X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.

www.ubezpieczenie.com.pl

5 pytań o assistance medyczne

2014-09-22 15:22 poniedziałek
O nowym pakiecie medycznym AXA assistance opowiada Marzena Bandurewicz, Dyrektor Sprzedaży w AXA Assistance.

Jaki pakiet medyczny assistance mają Państwo w ofercie produktowej?

AXA Assistance wprowadza na polski rynek pakiet medyczny MediPlan, długo oczekiwane, innowacyjne ubezpieczenie wypadkowe (NNW). Dzięki pakietowi medycznemu MediPlan klient otrzymuje kompleksową pomoc, w razie nieszczęśliwego wypadku drogowego lub wypadku w domu, stanowiąc realną pomoc w szybkim powrocie do zdrowia.

Dlaczego warto z niego skorzystać? Jakie warianty ubezpieczenia są do wyboru?

MediPlan jest pakietem medycznym, który stanowi alternatywę do typowych produktów NNW, a pod pewnymi względami nawet je przewyższa. Pomoc medyczna, którą gwarantuje AXA Assistance, poszkodowany w wypadku otrzymuje już na początku procesu leczenia, a więc w sytuacji gdy szybka i kompleksowa pomoc liczy się najbardziej.

Pakiet Medyczny MediPlan jest dostępny w 3 wariantach. Każdy z nich oferuje szeroką gamę konsultacji lekarzy specjalistów oraz badań i zabiegów medycznych. W najwyższym wariancie ubezpieczenia dostępne są bardzo drogie i trudno dostępne badania specjalistyczne takie jak: tomografia komputerowa czy rezonans magnetyczny.

Do kogo skierowany jest produkt MediPlan?

Opieką medyczną AXA Assistance może być objęty każdy: kierowca i pasażerowie jego pojazdu, osoba indywidualna a nawet cała rodzina. Ochroną ubezpieczeniową może być objętych nawet 5 osób, w ramach jednej polisy

Jak długo czeka się na wizytę u lekarza?

Zadbaliśmy o to, by czas oczekiwania na wizytę czy badanie nigdy nie był dłuższy niż 5 dni roboczych. Budując naszą sieć placówek od początku zdawaliśmy sobie sprawę z tego, że dostępność placówek medycznych jest równie ważna, co czas oczekiwania na pomoc medyczną. Dla porównania, czas oczekiwania na wizyty specjalistyczne lub niektóre badania diagnostyczne w publicznym czy abonamentowym systemie leczenia może sięgać kilku tygodni a nawet kilku miesięcy.

Ile kosztuje taki pakiet medyczny?

Pakiet medyczny MediPlan jest bardzo przystępny cenowo. Cena za podstawowy pakiet ubezpieczenia zaczyna się już od 43 złotych za 12 miesięcy ochrony ubezpieczeniowej. Jesteśmy przekonani, że nasi klienci nie odczują zakupu ubezpieczenia MediPlan jako obciążenia finansowego.