X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
drukuj skomentuj artykuł forum poleć artykuł znajomemu A A A

BZ WBK-Aviva - Firma Przyjazna Klientowi

2011-04-12 08:33 wtorek
BZ WBK-Aviva Towarzystwa Ubezpieczeń nagrodzone zostały Godłem ogólnopolskiego programu certyfikującego „Firma Przyjazna Klientowi”. Obserwatorium Zarządzania wyróżnia w ten sposób instytucje, które za priorytetowe stawiają potrzeby klientów i pracują nad jakością ich obsługi.

W ramach procesu certyfikacji Towarzystwa BZ WBK-Aviva zostały poddane niezależnym audytom sprawdzającym jakość obsługi klienta m.in. w takich obszarach jak: dopasowanie do potrzeb klientów, zaufanie klientów, rzetelność, dostępność kanałów komunikacji, atrakcyjność oferty. Uzyskane przez BZ WBK-Aviva wysokie wyniki na każdym audytowanym poziomie zapewniły zdobycie Godła „Firmy Przyjaznej Klientowi”.  

Dopasowanie oferty produktowej do potrzeb Klientów Banku Zachodniego WBK oraz wysoka jakość obsługi, w tym bardzo dobre relacje z Klientami, są priorytetami naszej działalności.  Przyznane Godło jest potwierdzeniem przynależności BZ WBK-Aviva do grona firm wyróżniających się pod względem profesjonalnej obsługi. Mamy nadzieję, że wyróżnienie będzie dla naszych obecnych i potencjalnych Klientów świadectwem, że BZ WBK-Aviva jest firmą dbającą o ich satysfakcję i godną zaufania – mówi Krzysztof Charchuła, Prezes Zarządu BZ WBK-Aviva.

W ciągu dziewięciu lat chęć udziału w Programie Firma Przyjazna Klientowi zgłosiło blisko 1000 firm ze wszystkich sektorów i branż. Patronat honorowy nad Programem objęli: Stowarzyszenie Konsumentów Polskich oraz Instytut Badania Rynku, Konsumpcji i Koniunktur. Na przestrzeni lat projekt zyskał również poparcie i uznanie najwyższych władz państwowych, w tym agend stojących na straży przestrzegania praw konsumenckich.

Informacja prasowa BZ WBK-AvivaTU  z dnia 11.04.2011 r.
« powrót do działu: Ubezpieczenia inne
« zapisz się na Newsletter
  • 2013-06-11 09:08 wtorek ~Andrzej | [+] odpowiedz
    Sprawa polega na tym , iz biorąc kredyt w Banku Zachodnim , gotówkowy zaproponowano mi a tak naprawdę wciskają to ludziom przy okazji , ubezpieczenie na mieszkanie. nikt mnie wtedy nie zapytal o stat... czytaj dalej »
  • 2013-06-11 09:07 wtorek ~Andrzej | [+] odpowiedz
    Sprawa polega na tym , iz biorąc kredyt w Banku Zachodnim , gotówkowy zaproponowano mi a tak naprawdę wciskają to ludziom przy okazji , ubezpieczenie na mieszkanie. nikt mnie wtedy nie zapytal o stat... czytaj dalej »
  • 2012-02-20 19:09 poniedziałek ~zbulwersowana ! | [+] odpowiedz
    jestem oburzona zachowaniem BZ WBK AVIVA! Przystąpiłam telefonicznie do NNW dla Bliskich, na dzień przed pobraniem pierwszej składki wykonałam telefon, że jednak chcę zrezygnować z owego ubezpieczenia... czytaj dalej »
Wpisz szukane słowo
Losowy termin:
Akt przemocy - skierowanie czynności fizycznej bezpośrednio przeciwko ... więcej»
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składkę ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę.Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dają Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystycznš online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.