X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.

www.ubezpieczenie.com.pl

Znajdź najtańsze ubezpieczenie na Izi.pl - nowa porównywarka polis

2012-01-24 12:04 wtorek
Dziesiątki firm ubezpieczeniowych…? Setki ofert na rynku…? Godziny poświęcone na spotkania z doradcami...? Nie trać cennego czasu i w 5 minut wybierz ubezpieczyciela i dostosuj polisę do własnych potrzeb.

Porównywarka usług Izi.pl zaprezentowała możliwość bezpłatnego porównania dostępnych na rynku ofert ubezpieczeniowych. Za pośrednictwem strony, klient może w kilka minut znaleźć najtańsze na rynku ubezpieczenie.

Przejdź do izi.pl i porównaj ubezpieczenia.

Portal jest skierowany zarówno do gospodarstw domowych jak również do małych i średnich przedsiębiorstw. Za pośrednictwem odpowiednio przygotowanych kalkulatorów, użytkownik może zapoznać się i porównać usługi oraz produkty w kategoriach: ubezpieczenia, prąd, finanse dla domu, finanse dla firmy. Serwis aktualnie gromadzi ponad pięćset produktów finansowych 50 banków i ubezpieczycieli – m.in. ubezpieczeń komunikacyjnych, turystycznych, NWW a także kredytów hipotecznych, gotówkowych i samochodowych.

Jak to działa?

W celu znalezienia najlepszej oferty, użytkownik udziela odpowiedzi na kilka pytań określając swoje potrzeby i preferencje. Następnie za pośrednictwem portalu może wykupić tę, którą uznał za najatrakcyjniejszą. - W razie zainteresowania daną ofertą lub ofertami należy je zaznaczyć i wypełnić formularz. Następnie kontaktuje się z nami ubezpieczyciel lub broker ubezpieczeniowy. Samo korzystanie z serwisu jest bezpłatne - podkreśla Katarzyna Marczak Dyrektor Operacyjny.

Według badań przeprowadzonych na zlecenie UOKiK najważniejszym elementem decydującym o wyborze ubezpieczenia jest wysokość składki. Drugim pod względem ważności komponentem ubezpieczenia są warunki umowy: zakres świadczeń i szybkość realizacji odszkodowania. Trzecią, najczęściej wskazywaną cechą ubezpieczenia jest dobra opinia o firmie ubezpieczeniowej. Za pośrednictwem portalu Izi.pl użytkownik ma możliwość sprawdzenia i porównania wszystkich tych parametrów.

- Firmy ubezpieczeniowe prześcigają się w przygotowywaniu nowych ofert. Na samodzielne wybranie tej najbardziej atrakcyjnej trzeba przeznaczyć dużo czasu. Izi.pl umożliwia przegląd produktów on-line, nie wychodząc z domu czy biura. Profesjonalny zespół analityków Izi.pl zapewnia bieżące monitorowanie rynkowych ofert. Analizujemy oferty zarówno dla klientów indywidualnych jak również dla firm i instytucji - mówi Prezes Zarządu Paulina Sztajnert.

Poza porównywarką serwis Izi.pl zaprezentował rozbudowaną część informacyjno-edukacyjną zawierającą porady ekspertów, encyklopedie wiedzy a także forum, dzięki któremu internauci mogą wymieniać się opiniami na temat ofert, zapisów w umowach oraz innymi praktycznymi informacjami na temat usług i produktów.

Ubezpieczenia? To izi.pl!

Jak wybrać polisę?
1. Wejdź na Izi.pl
2. Wybierz rodzaj ubezpieczenia
3. Wypełnij formularz
4. Porównaj wszystkie dostępne na rynku oferty

izi.pl - porównywarka ubezpieczeń

Przejdź do izi.pl i porównaj ubezpieczenia.