X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum

BIURO DOCHODZENIA ODSZKODOWAŃ "CAMPTER"

Biuro Dochodzenia Odszkodowań Campter specjalizuje się w uzyskiwaniu odszkodowań dla ofiar wypadków komunikacyjnych i wypadków przy pracy w kraju i za granicą.

Przy współpracy z najlepszymi kancelariami adwokackimi z Anglii, Szkocji, Irlandii, Holandii, Niemiec i Austrii świadczy pomoc osobom, które nie są w stanie samodzielnie uzyskać odszkodowania za szkody doznane w wypadku.

Z naszym Biurem współpracują najlepsi adwokaci posiadający doświadczenie do reprezentowania Cię w sprawie roszczeniowej. Jest to szczególnie ważne w sprawach prowadzonych poza granicami kraju. Skuteczne prowadzenie sprawy może zagwarantować wyłącznie adwokat znający realia i prawo kraju, w którym doszło do wypadku.

Gwarancja skuteczności - zlecając naszym specjalistom prowadzenie Twojej sprawy, zyskujesz gwarancję, iż w przypadku nie uzyskania odszkodowania nie poniesiesz żadnych kosztów związanych z obsługą sprawy.

Dane kontaktowe:

Biuro CAMPTER
ul. Zwycięstwa 2
42-700 Lubliniec
E-mail: biuro@campter.pl
http://www.campter.pl/

Tel. : 034 344 86 30
Fax: 034 389 50 91
Tel. kom. : 0 660 756 335

W ofercie:

Pomagamy w uzyskaniu odszkodowania za:
  • wypadek komunikacyjny
  • wypadek w pracy
  • śmierć bliskiej osoby
  • potrącenie przez pojazd
  • potknięcie lub poślizgnięcie
  • uszkodzenia pojazdu
W imieniu swoich Klientów walczymy o:
  • zwrot kosztów leczenia
  • zwrot utraconych dochodów
  • renty z tytułu niezdolności do pracy i zwiększonych potrzeb
  • odszkodowania z UFG

Dodatkowe informacje:

Biuro Campter jako jedyna polska firma uzyskało autoryzację własnej działalności przez Claims Management Regulation przy Ministry of Justice (Ministerstwie Sprawiedliwości).

Claims Management Regulation Monitoring & Compliance Unit prowadzi rejestrację wszystkich podmiotów zajmujących się pomocą poszkodowanym w wypadkach w Anglii i Walii w uzyskaniu odszkodowania. Rejestracja i regulacja działalności firm windykacyjnych ma służyć poszkodowanym. Obowiązek rejestracji został wprowadzony pod koniec 2006 roku aby zapobiec stosowaniu wysokich prowizji i nieetycznym praktykom firm odszkodowawczych (z agresywnym poszukiwaniem klientów mamy nadal do czynienia w Polsce).

Firmy zarejestrowane przez Claims Management Regulation podlegają regularnej kontroli. Zakazane jest również stosowanie praktyk "cold calling in person" (nagabywanie klientów w miejscach publicznych, odwiedzanie poszkodowanych w domu lub w szpitalu) i "high pressure selling" (kontakt z poszkodowanym w nieodpowiednich godzinach i niesprzyjających warunkach, obraźliwe zachowanie, nagabywanie w celu uzyskania pożądanego dla siebie stanowiska).

Każdy poszkodowany w wypadku w Anglii lub Walii, który zgłosi się do Biura może liczyć na bezpłatną pomoc firmy oraz współpracującej z nią kancelarii prawnej.
Wpisz szukane słowo
Losowy termin:
Uposażony - Uposażony – inaczej beneficjent; osoba ... więcej»
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składkę ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę.Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dają Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystycznš online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.