X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.

www.ubezpieczenie.com.pl

Ubezpieczenia - nowoczesne kanały komunikacji i ich efektywność w sprzedaży

2016-08-12 11:27 piątek
Różnorodność produktów ubezpieczeniowych dostępnych na rynku sprawia, że firmy muszą konkurować zarówno na płaszczyźnie pozyskania nowego klienta, jak i utrzymania dotychczasowych kontrahentów zapewniając im kompleksowy i wysoki standard usług.
 
Już 15 września w Warszawie odbędzie się 5 edycja konferencji "Ubezpieczenia - nowoczesne kanały komunikacji 
i ich efektywność w sprzedaży". Podczas wydarzenia poruszone zostaną takie zagadnienia jak: 
zarządzanie i bezpieczeństwo; Mobilny Agent; narzędzia wspierające organizację, obsługę sprzedażową i posprzedażową oraz doradztwo około-ubezpieczeniowe; praca w sieci i wsparcie internetowe – alternatywne kanały informacji i sprzedaży.
 
Prelekcje poprowadzą m.in.:
 
 • Franciszek Zięba - Prezes Zarządu Europejskiej Federacji Doradców Finansowych Polska, Marta Zięba-Szklarska - Doradca ds. rozwoju Europejskiej Federacji Doradców Finansowych
"Plan Finansowy jako podstawa komunikacji między Klientem a firmą ubezpieczeniową". Narzędzie informatyczne jako kanał komunikacji
 
 • Agnieszka Wnuczak - Business Account Manager, EPSON EUROPE B.V. Sp. z o.o.
"Nowoczesne i oszczędne rozwiązania Epson dla druku w sektorze ubezpieczeń"
 
 • Dorota Jezierska - Dyrektor Biura Ubezpieczeń na Życie/ Biura Ubezpieczeń Osobowych, SIGNAL IDUNA  Życie Polska TU S.A./ SIGNAL IDUNA  Polska TU S.A.
"Optymalizacja procesu oceny ryzyka w ubezpieczeniach na życie, możliwe rozwiązania"

(To krótkie wprowadzenie w praktyczny świat procesu oceny ryzyka ubezpieczeniowego w ubezpieczeniach na życie, dowiemy się kto to taki undewriter, co to jest underwriting, antyselekcja oraz zaznajomimy słuchacza z różnymi możliwymi ścieżkami stosowanymi w procesie oceny ryzyka które mają na celu skrócenie procesu zawarcia umowy z jednoczesnym zachowaniem bezpieczeństwa finansowego Towarzystwa i jego Klientów. Poznamy możliwości jak sprawić aby ocena ryzyka ubezpieczeniowego przy zakupie ubezpieczenia na życie nie kojarzyła się z uciążliwością przy wypełnianiu ankiet medycznych i innych dodatkowych formularzy i jednocześnie nie powodowała rozczarowania Klienta na etapie wykonania umowy ubezpieczenia (np.: odmowa wypłaty świadczenia z uwagi na fakt zatajenia informacji istotnych do oceny ryzyka).)
 
 • Piotr Siekański - e-Commerce Project Manager, Ubezpieczenia online.pl Rankomat Sp. z o.o. Sp. k.
"Krytyczne punkty komunikacyjne w modelu ROPO. Internetowy przekaz marketingowy a konwersja na spotkaniu z doradcą"

(Jak rozumieć model ROPO (Research Online, Purchase Offline)? Jakie ubezpieczenia były, a jakie będą w nim promowane? Krytyczne punkty komunikacyjne, czyli kiedy użytkownik podejmuje decyzje i jak z nim rozmawiać:na stronie www, w Call Center, u Doradcy Ubezpieczeniowego – tryb „offline”. Przygotowanie rynku ubezpieczeń do klienta sprowadzonego z „online”.)
 
 • Wojciech Gargul - Kierownik Handlowy, Pion Rozwiązań Moblinych ,Innergo Systems Sp. z o.o.
"Urządzenia przenośne Apple i aplikacje mobilne jako idealne narzędzia wsparcia agenta ubezpieczeniowego"
 
 • Michał Kopyt - Polska Izba Brokerów Ubezpieczeniowych i Reasekuracyjnych
"Agile, offshore, onshore i nearshore – na przykładzie doświadczeń EY w dużych transformacjach biznesowych w zakładach ubezpieczeń w Europie Zachodniej i Polsce"
 
 • Marek Deutsch - Doradca Zarządu,Pentacomp Systemy Informatyczne S.A.
"Technologie IT - wsparcie sprzedaży produktów ubezpieczeniowych"
 
Do udziału zapraszamy:
 
 • dyrektorów oraz kierowników placówek centralnych i oddziałów,
 • kierowników zespołów sprzedażowych,
 • agentów i brokerów,
 • osoby decydujące o zakupie nowych technologii,
 • przedstawicieli z działów: rozwoju i sprzedaży, IT, marketingu, komunikacji, wsparcia sprzedaży oraz obsługi klienta, bezpieczeństwa, zarządzania jakością i bezpieczeństwem danych, analityków baz danych, integracji oraz systemów i aplikacji, operacyjnych oraz telefonicznej obsługi klienta, Call Center, komunikacji wewnętrznej, finansowych, controllingu, windykacji i rozliczeń, zapobiegania nadużyciom i oszustwom, prawnego.
 
Więcej informacji na stronie: http://multiexpo.pl/ubezpieczenia-1
Bezpłatna rejestracja: http://multiexpo.pl/ubezpieczenia-1/rejestracja
 
Organizatorem wydarzenia jest Polski Instytut Rozwoju Biznesu Sp. z o.o.