X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.

www.ubezpieczenie.com.pl

Aviva przenosi zniżki z OC na AC w pełnej wysokości

2010-10-13 08:13 środa
Aviva przenosi w pełnej wysokości zniżki z OC na AC, co nie jest standardem na rynku ubezpieczeń komunikacyjnych.

Przenoszenie w pełnej wysokości zniżek za bezszkodową jazdę z OC na AC to kolejna propozycja Avivy dla kierowców poszukujących korzystniejszego ubezpieczenia samochodu.

Umożliwiamy przeniesienie pełnych zniżek z OC na AC. Zachęcamy do zakupu  ubezpieczenia autocasco i przekonania się o korzyściach wynikających z tego zakresu ochrony. Dotyczy to zwłaszcza osób, które wcześniej nie decydowały się na zakup autocasco. Warto korzystać z tego dobrowolnego ubezpieczenia, szczególnie w przypadku samochodów młodszych niż 10 lat, a takich pojazdów na naszym rynku jest coraz więcej – mówi Elżbieta Wójcik, wiceprezes Aviva Towarzystwa Ubezpieczeń Ogólnych SA.

Pełne przenoszenie zniżek z OC na AC jest tematem wiodącym kampanii reklamowej ubezpieczeń direct w Aviva, rozpoczętej 3 października. Kampania obejmuje telewizję (kanały ogólnopolskie i tematyczne), działania w internecie oraz reklamy w kinach sieci Cinema City.

Kontakt:

Bohdan Białorucki,
rzecznik prasowy,
tel. (22) 557 43 41; 501 781 140,
bohdan.bialorucki@aviva.pl

Grzegorz Mathea,
tel. (22) 557 43 70,
grzegorz.mathea@aviva.pl

Informacja prasowa Avivy z dnia 11.10.2010 r.