X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.

www.ubezpieczenie.com.pl

Rozpoczęcie roku szkolnego – pakiet ubezpieczenia NNWP w AXA DIRECT

2014-09-09 13:54 wtorek
Początek roku szkolnego to nowe wyzwania dla rodziców i ich dzieci. Przedszkole czy szkoła, na zajęcia trzeba dotrzeć na czas. Wszyscy ci rodzice, którzy wożą swoje pociechy autem, już zawczasu przygotowują się do porannych przejazdów, planując najkrótszą i najlepiej przejezdną trasę. To też pora na planowanie jej w możliwie najbezpieczniejszy sposób. Z pomocą przychodzi tu pakiet ubezpieczenia NNWP, dostępne w AXA DIRECT już od 29zł w skali roku.

PORÓWNAJ OFERTY NNW!


Wybierając obowiązkowe ubezpieczenie OC można wykupić oddzielnie NNW dla samego kierowcy (NNWK) lub dla pasażerów (NNWP). Oczywiście, w przypadku dużej rodziny z dwojgiem lub większą liczbą dzieci, zdecydowanie korzystniejsze będzie wykupienie pakietu ubezpieczenia NNWP, który obejmuje wszystkich pasażerów podróżujących samochodem.

Wykupując ubezpieczenie NNWP, kierowca zyskuje pewność, że wszyscy podróżujący samochodem pasażerowie są dodatkowo zabezpieczeni. W razie wypadku komunikacyjnego zyskują bowiem świadczenie, o które bez NNWP nie mogliby się ubiegać. Sprawca wypadku na świadczenia może liczyć tylko i wyłącznie gdy jest posiadaczem ubezpieczenia NNWK.

To, co szczególnie należy podkreślić, to fakt, że dzięki ubezpieczeniu NNWP, w razie wypadku z wypłatą świadczenia za szkody nie trzeba czekać na zakończenie leczenia i orzeczenie komisji lekarskiej. Podstawą do wypłaty świadczenia jest odniesione w wypadku uszkodzenie ciała. Dzięki temu sumę świadczenia przeznaczyć można bezpośrednio na opłacenie kosztów związanych z leczeniem
i rehabilitacją.

Wykupiony pakiet NNWP zapewni rodzicom większy spokój, lecz aby zupełnie nie musieli się martwić bezpieczeństwem swoich pociech podczas przejazdów samochodem, wystarczy, że będą pamiętali o podstawowych zasadach bezpieczeństwa. Dzieci do 12 roku życia lub też zanim osiągną 150 cm wzrostu, obowiązkowo powinny jeździć w fotelikach umieszczonych na tylnym siedzeniu. Parametry fotelika dobrze jest dobrać, dostosowując je do wagi i wzrostu dziecka. Sprawdzenie atestów fotelika oraz zamontowanie go w prawidłowy sposób to podstawowe czynności zapewniające bezpieczeństwo najmłodszym. 

Źródło: AXA Direct