanej śmierci. Ubezpieczenie na życie zagwarantuje spokój finansowy Twojej rodzinie.
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dają Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystycznš online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.
www.ubezpieczenierolnicze.pl Ubezpieczenia dla rolników: KRUS, obowiązkowe, dobrowolne, z dopłatą skarbu państwa. Zamów ubezpieczenie.