X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
  1. Wypełniasz formularz online
  2. Otrzymujesz gotowe oferty
  3. Wybierasz najlepszą ofertę
  4. Spotykasz się z agentem
  5. Podpisujesz dokumenty
PORÓWNAJ!
Fundusz Wart. 1mies.
[%]
Polsat OFE 31.95 0.3
AXA OFE 29.60 0.3
PKO BP Bankowy OFE 28.75 0.3
Generali OFE 30.94 0.2
Warta OFE 30.13 0.1
 
Sonda
Czy kupisz NNW dla dziecka?
Tak, kupię NNW oferowane przez szkołę
Tak, kupię mu indywidualną polisę NNW
Tak, kupię NNW w ramach ubezpieczenia mieszkania
Nie

Wiadomości

Ubezpieczenie grupowe po zakończeniu pracy

2016-02-01 09:21 poniedziałek
Ubezpieczenie grupowe po zakończeniu pracyZ ubezpieczeniami grupowymi mamy do czynienia w każdym większym zakładzie pracy. W zależności od firmy mogą być one w różnym stopniu dofinansowane. Niekiedy pracodawca opłaca część ...
Czytaj więcej »

5 bezpiecznych zasad na stoku

2016-01-25 15:32 poniedziałek
Na kontuzje i różnego rodzaju urazy podczas górskich zjazdów narażeni są wszyscy przebywający na stoku. Wszystkich też dotyczą te same zasady bezpieczeństwa, które w trakcie sezonu ...
Czytaj więcej »

Czas na ferie

2016-01-08 13:17 piątek
Już od 18 stycznia pierwsi uczniowie udadzą się na tegoroczne ferie zimowe. Większość z wypoczywających aktywnie z pewnością wybierze góry.
Czytaj więcej »

Polisa kontrolowana

2015-12-29 14:14 wtorek
Z początkiem roku wchodzi w życie zmiana zasad sprzedaży ubezpieczeń na życie z funkcją inwestycyjną. Odtąd klienci przed zawarciem umowy z ubezpieczycielem będą musieli otrzymać aneks ...
Czytaj więcej »

Udar mózgu a polisa na życie

2015-12-08 15:37 wtorek
Udar mózgu jest nieodwracalnym w skutkach zdarzeniem. Przypadek ten kończy się najczęściej trwałym uszczerbkiem na zdrowiu z częściowym paraliżem włącznie. Polisy NNW wliczają udar w zakres ...
Czytaj więcej »

Karnawał z polisą OC

2015-12-07 05:25 poniedziałek
W tym specyficznym okresie kameralnych prywatek, wykwintnych balów oraz masowych imprez na świeżym powietrzu warto pomyśleć o polisie OC w życiu prywatnym. W niektórych przypadkach jej ...
Czytaj więcej »
Ubezpieczenie samej nieruchomości często nie jest wystarczające. Całkowite zniszczenie „murów” zdarza się rzadziej, niż kradzież cennych rzeczy, zalanie czy pożar. Warto ubezpieczyć też ruchomości domowe. ...
Czytaj więcej »
Cyberponiedziałek przypadający po czarnym piątku, to kolejny etap wyprzedaży. W tym dniu promocje ogłaszają wyłącznie sklepy internetowe. Popularność robienia zakupów online sprawia, że zarówno kupujący jak ...
Czytaj więcej »
Za chwilę rozpocznie się sezon narciarski. Kierunek wyjazdu już zaplanowany - oczywiście stoki narciarskie w polskich górach. Została tylko ostatnia kwestia: wykupienie ubezpieczenia. Dlaczego polisa turystyczna ...
Czytaj więcej »
1 | 2 | 3 | <4> | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | ostatnia
Wpisz szukane słowo
Losowy termin:
Beneficjant - inaczej uposażony, osoba uprawniona przez ... więcej»
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczenie.com.pl Największy portal ubezpieczeniowy w Polsce. Kompendium wiedzy o ubezpieczeniach. Ubezpieczenie zdrowotne, społeczne, OC i AC, mieszkania, domu, na życie, NNW, inwestycyjne, dla firm, ofe.
www.dlaagenta.pl Pierwszy w Polsce System Formularzy LEAD dla agentów Ubezpieczeniowych wszystkich towarzystw. System LEAD to prosty sposób współpracy agentów ubezpieczeniowych i klientów, którzy chcą nabyć polisę.
www.rankingofe.com.pl Notowania i Wyniki Otwartych Funduszy Emerytalnych. Porównanie OFE online. Fundusze: generali, axa, ing, polsat, nordea, allianz, aig, aegon, pzu, warta, aviva, pekao, pocztylion, bankowy.
www.agent-ubezpieczeniowy.com.pl Największy katalog agentów ubezpieczeniowych w Polsce. Agent ubezpieczeniowy Warszawa, Wrocław, Kraków, Gdańsk, Szczecin, PZU, Aviva, Warta...
www.smsprzypomnienie.pl Zamów bezpłatne przypomnienie SMS informujące o końcu ważności badania technicznego i polisy OC. Przypomnimy Ci o dopełnieniu koniecznych formalności.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składkę ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę.Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.polisynazycie.com.pl Polisy na życie chronią Ciebie i Twoją rodzinę przede wszystkim od ryzyka nagłej, niespodziewanej śmierci. Ubezpieczenie na życie zagwarantuje spokój finansowy Twojej rodzinie.
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dają Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystycznš online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.
www.ubezpieczenierolnicze.pl Ubezpieczenia dla rolników: KRUS, obowiązkowe, dobrowolne, z dopłatą skarbu państwa. Zamów ubezpieczenie.