X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.

www.ubezpieczenie.com.pl

Jakich wypadków najczęściej doznają Polacy?

2013-09-02 15:31 poniedziałek
W roku 2012 aż 91 tysięcy osób zostało poszkodowanych w wypadkach przy pracy – wynika z danych Głównego Urzędu Statystycznego. 5 tysięcy Polaków ucierpiało w wypadkach komunikacyjnych. Liczby te uświadamiają, że dobrze byłoby zabezpieczyć się przed majątkowymi konsekwencjami tego typu zdarzeń, chociażby poprzez nabycie solidnego ubezpieczenia.

Jedną z podstawowych polis, która powinna znaleźć się w portfelu każdego Polaka jest ubezpieczenie od Następstw Nieszczęśliwych Wypadków (NNW), które zapewni nie tylko nam, ale i naszym rodzinom bezpieczeństwo finansowe.
Dzięki indywidualnemu ubezpieczeniu NNW w razie nieszczęśliwego wypadku ubezpieczony uzyskuje środki finansowe np. na pokrycie wydatków związanych z leczeniem i rehabilitacją. To ubezpieczenie, które można kupić w pakietach dotyczących różnych sfer życia ubezpieczonego: rodziny, pracy, zdrowia i życia.

- Ubezpieczenie NNW jest przeznaczone dla wszystkich, którzy nie ukończyli 70 roku życia. Klient sam decyduje jaki zakres ochrony będzie dla niego optymalny i korzystny. Decydując się na tę polisę należy wybierać te ryzyka, które dotyczą nas i naszej rodziny bezpośrednio i sposobu w jaki żyjemy oraz poziomu życia – mówi Konrad Bednarowski, Główny Specjalista ds. Ubezpieczeń, Concordia Ubezpieczenia. - Inny pakiet powinien wybrać ktoś, kto dużo podróżuje samochodem, a inny ten, kto korzysta z komunikacji miejskiej.

Concordia od wielu lat premiuje przezornych i stosujących profilaktykę. Dlatego też wypłaca dodatkowe świadczenia np. w momencie, kiedy doszło do wypadku, a Ubezpieczony miał zapięte pasy bezpieczeństwa. - NNW pozwoli nam w miarę łagodnie przejść najtrudniejszy okres jakim jest rehabilitacja po wypadku, czy stres po stracie najbliższej osoby, bowiem nie musimy się martwić przynajmniej o finanse – dodaje Konrad Bednarowski.

PORÓWNAJ OFERTY NNW!


Źródło: Concordia