X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.

www.ubezpieczenie.com.pl

Ekstrakonto na obóz narciarski

2011-02-16 08:31 środa
Ekstrakonto Junior to propozycja rachunku Kredyt Banku, która może być szczególnie potrzebnym i bezpiecznym rozwiązaniem dla dzieci w okresie ferii zimowych.

Konto dla młodzieży Kredyt Banku można otworzyć dla dziecka pomiędzy 13 a 18 rokiem. Do rachunku dołączana jest bezpłatnie międzynarodowa karta Visa Electron Junior, którą można płacić także w Internecie. Miesięczny koszt obsługi karty to 1 zł.

- Podczas ferii chcemy by nasze dzieci cieszyły się wolnymi chwilami od szkoły, odpoczywały, ale też były zabezpieczone finansowo. Konto i karta to doskonałe rozwiązanie dla dziecka podczas tego typu wyjazdów w kraju i za granicą. Przy pomocy karty Visa Electron Kredyt Banku dziecko może samodzielnie zarządzać „swoimi finansami”, a w sytuacjach awaryjnych my – rodzice możemy zasilić konto naszej pociechy w nowe środki. -mówi Monika Nowakowska, Dyrektor Biura Public Relations Kredyt Banku i WARTY.

Do karty bank oferuje ubezpieczenie nieuprawnionego użycia karty, czy rabunku gotówki pobranej z bankomatu (pakiet kosztuje 2 zł). Ponadto, posiadacz konta może skorzystać z szerokiej oferty ubezpieczeniowej WARTY: ubezpieczenie od następstw nieszczęśliwych wypadków (NNW) czy ubezpieczenie Assistance.

Młody klient ma stały i wygodny dostęp do środków na rachunku dzięki systemowi bankowości elektronicznej KB24. Uzupełnieniem konta jest lokata Junior.

Oprócz tego, klienci mogą bezprowizyjnie wypłacać gotówkę z ponad 6000 bankomatów w całej Polsce.

Otwarcie Ekstrakonta Junior trwa zaledwie 5 minut, opłata za jego prowadzenie wynosi 1 zł miesięcznie, a w programie Razem konto jest bezpłatne.

Informacja prasowa Kredyt Banku z dnia 14.02.2011 r.