X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.

www.ubezpieczenie.com.pl

Inter Partner Assistance i Link4: Pakiet OC Link4 z Programem Pomocy z samochodem zastępczym

2011-03-24 08:33 czwartek
Pakiet „OC Link4” z „Programem Pomocy z samochodem zastępczym” gwarantuje pomoc także tym, którzy są sprawcami kolizji i którzy w zdarzeniu poważnie uszkodzili lub zniszczyli swój własny samochód. Organizatorem świadczeń, w tym auta zastępczego na okres 3 dni, jest Inter Partner Assistance. Link4 jest pierwszym towarzystwem w Polsce, które wprowadziło do swojej oferty tego typu pakiet.

Z analiz prowadzonych przez Inter Partner Assistance wynika, że opcja samochodu zastępczego to jedno z najczęściej wykorzystywanych świadczeń w ramach usługi assistance dla flot w 2010 roku. Podobna sytuacja ma miejsce w przypadku odbiorców indywidualnych. W odpowiedzi na powyższe potrzeby rynkowe firma Link4 wprowadziła do swojej oferty Pakiet „OC Link4”, który zawiera „Program Pomocy z samochodem zastępczym”. Za realizację pomocy osobom posiadającym „OC Link4” odpowiada całodobowe Centrum Alarmowe Inter Partner Assistance.

„W naszej ofercie od 10 marca mamy nowy pakiet „OC Link4”, w ramach którego nasz klient otrzymuje do OC „Program pomocy z samochodem zastępczym”. Jedną z dodatkowych usług jest możliwość otrzymania auta zastępczego na okres 3 dni. Nasze rozwiązanie wyznacza nowy kierunek rozwoju pakietów pomocy dodawanych do OC” - mówi Bartosz Kwieciński, dyrektor ds. Utrzymania Klienta w Link4. „Program Pomocy z samochodem zastępczym” istotnie rozszerza zakres świadczeń na rzecz naszych klientów. Dlaczego? Dotychczas na rynku stosowana była praktyka, że to osoba poszkodowana mogła wystąpić o samochód zastępczy w ramach OC sprawcy. Nasza oferta stanowi swoisty przełom - gwarantujemy auto zastępcze także tym naszym klientom, którzy są sprawcami kolizji i którzy w zdarzeniu poważnie uszkodzili lub zniszczyli swój własny samochód. Co więcej pomoc obejmuje także sytuacje, gdy samochód posiadacza „OC Link4” zostanie skradziony.”

„Pakiet usług assistance - zawierający świadczenie samochodu zastępczego - zapewnia kierowcy gwarancję mobilności. W przypadku klienta indywidualnego oznacza to możliwość nieprzerwanej realizacji obowiązków rodzinnych a także służbowych.” – wymienia Łukasz Hajkowski, Menedżer ds. Rozwoju Biznesu, Inter Partner Assistance Polska S.A. „Nasze Centrum Alarmowe działa 7 dni w tygodniu, 24 godziny na dobę jest do dyspozycji klientów Link 4, których spotkała nietypowa sytuacja na drodze. Oprócz tego posiadacze assistance mogą liczyć na bezgotówkowe odholowanie uszkodzonego pojazdu bezpośrednio do zakładu naprawczego współpracującego lub w inne wskazane miejsce.”

Wprowadzenie do pakietów OC programów pomocy jest korzystne zarówno dla Link4, jak i jego klientów. Towarzystwo zyskuje możliwość wyróżnienia się na tle konkurencji, klienci Link4 doceniają z kolei korzyści płynące z posiadania pełnej ochrony, nawet jeśli nie stać ich na AC.

Informacja prasowa Inter Partner Assistance z dnia 23.03.2011 r.