X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.

www.ubezpieczenie.com.pl

Akademie Przedsiębiorcy Kredyt Banku i WARTY

2011-04-08 08:13 piątek
Kredyt Bank i WARTA rozpoczęły kolejny cykl konferencji „Kapitał i bezpieczeństwo Twojej firmy”, które odbędą się w ciągu najbliższych 3 miesięcy m.in. w Gdańsku, Toruniu czy Ciechanowie. Udział w spotkaniu dla przedsiębiorców jest bezpłatny.

- Za nami 29 spotkań z przedsiębiorcami, wczoraj zaczęliśmy kolejną serie konferencji Akademii Przedsiębiorcy. Z naszych obserwacji wynika, że przedstawiciele firm z różnych branż są wciąż zainteresowani tego typu spotkaniami, widzą potrzebę wymiany doświadczeń, pogłębiania wiedzy z zarządzania, finansów. To dla nas potwierdzenie, że obrany przez nas kierunek działań jest właściwy  i przynosi obu stronom korzyści - powiedział Jerzy Śledziewski, dyrektor zarządzający Departamentu Bankowości dla Przedsiębiorstw w Kredyt Banku.

Akademie Przedsiębiorcy Kredyt Banku i WARTY to spotkania skierowane dla przedsiębiorców, podczas których eksperci starają się przybliżyć klientom m.in. aktualną sytuację rynkową, produkty i usługi bankowo-ubezpieczeniowe oraz dostępne rozwiązania, które zapewniają bezpieczne zarządzanie firmą.

- To tylko kilka przykładów poruszanych tematów. Prelegenci m.in. z Krajowej Izby Gospodarczej czy Krajowego Rejestru Długów, Krajowej Izby Biegłych Rewidentów wyjaśniają, jak sprawdzić wiarygodność partnerów w biznesie, jakiego wsparcia mogą oczekiwać przedsiębiorcy od samorządu gospodarczego etc. Taka wiedza jest potrzebna przedstawicielom MSP do prowadzenia bieżącej działalności – dodaje Jerzy Śledziewski.

Konferencje z cyklu Akademia Przedsiębiorcy są organizowane przez Kredyt Bank, WARTĘ oraz Puls Biznesu od września 2010 roku. W sumie zaplanowano 50 spotkań w polskich miastach, w których skupiają się małe i średnie firmy.

Aby wziąć udział w spotkaniu należy zarejestrować się na stronie: www.kapital.pb.pl

Kredyt Bank i WARTA zapraszają do udziału w konferencji.

Informacja prasowa Warty z dnia 06.04.2011 r.