X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.

www.ubezpieczenie.com.pl

Kredyt Bank i WARTA dla przedsiębiorców w Warszawie

2011-04-18 08:25 poniedziałek
Kredyt Bank i WARTA są współorganizatorami konferencji „Kapitał i bezpieczeństwo Twojej firmy”, która odbędzie się 19 kwietnia br. w Warszawie. Udział w spotkaniu dla przedsiębiorców jest bezpłatny.

Podczas konferencji eksperci Kredyt Banku i WARTY opowiedzą przedsiębiorcom m.in. o aktualnej sytuacji rynkowej, produktach i usługach bankowo-ubezpieczeniowych oraz dostępnych rozwiązaniach, które zapewniają bezpieczne zarządzanie firmą.      

Wśród prelegentów pojawią się również przedstawiciele m.in. Krajowej Izby Gospodarczej, Krajowego Rejestru Długów oraz Krajowej Izby Biegłych Rewidentów, którzy poruszą takie tematy jak: rozwój organiczny a strategia przyspieszonego wzrostu, jak sprawdzić wiarygodność partnerów w biznesie, jakie wyzwania płyną z wyboru alternatywnych form finansowania etc.

- Dzięki organizacji takich praktycznych spotkań z przedstawicielami firm poznajemy oczekiwania i obawy naszych potencjalnych klientów, wsłuchujemy się w ich potrzeby. To pozwala nam przygotować najlepsze dla nich rozwiązania, produkty i usługi. - powiedział Jerzy Śledziewski, dyrektor zarządzający Departamentu Bankowości dla Przedsiębiorstw w Kredyt Banku.

Konferencje z cyklu Akademia Przedsiębiorcy są organizowane przez Kredyt Bank, WARTĘ oraz Puls Biznesu od września 2010 roku. W sumie zaplanowano 50 spotkań w polskich miastach, w których skupiają się małe i średnie firmy.

Aby wziąć udział w spotkaniu należy zarejestrować się na stronie: www.kapital.pb.pl

Kredyt Bank i WARTA zapraszają do udziału w konferencji.

Informacja prasowa Warty z dnia 15.04.2011 r.