X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.

www.ubezpieczenie.com.pl

Agencie stop! Rewolucja w sprzedaży ubezpieczeń OC/AC!

2017-03-22 11:34 środa

Czasy kiedy trzeba było u agenta wybierać spośród co najwyżej dwóch ofert, już dawno minęły. Teraz, dzięki nowoczesnym narzędziom na rynku ubezpieczeń wybór polisy jest znacznie bardziej przyjazny i komfortowy. Jednym z takich narzędzi jest system InAgent.

InAgent wspomaga pracę agentów stacjonarnych współpracujących z kilkoma towarzystwami naraz. Stanowi nie lada rewolucję w branży ubezpieczeń komunikacyjnych, łącząc zalety nie tylko doradców branżowych, lecz również internetowych porównywarek ubezpieczeń komunikacyjnych. Dzięki systemowi InAgent korzyści odczują nie tylko osoby pełniące czynności agencyjne, ale również ich klienci.
 

    Wypróbuj InAgent bezpłatnie!


Czas to pieniądz - 13 towarzystw w jednym miejscu

Posiadanie w swojej ofercie kilkunastu towarzystw ubezpieczeniowych wiązało się dotąd z koniecznością obsługiwania wielu kalkulatorów. Dzięki platformie InAgent nie jest to już konieczne. Dokonując zaledwie jednej kalkulacji, poznamy zestawienie ofert aż 13 towarzystw ubezpieczeniowych. Wszystko odbywa się w jednym miejscu, a przeliczanie stawek trwa zaledwie parę chwil.

Dla kogo system InAgent?

Program dla agentów ubezpieczeniowych InAgent jest skierowany do osób pełniących czynności agencyjne w placówkach stacjonarnych. Wystarczy jednokrotnie wprowadzić dane do systemu, aby poznać oferty 13 ubezpieczycieli. Dla agentów stacjonarnych przewidziany jest 3-miesięczny okres próbny. Jedynymi wymaganiami technicznymi są dostęp do Internetu i korzystanie z przeglądarki Chrome, która wspiera program InAgent.

Wyliczenie składki prostsze niż kiedykolwiek

InAgent daje możliwość wyliczenia nie tylko podstawowego i obowiązkowego ubezpieczenia OC, ale i innych produktów, jak autocasco, assistance i NNW. Narzędzie ponadto:
  • wspiera proces odnawiania polis,
  • umożliwia zapisywanie kalkulacji i powrót do nich w każdej chwili,
  • gwarantuje przejrzystość oferty dzięki dostępowi do rankingu polis,
  • zapewnia multiagentom stacjonarnym korzystanie ze zniżek i upustów,
  • pozwala skrócić czas kalkulacji i obsłużyć więcej klientów naraz.
Sprzedaż danej polisy odbywa się w systemie danego towarzystwa ubezpieczeniowego. Poza tym do każdej rozpoczętej kalkulacji można wrócić w celu jej edytowania.
 
Więcej informacji o systemie InAgent