X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.

www.ubezpieczenie.com.pl

Nowa odsłona serwisu Generali Direct

2010-08-12 08:03 czwartek
Generali Direct dążąc do systematycznego udoskonalania swoich usług zdecydowało o odświeżeniu i unowocześnieniu portalu internetowego dostępnego pod adresem www.generalidirect.pl. Nowy serwis charakteryzuje nowoczesna konstrukcja oraz przejrzysta i wzbogacona szata graficzna. Ponadto Klienci Grupy Generali, którzy do tej pory w kanale sprzedaży bezpośredniej, tzw. direct, mieli możliwość zakupu pakietów ubezpieczeń komunikacyjnych, mieszkaniowych i podróżnych zyskali także możliwość przystąpienia on-line do Otwartego Funduszu Emerytalnego Generali.

Nowoczesny internetowy serwis www.generalidirect.pl został stworzony na bazie dotychczasowych doświadczeń, w oparciu o wnikliwe analizy i opinie Klientów dotyczące użyteczności portalu. Dzięki nowej stronie Klienci będą mogli szybko i wygodnie zaspokoić bieżące potrzeby ubezpieczeniowe. Poza szeroką ofertą produktową dostępną w modelu sprzedaży bezpośredniej, przez telefon i Internet, na stronie wyodrębniona została zakładka ABC Ubezpieczeń, która w najbliższej perspektywie będzie miała formę ogólnodostępnego serwisu doradczo-eksperckiego. Ważnym atutem portalu jest jego nowoczesny charakter. Klient może w bardzo szybki i uproszczony sposób wyliczyć składkę ubezpieczenia komunikacyjnego. Przejrzysta nawigacja pozwala na intuicyjne poruszanie się po serwisie.

Portal ma za zadanie ułatwić realizację kluczowych celów strategicznych firmy, m.in. poprawę efektywności komunikacji z Klientem, wsparcie dynamiki sprzedaży oraz podążanie w działaniach za nowymi trendami i innowacyjnymi rozwiązaniami.

- „Jesteśmy przekonani, iż nowy serwis Generali Direct pozwoli zwiększyć zainteresowanie Klientów ofertą Generali w kanale sprzedaży bezpośredniej i skłoni do skorzystania z niej te osoby, które chcą w sposób uproszczony wykupić polisę po krótkiej wizycie na stronie internetowej. Cieszę się też, że Generali Direct będący uzupełniającym kanałem dystrybucji, dla tradycyjnych sieci sprzedaży, oferuje swoim Klientom kolejną nowość produktową, jaką jest możliwość przystąpienia do Otwartego Funduszu Emerytalnego Generali lub zamianę obecnego OFE na Generali.” podkreśla Michał Kolasa, Dyrektor Departamentu Sprzedaży Bezpośredniej w Grupie Generali.

„GD2010” – czyli promocja na ubezpieczenia mieszkaniowe

Z okazji udostępnienia pod adresem www.generalidirect.pl nowego portalu, do końca sierpnia br. trwa specjalna promocja Generali Direct, w ramach której wszyscy Klienci mogą liczyć na 12% zniżkę na ubezpieczenia mieszkaniowe. Aby skorzystać z oferty wystarczy wpisać kod promocyjny „GD2010”.

Kontakt:

Paweł Wróbel
rzecznik prasowy
pawel.wrobel@generali.pl
Grupa Generali
ul.: Postępu 15 B
02-676 Warszawa
tel.: (+48 22) 543 05 00 - centrala Generali
mobile: +48 510 000 920
fax: (+48 22) 543 08 94

Informacja prasowa Generali z dnia 11.08.2010 r.