X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.

www.ubezpieczenie.com.pl

Ubezpiecz się w grupie

2014-09-01 11:02 poniedziałek
Od września 2014 roku UNIQA oferuje firmom, zatrudniającym co najmniej trzech pracowników nowe Grupowe Ubezpieczenie na Życie „Bezpieczna przyszłość”. Do ubezpieczenia przystąpić mogą osoby w wieku od 16 do 69 lat.

Składka dostosowana jest do struktury grupy przystępującej do ubezpieczenia i może wynosić już od 10 zł od osoby. Kwoty świadczeń mogą osiągać poziom nawet kilkuset tysięcy złotych.

ubezpieczenie na życie

 

- Wybierając grupowe ubezpieczenie na życie w UNIQA pracodawca oferuje pracownikom przydatny bonus – ubezpieczenie, które chroni zdrowie i życie nie tylko samych ubezpieczonych, ale także ich najbliższych. „Bezpieczna przyszłość” zawiera bogaty pakiet świadczeń rodzinnych – dla małżonków, partnerów, dzieci, rodziców oraz teściów – mówi Michał Jakubowski, dyrektor Departamentu Sprzedaży Ubezpieczeń Grupowych UNIQA. – Decydując się na nowe ubezpieczenie grupowe w UNIQA klient zyskuje możliwość współtworzenia wraz z przedstawicielem UNIQA ostatecznego kształtu programu ubezpieczeniowego dla swoich Pracowników, ponieważ nowy produkt oferowany przez UNIQA charakteryzuje się dużą elastycznością.

Największy z trzech pakietów poważnych zachorowań obejmuje zakresem 61 jednostek chorobowych, zapewniając wsparcie finansowe ubezpieczonemu i jego najbliższym w razie trwałej utraty zdrowia i ciężkiego zachorowania, pobytu w szpitalu czy operacji chirurgicznej.

Ubezpieczenie obejmuje także nowe umowy dodatkowe, takie jak: leczenie specjalistyczne, pobyt ubezpieczonego w sanatorium – świadczenie rekonwalescencyjne po pobycie w szpitalu, pobyt w szpitalu na całym świecie.

„Bezpieczna przyszłość” to ubezpieczenie, które może być kontynuowane indywidualnie na preferencyjnych warunkach. Osoba, która odstępuje od ubezpieczenia grupowego może je kontynuować indywidualnie z gwarancją niezmienności składki przez 3 lata.

Każdy, kto jest ubezpieczony w ramach grupowego ubezpieczenia na życie „Bezpieczna przyszłość” może zostać przyłączony do programu lojalnościowego UNIQA BonusClub, o ile spełnia również inne warunki uczestnictwa, czyli posiada m.in. inne ubezpieczenie w UNIQA. W zależności od sumy opłaconych składek ubezpieczeniowych, uczestnicy programu otrzymują jeden z trzech pakietów: Bonus, BonusPLUS, BonusEXTRA. Każdy z nich zawiera zniżki - odpowiednio 5 proc.,10 proc. lub 15 proc. na ubezpieczenia Twój DOM Plus oraz komunikacyjne. Wszyscy klubowicze dostają gwarancję utrzymania ceny w OC komunikacyjnym. Na powitanie UNIQA wysyła im zestaw startowy z poradnikami i przydatnymi drukami oraz kilka niespodzianek. 

Polisa na życie ma zapewniać ubezpieczonemu pomoc finansową w wielu sytuacjach zagrożenia życia i zdrowia dla niego oraz jego bliskich. Pamiętajmy również o tym, że istotna jest również cena tego ubezpieczenia, dlatego, aby uniknąć przepłacania za składkę, dobrze będzie najpierw porównać ceny ubezpieczeń w naszym kalkulatorze. Ofertę spośród 20 dostępnych towarzystw m.in: AXA, Allianz, MetLife, Generali, Aviva, Aegon, PKO Ubezpieczenia, Warta, Uniqa, Macif, Concordia. W 1 kalkulacji możesz porównać aż do 5 ofert.