X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
drukuj skomentuj artykuł forum poleć artykuł znajomemu A A A

Concordia będzie ubezpieczać klientów agro Banku BGŻ

2010-11-19 08:18 piątek
18 listopada br. została podpisana strategiczna umowa o współpracy między Bankiem BGŻ i Concordia Polska Towarzystwem Ubezpieczeń Wzajemnych.
 
Dzięki podpisanej umowie z Concordia Polska TUW oferta Banku BGŻ dla sektora agro zostanie rozszerzona o produkty ubezpieczeniowe cieszące się największym zainteresowaniem wśród rolników tj. ubezpieczenia obowiązkowe, ubezpieczenia upraw z dopłatami z budżetu państwa, ubezpieczenia maszyn oraz środków do produkcji a także osobowe i assistance. Nawiązanie współpracy z ekspertem w zakresie ubezpieczeń rolnych zapewni klientom Banku BGŻ kompleksowe i dopasowane do ich potrzeb rozwiązania biznesowe.  

- Pod wieloma względami jesteśmy liderem w obsłudze rynku agro. Chcemy jednak wciąż umacniać naszą pozycję oferując nowoczesne i co ważne kompleksowe usługi. Wierzymy, iż uzupełnienie oferty o specjalistyczne produkty ubezpieczeniowe dostosowane do potrzeb klientów z tego segmentu istotnie przyczyni się do budowy długoterminowych relacji i dalszego umocnienia naszej pozycji na rynku – powiedział Witold Okarma, wiceprezes Zarządu Banku BGŻ. Dodał, iż współpraca z Concordią zapowiada się bardzo interesująco. – Mamy podobne korzenie, operujemy na tych samych rynkach, a co najważniejsze mamy podobną filozofię i podejście do biznesu stawiając na pierwszym miejscu potrzeby klienta, stabilny i długoterminowy rozwój – podkreśla wiceprezes Banku BGŻ.

Concordia jest ubezpieczycielem, który dzięki wieloletniemu doświadczeniu, podjął wyzwanie i osiąga sukcesy w sferze ubezpieczeń dla rolnictwa, segmentu gminnego i samorządowego oraz bancassurance. Bank BGŻ jest z kolei partnerem pierwszego wyboru dla podmiotów z sektora rolno-spożywczego oferując im unikalną wiedzę ekspercką oraz nowoczesne usługi bankowe. Uzupełnienie oferty o specjalistyczne produkty ubezpieczeniowe dostosowane do potrzeb klientów agro Banku BGŻ z pewnością przyczyni się do dalszego umocnienia banku na rynku.
 
 - Rolnicy potrafią bardzo umiejętnie rozpoznać rzetelność zawodową i w tej grupie nasza strategia solidnych ubezpieczeń zyskuje dobre przyjęcie. Wspólny projekt z BGŻ jest z jednej strony tego potwierdzeniem, a z drugiej szansą na umocnienie naszych pozycji. ” - powiedział Piotr Narloch, Prezes Zarządu Concordia Polska TUW.

Informacja prasowa Concordii z dnia 18.11.2010 r.
« powrót do działu: Ubezpieczenia inne
« zapisz się na Newsletter
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składkę ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę.Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dają Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystycznš online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.