X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.

www.ubezpieczenie.com.pl

Ochrona prawna dla każdej firmy - D.A.S. nawiązało współpracę z Tax Care

2010-07-06 08:34 wtorek
Na rynku pojawiła się nowa oferta dla przedsiębiorców – ubezpieczenie ochrony prawnej. Nowy produkt D.A.S. Towarzystwa Ubezpieczeń Ochrony Prawnej oferowany klientom Tax Care S.A. zapewnia przedsiębiorcom pomoc w przypadku konieczności skorzystania z usług prawnika.

Prowadzenie własnej firmy to sposób na życie coraz większej liczby Polaków, który pozwala na większą swobodę i kontrolę nad swoim życiem zawodowym. Wiąże się jednak także z wieloma zagrożeniami i nieprzewidzianymi sytuacjami, na które przedsiębiorcy muszą być przygotowani. Naprzeciw ich oczekiwaniom wychodzi D.A.S. Towarzystwo Ubezpieczeń Ochrony Prawnej, które we współpracy z Tax Care S.A., wprowadziło na rynek swój pierwszy pakiet ubezpieczeń ochrony prawnej dla firm.

Bardzo się cieszymy z nawiązania współpracy z tak cenionym partnerem jak Tax Care. Jesteśmy przekonani, że nasz nowy produkt będzie atrakcyjną propozycją dla przedsiębiorców” – mówi Mariusz Olszewski, prezes zarządu D.A.S.

Współpraca D.A.S. z Tax Care jest efektem wcześniej zapowiadanych przez spółkę działań mających na celu wprowadzenie na polski rynek ubezpieczeń ochrony prawnej dla firm. W ramach oferty klienci Tax Care S.A. już od czerwca mają możliwość skorzystania z dedykowanego produktu Ochrona Prawna Firmy D.A.S. skierowanego do przedsiębiorców oraz osób wykonujących wolny zawód. Ubezpieczenie gwarantuje przedsiębiorcom nielimitowany dostęp do telefonicznych porad prawnych, zapłatę kosztów spraw sądowych – również w razie niekorzystnego wyroku oraz minimalizację wydatków związanych z reprezentacją interesów firmy przed sądem.

Ubezpieczenie Ochrony Prawnej Firmy to pierwszy tego typu produkt na rynku, który oferuje klientom zabezpieczenie w sytuacji sporu prawnego. Przy miesięcznej składce niższej niż koszt pojedynczej porady prawnej zapewniamy szeroki parasol ochrony dla przedsiębiorców” – podkreśla Mariusz Olszewski.

Ubezpieczenie Ochrona Prawna Firmy nie jest jedynym produktem skierowanym do przedsiębiorców w portfelu D.A.S., które oferuje im także ochronę prawną floty pojazdów w ramach ubezpieczenia samochodów lub kierowców. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów korporacyjnych firma planuje wprowadzenie Ubezpieczenia Ochrony Prawnej Firmy do sprzedaży również w ramach własnej sieci dystrybucji - nie jest jeszcze znany dokładny termin włączenia produktu do powszechnie dostępnej oferty.

Kontakt:

Agnieszka Janowicz                       
Kierownik Marketingu i PR D.A.S.
Tel.     22 / 453 00 85
Kom. 608 355 567
e-mail: Agnieszka.Janowicz@das.pl

Michał Kwietniewski
PRIMUM Public Relations
Tel.     22 / 690 67 49
Kom. 728 313 510
e-mail: m.kwietniewski@primum.pl

Informacja prasowa D. A. S. z dnia 22.06.2010 r.