X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.

www.ubezpieczenie.com.pl

Concordia dla szkół - Bezpieczna Szkoła

2013-08-26 16:23 poniedziałek
Podręczniki, zeszyty, tornister, strój to podstawowe rzeczy, które znajdą się na wyposażeniu każdego ucznia. W uczniowskiej wyprawce nie powinno także zabraknąć polisy ubezpieczeniowej, która w razie potrzeby pomoże rodzicom pokryć koszty leczenia i rehabilitacji, a także wydatki związane ze zniszczeniem mienia szkolnego.

Dobrym pomysłem jest pakiet „Bezpieczna Szkoła”, oferowany przez Concordię Ubezpieczenia. Dzięki niemu uczeń, w pakiecie podstawowym objęty jest ochroną ubezpieczeniową w sytuacji, gdy poniesie trwały uszczerbek w konsekwencji nieszczęśliwego wypadku (NW) oraz w razie najgorszego, czyli w przypadku śmierci w wyniku nieszczęśliwego wypadku (NW) i NW komunikacyjnego.

- Szkoły, bo to do nich skierowana jest „Bezpieczna Szkoła”, mogą też wykupić dla swoich uczniów pakiet dodatkowy. Dzięki niemu ubezpieczony przebywający w szpitalu, w wyniku nieszczęśliwego wypadku już od 2 dnia pobytu, (jeśli trwa on nieprzerwanie minimum dwa dni), otrzyma 1 proc. sumy ubezpieczenia, za każdy dzień w nim spędzony. Również 1 proc. sumy ubezpieczenia za każdy dzień pozostawania w stanie śpiączki. Ponadto w sytuacji poważnego zachorowanie - 30 proc. sumy ubezpieczenia oraz 100 proc. w momencie przerwania nauki dziecka na studiach wyższych z powodu nieszczęśliwego wypadku lub choroby. Dodatkowo ubezpieczony uczeń może liczyć na zwrot kosztów leczenia i pakiet świadczeń pielęgnacyjnych związanych z NNW - wyjaśnia Daria Gorajska – z Biura Ubezpieczeń Osobowych Concordia Ubezpieczenia.

Warto więc w ferworze przygotowań do „pierwszego dzwonka” zadbać o solidne ubezpieczenie swojej pociechy. Sprawdzić czy na pewno ochrona, wybrana przez szkołę, jest tą najlepszą. Zweryfikować na wypadek jakich zdarzeń chroni ona nasze dziecko oraz wypłatę jakich kwot gwarantuje.

PORÓWNAJ OFERTY NNW!


Źródło: Concordia